Skocz do zawartości

Zablokowane Cheese! - Moja pierwsza gra


Gość members_display_name

Rekomendowane odpowiedzi

sparky...

 

URL to sciezka do pliku w internecie nie dawaj linkow do swojego dysku bo nic nam to nie wnosi. Zalatw sobie konto na jakims darmowym ftp lub chociaz www i tam zamieszczaj pliki. Alternatywą jest tez zlożenie podania o zamieszczenie pliku na naszym serwerze. Jesli okaże się dobry Ranma napewno się tym zajmie. Nie wrzucaj tez na forum tematu o Liero. Jest to forum o grach / programach / problemach NASZYCH użytkownikow a grę Liero napisal ktos spoza naszej spolecznosci. Temat usuwam... pierwsze ostrzezenie, narazie pozostanie w mojej pamieci ale pilnuj sie B)

 

P.S. Dobrze by bylo gdybys zarejestrowal sie jakos staly użytkownik naszego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie raz zarejestrujesz to potem tylko się logujesz :P a jeżeli ci się nie chce logować to zaznaczasz zeby automatycznie Cię logowało i wtedy przy każdym wejściu na forum jestes zalogowany automatycznie :)

 

P.S. Troche głoooopio to zabrzmiało, ale może coś zrozumiesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! Sparky mam do Ciebie pytanie i zarazem wielką prośbę. Jestem twórcą Cheese Arena ;P ciesze sie ze komuś ta gierka sie na tyle spodobała że robi nowa w oparciu o nią;] Ale mam wielką prośbe poniewaz GMCLAN zrobił nową strone plik cheesearena przepadł chyba gdyż miałem formaty a moje konto ftp gdzi był plik zostało skasowane i teraz niemam skąd wziąć wiec jesli posiadasz ten plik to bardzo prosze niech ktoś mi to przesle na maila lub poda tu linka. Z góry dziękuje;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...