Skocz do zawartości

Ile dzieci planujecie mieć?


Wojzax

:D  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile?

    • Jedno
      7
    • Dwa
      17
    • Trójkę
      5
    • More...
      5
    • W ogóle
      7
    • Mam
      1
    • Jestem bezpłodny
      3
    • Nie wiem czy mam :/
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@FeyNorn: Biję pokłony przed kolejnymi inteligentymi postami Waszej Wielkiej Wszechwiedzącej Wysokości. Rozumiem, że można mieć inny światopogląd ale ty już z lekka przesadzasz (nie pierwszy raz z resztą). Jedynaki mają lepsze warunki do rozwoju intelektualnego?? Chciałbym usłyszeć czemu ? To znaczy, że masz większą szansę na zdobycie większej ilości wiedzy, ponieważ nie masz rodzeństwa? A rozpieszczony jedynak to jak najbardziej prawda. Rodzice mając jedno dziecko w WIĘKSZOŚCI przypadków nie potrafią wychować go odpowiednio. Zachęcam do zapoznania się z wynikami badań na ten temat. Nie jest to bynajmniej wina dziecka, które po prostu pada ofiarą nadopiekuńczości rodziców. Po drugie: "Robienie dzieci jest prymitywne" Dlaczego?

EDIT: Literówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja jeszcze co do jedynaków dopiszę, to oczywiście Feynorn nie ma racji, bo takie dzieciaki mają gorsze warunki rozwoju, ponieważ rodzeństwo właśnie zapewnia podstawowy kontakt międzyludzki w pierwszym okresie swojego życia (nie licząc rodziców). I tak, duża część jedynaków jest po prosu "psychiczna", chyba każdy z nas miał nieprzyjemność poznać takie indywidua. A co do liczby bachorków do wyprodukowania, to najlepiej nie myślić egoistycznie i zrobić sobie trójkę, ponieważ Polska jest krajem starzejącym się. Ciekawe kto będzie zarabiał na utrzymanie emerytów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "miłość od tylca"?

E: miałem okazję poznać kilku jedynaków:

2 kujony, które potrafią jedynie powiedzieć dokładnie, jak z książki i jednocześnie tylko to, co przczytają,

Największy gangsta[xD] w szkole, Przymodrzałe, rozpuszczone coś, czego człowiekiem bym nie nazwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Lolwut, ja mam starszego brata w jednym pokoju i młodszą siostrę w pokoju obok. Jak do siostry koleżanki przychodzą to uszy odpadają, gorzej jak nocuje jakaś. A brat jeszcze gorszy. Nie daje mi włączyć kompa póki nie wstanie(10-11 godzina). Teraz akurat jestem na kompie starego to go nie budzę, nie? Za każde jedno moje przekleństwo,beknięcie,pierdnięcie,nie posluchanie się go, słuchanie głośno muzyki-bije mnie(wiem że są tu 2 dziwne rzeczy wymienione, ale to prawda). Wystarczy, że 2 Litry mocno gazowanej coli wypiję i już nie żyję X_x. Masakra. Zazdroszczę Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie ale ja mu oddaje choć jest 4 lata starszy. Ja teraz kupuje laptopa i nie bd miał takiego problem z dostępem.

 

Platyna: Co z tego że za rok będziesz pełnoletni?? Wyprowadzisz się? Wątpię ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie ale ja mu oddaje choć jest 4 lata starszy. Ja teraz kupuje laptopa i nie bd miał takiego problem z dostępem.

 

Platyna: Co z tego że za rok będziesz pełnoletni?? Wyprowadzisz się? Wątpię ;P

 

Czemu nie? Mieszkanie mam. Pewno nie od razu, ale postaram się wynieść jak najszybciej.

 

I do szkoły będzie bliżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...