Skocz do zawartości

System Error - Beta


Perfecter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jest to moja pierwszy post i jestem na forum "swiezy", tak wiec chcialem sie przywitac  :thumbsup:

 

 

 

Tytuł: System Error

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Jest rok 2216, wcielamy sie w postac Scota Setty. Testujemy nowa maszyne "Inderatora" , służy ona do przenoszenia w czasie. Jednak niebyła jeszcze do konca gotowa, a sponsorzy naciskali. Bez zgody Scota, ktory mial byc pierwszym człowiekiem, ktory ja przetestuje, zdecydowano ja przetestowac. Gdy maszyna zaczela pracowac, przepalil sie programator i wyslala Scota gdzie daleko miedzy 3500-400r. Wszystko wygladalo normalnie Jungla, Gory. Jednak tak niebylo. Pomorz Scotowi wrocic do domu.

 

Download: http://rapidshare.com/files/190702180/System_Error.rar.html

 

 

http://www.gmclan.org/up5204.html - GM UP

 

Rozmiar pliku: 4.14mb

 

 

 

Autorzy:

Programowanie:
K.Nowak - Perfecto, wykorzystalem pare przykładow np. Grafitacja i plynne chodze po platformach. I wzorowalem sie tez na ruchomych platformach.

Fabuła:
K.Nowak - Perfecto

Grafika:
www.google.pl , PhotoFiltre, Corel Draw, Gimp i troszkie tam painta(tylko w demo bedzie)

Muzyka:
www.findsounds.com

Screeny:

 

 

 

 

PS. Jest to moja pierwsza gra, tak wiec prosze o niezbyt ostra ocene. Jednak prosze was "Userow" o zglaszanie wszelkich bugow, bym mogl szybko sie tym zajac... Gre mam zamiar dzielic na
rozdzialy
, kazdy po 3-4 mapki + boss... Jednak w wersjii
Demo
oferuje wam 3 mapki, bez bossa. Czyli niepelny 1 rozdzial. To moja pierwsza gra, jednak staralem sie by "niezrobic zawielkiego syfu" ZAPRASZAM WAS DO GRY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz "kolego" ale:

-link z rapida=nie ściągam

-przecudowne screeny z grafiką niczym portret mony lisy = nie ściągam

-sądząc po grafice przykład platformówki z yoyogames

 

witaj na gmc i przyzwyczaj się roar-moar!

 

aaaa i błędy,błędy,błędy!

weno sobie firefoxa zainstaluj albo coś ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Perfecter, witamy gorąco na tym przyjaznym dla nowych użytkowników forum! Już się zabieram do ściągania gry, dodam tylko, iż warto wrzucić plik na uploader, taki nasz domowy hosting plików. Ze strony głównej zauważysz ikonkę folderu. Będziesz miał tam własne konto, na którym będziesz mógł trzymać pliki.

 

Pozdrawiam!

 

Edit: Nie przejmuj się Nikasem ani jemu podobnymi, próbują być zabawni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczam :)

Hejka Perfecter, witamy gorąco na tym przyjaznym dla nowych użytkowników forum! Już się zabieram do ściągania gry, dodam tylko, iż warto wrzucić plik na uploader, taki nasz domowy hosting plików. Ze strony głównej zauważysz ikonkę folderu. Będziesz miał tam własne konto, na którym będziesz mógł trzymać pliki.

 

Pozdrawiam!

 

Edit: Nie przejmuj się Nikasem ani jemu podobnymi, próbują być zabawni.

 

ROFL

wrzuć na upka to ściągne i sprawdzę czy to nie przeróbka przykładu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ściągnąłem grę i przywitało mnie estetycznie wykonane menu, plusik dobrze rokujący na przyszłość. Mam jednak parę zastrzeżeń, mając na uwadze to, iż jest to Twoja pierwsza produkcja. Przydałoby się dodać kadr lub dwa wyjaśniający co się stało graczowi, nie każdy tutaj czyta opis gry. Poza tym, wydaje mi się, że chciałeś nam jak najwięcej pokazać, przez co poziom drugi jest nieco za trudny i zbyt przepełniony. Mimo to, keep up the good work. Na pewno zagram w kolejną wersję:)

 

Pozdrawiam!

 

Edit: Podoba mi się oznaczenie kolorystyczne drzwi, wiadomo czy czeka nas plansza zwykła, boss czy kolejny rozdział. Jak w gierce Castlevania, nie wiem czy kojarzysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe castelvania rulez ^_^

a co do twojej gry:

-jestes tutaj nowy i jest to twoja pierwsza gra, mimo nie twojej grafiki dostajesz 2 plusy na dzien dobry ;]

- grafiki do siebie pasuja

- smieszne menu ;]

- uwielbiam gry typu happyland adventures

 

a wiec ja daje 4/5 na dzien dobry, mam nadzieje ze dostaniesz zapalu i bedziesz sie uczyl gml'a oraz tworzyl swoje grafiki (przynajmniej po czesci)

 

pozdro ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Perfecter, witamy gorąco na tym przyjaznym dla nowych użytkowników forum! Już się zabieram do ściągania gry, dodam tylko, iż warto wrzucić plik na uploader, taki nasz domowy hosting plików. Ze strony głównej zauważysz ikonkę folderu. Będziesz miał tam własne konto, na którym będziesz mógł trzymać pliki.

 

Pozdrawiam!

 

Edit: Nie przejmuj się Nikasem ani jemu podobnymi, próbują być zabawni.

:D

 

A jak tu na Upka wrzucic niewiem - "wybacz kolego"
Nie zwracaj uwagi na "Nikasa ani jemu podobnych" - "próbują być zabawni" :)

 

A tak serio:

1. Wchodzisz na stronę główną.

2. Mniej więcej w górnej części serwisu są takie ikonki: "strona główna", "uploader", "gm faq"... widzisz?

3. Klikasz na ikonkę "uploader".

4. Jak pojawi Ci się lista userów kliknij na "Wejdź do swojego folderu".

5. Teraz chyba sobie poradzisz - klikasz na "Przeglądaj", wybierasz plik z grą i klikasz na [OK].

 

Gry niestety ściągnąć nie mogę - ograniczenie na ip ;/

 

Edit: up - za dużą sygnę masz :P

Edit2: Link do upa był już wcześniej... O.o ?

Taj czy inaczej - już ściągam :P

 

Edit3: Drugi level mnie wykończył tak, że nie zauważałem bugów... ^_^

U mnie masz 6-/10 - sorry, ale na tyle to demo z zacinającą się postacią zasługuje.

Ale jako, że GMC nie obsługuje ocen w skali 1-10 - masz tą piątkę :P

Edit4: łoł, tak Ci średnią zawyżyłem, że masz 5 :D

 

Edit5: Rzeczywiście, ktoś regulamin zaktualizował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podobają mi się niektóre niekonwencjonalne rozwiązania które trzeba podjąć, takie jak złapanie się łokciem platformy na której są kolce lub złapanie się łokciem krawędzi platformy aby przeskoczyć zbiornik wody. Czekam na pełną wersję! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc zaskoczyłeś mnie :))

 

Większość nowych użytkowników daje przerobione przykłady albo gry w ogóle nie nadające się do publikacji. A tu proszę, gra przyjemna, nie jest to kolejny przerobiony przykład, grafika nie własna (ale to nie najważniejsze), muzyczka monotonna :) ale masz 4 z małym minusikiem 4-/5. Mam nadzieję że w kolejnych wersjach będzie postać chodziła przodem do kierunku marszu a nie bokiem :). I 2 plansza naprawdę trudna heh :) doszedłem to tej latającej platformy i wyłączyłem grę. Życzę powodzenia w dalszej produkcji gier. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie niejest trudna, chcialem Wam w wersji Beta zaduzo pokazac i tak sie stalo :) . Przewiduje jeszcze jedna bete ok 60%-70% gry... Czyli jakies 30 mapek + 7-9 Boss'ow. Wtedy bedzie mozna co oceniac. Dziekuje wam za ocene, za motywacje(procz jednej osoby - pozdrawiam :bye1: ) Co bedzie w dalszej wersjii gry napisze jutro.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu jak widzę System Error to mi się kojarzy z System Shock?

Być może dlatego, że pierwsze wyrazy są takie same. Chociaż nie jestem pewien.

A drugie level nie był za trudny, to trzeci był za łatwy. Podoba mi się wymaganie dokładności ruchu co do pikseli (jak już mówiłem, łapanie się łokciami). Nie rób animacji postaci, zostaw jak już jest, rób już tylko mapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,jak napisałem tak zrobiłem,gierka przyjemna !

Szkoda tylko że gracz się blokuje na platformach a najwięcej na wyskoczniach.

Muzyka fajna,ale grafika,lepsza słaba własna niż gotowa ;)

Tło,wtf? ja bym je zmienił :<

Ogólnie na dobry start 3/5 i nie zniechęcaj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupi chłam. Nawet animacji nie umiesz zrobić. a drugi level jest strasznie trudny.

 

 

Chłam bo nie możesz przejść... ?:)

 

Dobry człowieku jesteś... Ty nawet gry zbliżonej do tej nie potrafisz zrobić. (Skarby misia to przerobiony przykład, i tak gorzej wygląda od tego:) heh, a po za tym brak animacji to był chyba zamierzony cel.

 

@Perfecter nawet się nie przejmuj takimi jak on, :) zazdrości że jesteś początkujący jak on ale Ci się udaje coś tworzyć a jemu już nie.

 

Mam nadzieję że pełna wersja będzie jeszcze lepsza od tej :) W tą naprawdę przyjemnie się gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/5 daje

Do ogółu:To, że użył grafy z przykładu, to nie jest wcale źle. Właśnie problem w tym, że taka grafika jest ładna, ale każdy gada "co tam użyć zasobów...", co jest błędnym podejściem.

Do autora:Bez animacji gra też wygląda ok, choć lepiej z nią by wyglądała. Naucz sie równoważyć poziom trudności- zwiększaj go bardzo powoli,zwiększając ilość(zróżnicowanych)przeciwników i pułapek. Nie polegaj na zasadzie przejścia levelu w stylu "skocz z samej krawędzi" tylko bardziej "zręcznie się ruszaj przy wrogach i omijaj kolce(ale bez przesady).

 

E: Nie zwracaj uwagi na Mallo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...