Skocz do zawartości

[c++] Książka


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę cię zniechęcać, ale IMO w twoim wieku będziesz miał duże problemy ze zrozumieniem tej książki :<

Pewnie nawet nie widziałeś tej książki na oczy :)

 

Książka jest napisana w prostym, przystępnym języku, nie powinno być większych trudności ze zrozumieniem zawartej w niej treści :)

 

Jeśli chcesz się dowiedzieć co to jest programowanie obiektowe, zacznij tą książkę czytać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Konradem. Ta ksiazka jest dla kazdego, latwa w zrozumieniu i sa pokazane kawalki programow gdzie mozna uzywac funkcji, operatorow itp. Orientowany obiektowo C++ jest najnowsza wersja tego jezyka ktora wciaz podlega modyfikacjom. I taka mala uwaga: oszczedz czas i nie czytaj tego co napisal autor bo troche tego jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze jedno pytanie, chciałbym wiedzieć czy jak przeczytam te 2 tomy, to będę umiał napisać chociaż jakąś grę?? Bo chciałbym zrobić :unsure: .

 

EDIT:

Mam jeszcze jedno pytanko :unsure: (chyba się nie gniewacie... ) Na święta dostałem książkę Programowanie Gier dla Nastolatków, a konkretniej o programowanie w blitz basic'u i nie wiem czy uczyć się tego języka czy się opłaca...

 

Szczegóły: http://www.lideria.pl/Programowanie-gier-d...opis?nr=37273#o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Żeby napisać gierke z grafiką będziesz musiał nauczyć się jakiejć biblioteki graficznej. A orientowane obiektowo, czyli używając klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...