Skocz do zawartości

Zablokowane PILNA PROPOZYCJA!


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Być może to mój ostatni post na tym forum, mianowicie jakiś czas temu dostałem propozycje pracy we Włoszech u rodziny, dobry zarobek, ale za to będę odcięty od internetu i w ogóle kompa na jakieś ponad pół roku, być może nawet na rok. Nie była to pewne wcześniej więc nie afiszowałem się z tym, ale dzisiaj dostałem wiadomość że to pewne i jutro mam wyjazd z Polski (dziś po 20 wyjeżdżam do Wawy), więc mam dla Was dwie propozycje:

 

1. Po rozmowie z Ranmusem uznaliśmy że można by wybrać nowego moderatora na moje miejsce (w końcu długo mnie nie będzie to i nie ma sensu kurzyć konta), więc podajcie tutaj propozycje osób które zasługują na miano nowego moderatora - można składać propozycje na siebie, ale każda propozycja musi zostać oparta jakąś reklamą proponowanej osoby (musimy wiedzieć czemu uważacie że dana osoba zasługuje na moda). Propozycje składajcie do 19:30, o 20:00 Ranmus oficjalnie zdejmie mi moda i przekaże wybranej osobie.

 

2. To tak nie związane z funkcją na forum: Jak wspomniałem, długo będę bez kompa, a więc moje prace się zmarnują i tutaj proszę aby zgłosiła się jakaś zaufana osoba, która będzie w stanie kontynuować pracę nad rozwojem całego XenoNa (kodem bydle już jest bardzo rozbudowane, ale postarałem się go w miarę opisać, tak więc ktoś dobrze znający c++ będzie w stanie rozgryźć kod w maksimum kilka tygodni). No i kwestia gier, zwłaszcza Soullanda, szkoda aby i on się zmarnował, zważywszy na zaawansowanie projektu (ale do 19 jeszcze zdecyduje o przekazaniu i jego kodu). Proszę aby osoby chcące otrzymać źródła do kontynuacji projektu zgłaszały się do 19:00, wtedy wybiorę odpowiednią osobę, a o 20:00 Ranmus prześle adres z linkiem do zaszyfrowanego 3 metodami mojego archiwum z całym kodem źródłowym silnika jak i jemu potomnych projektów. Dodam że to dla mnie ważne, bo projekt nie może się zmarnować!

To tyle ode mnie. Ah, i na gg mnie nie znajdziecie już dziś pewnie do 19:00, właśnie się pakuję i przygotowuję pliki a potem czyszczenie dysku. Tak więc kilka słów ode mnie na koniec: Miło było mi tu z Wami na GMClanie, przyjemnie się warnowało, jeszcze przyjemniej zdejmowało warny z okazji dla jaj :D Będę Was wszystkich dobrze wspominał! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Max, wbrew pozorom, ja mówię poważnie... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jedyną naprawdę godną jeszcze zaufania osobą na tym forum to pozostał TeeGee, ale on ma inne rzeczy do roboty, a szkoda, bo by nam się na pewno przydał. Zaraz pewnie się największe nooby z tej strony się zlecą żeby dostać tego moderatora ... ja chyba wolę nie zastępować tego stanowiska i pozostawić wakat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholibka, zacytuję:

Max, wbrew pozorom, ja mówię poważnie... -.-

 

To zgłosi się ktoś kto nie robi sobie jaj z sytuacji?

PS. Teraz znikam, lookne jeszcze szybko o 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@TERROR DRONE:

1. Na czym się znasz? Jeżeli na lepieniu pierogów, to zły adres...

2. Najlepszym Informatykiem w szkole jest nauczyciel od Informatyki, Ty o nie masz na razie nawet żadnego wykształcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebny nam porzadny mod-gestapowiec :thumbsup:

@TERROR DRONE:

2. Najlepszym Informatykiem w szkole jest nauczyciel od Informatyki, Ty o nie masz na razie nawet żadnego wykształcenia.

różnie bywa! rózne pajace w szkołach uczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do gnyska:

 

1.

Od sierpnia ucze się C++ .

Na necie trochę tego jest...

I jeszcze taką grubą książkę o C++ mam. (bardzo gruba :o )

 

2.

Jak taki jeden przestawił obraz na kompie (do góry nogami) to pani od informatyki myślała że monitor przestawił...

Looknąłem w ich stronę i odrazu wiedziałem co on zrobił...

Dopiero po kilku minutach zastanowienia pani wiedziała. (naumyślnie jej tego nie mówiłem...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroczek po kroczku i kto wie xD, no ale co jak dla mnie to byłbyś w sam raz, masz odpowiedni wiek( +18 ) robisz iste gry ^^ ( czyli znasz się na rzeczy ), tylko nie wiem jak z litością dla ludzi którzy coś zrobią ( złego ), poza tym ( ganja xD ) sądzę że jesteś zbitny ^^. Tak że mod jak w mordkę strzelił ^^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Gnyskiem i Marmotem, Modow jest duzo, wczesniej bylo mnieij i sobie radzili.

Ale tak wymienie dwie osoby, albo jedna, szkda ze lenin sobie poszedl:

Pablo1517, Potrafi czasami skrecic regulamin, jednak wydae mi sie ze jest to powazna osoba, i odpowiedzialna.

Nie wiem czy Saus jeszcze przychodzi na to forum, ale tez wydaje mi sie pozadna i szanowana osoba.

Oraz Webzir, Zle zaczynal ale jest odpowiednia nastawiony jak na razie, rowniez uwazam go za pozadna osobe.

 

Heh, pamietam ze ja kiedys chcialem zostac modem, a teraz sie smieje z tego. Dlatego ni eponizajcie TERROR DRONA, jest nowy, moze mazyc.

 

BB Pzyhyks.

 

PS

Sprawa brzmi zbyt powaznie jak na Prime aprilis, do tego na pewno wtedy ten temat byl b wlozony do Valhalli a nie tu, bo se nabijacie posty tymji pogaduszkami. Tak mowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...