Skocz do zawartości

Polnoc Poludnie


Ryba24

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Polnoc poludnie

Gatunek:: Strategia, Rpg trochę akcji

 

Opis: Gra opowiada o konflikcie zbrojny w Stanach zjednoczonych, czyli o wojnie secesyjnej. W grze możemy wcielić się w Unionistów lub Konfederatów, ale myślę jeszcze nad wolna grą jako chłop, który walczy o swą ziemie i o koniec wojny.

Najczęściej wykonujemy misje typu zanieś ważne dokumenty od dowódcy lub wkradnij się do obozu wroga i podpal ładownie z prochem lub zabij dowódcę. Trudniejsza sprawą jest walka w, bitwie bo przecież zabicie wroga to nie lada wyzwanie, kiedy się stoi naprzeciwko całego rządku wrogów gotowych do zabicia ciebie a w dodatku pod ostrzałem armat. Dlatego ta część gry zostanie w małym stopniu użyta jako główna część gry, ale w grze wolnej będzie można walczyć, kiedy się chce. Pomyślałem także o walce dowódcy, czyli wydajemy rozkazy i musimy zdobyć jakąś kluczową pozycję lub wygrać bitwę.

 

Autorzy:

 

Programowanie: Ryba24

Fabuła: Ryba24

Grafika: na razie brak całej

Muzyka: na razie brak

 

Screeny:

 

polnocpoludnie1xj2.jpg

 

 

polnocpoludnie2zv0.jpg

 

polnocpoludnie3bh7.jpg

 

polnocpoludnie4lf8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi w którym miejscu napisał że grę robił 1 dzień?

 

Co prawda za dużo tego tu nie ma, ale do wzoru się zastosował. A nie tak jak inni że za tydzień dodam screeny albo coś.

 

A co do gry podoba mi się ludzik :) tylko rzeczywiście łyso wygląda sam w tej trawie, jednak mam nadzieję że gra ujrzy światło dzienne i będę miał okazję w nią zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@up:

to chyba Wojzax powinien zrobić xD

 

@topic:

gdybym nie przeczytał tematu to powiedział bym ci że mundury powinny być różne ;p, jak mniemam inspirujesz się grą o tym samym tytule, na amige, ale ona była bardziej rozbudowana niż same bitwy (nawet jeśli mówimy o jakiejś jej modyfikacji), czy twoja też taka będzie, przynajmniej do poziomu mapy ameryki- (zajmowania poszczególnych stanów jako bitew)?

 

według mnie na ocenę jeszcze za wcześnie, jednak jak na razie dobrze się prezentuje, tylko staraj się nie mieszać stylów graficznych i rzutów (tzn to co z tym namiotem, niby ala pokemony, a tu jakiś izometryczny namiot ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@topic:

gdybym nie przeczytał tematu to powiedział bym ci że mundury powinny być różne ;p, jak mniemam inspirujesz się grą o tym samym tytule, na amige, ale ona była bardziej rozbudowana niż same bitwy (nawet jeśli mówimy o jakiejś jej modyfikacji), czy twoja też taka będzie, przynajmniej do poziomu mapy ameryki- (zajmowania poszczególnych stanów jako bitew)?

 

według mnie na ocenę jeszcze za wcześnie, jednak jak na razie dobrze się prezentuje, tylko staraj się nie mieszać stylów graficznych i rzutów (tzn to co z tym namiotem, niby ala pokemony, a tu jakiś izometryczny namiot ;) )

Żołnierze nie będą się różnic mundurami tylko rangami czyli inna ranga inny mundur. W sumie zastanawiam się czy wogle dodać bitwy.W grze będzie sterować jedną postacią więc bitwa była by dość trudna do przejścia.

 

@up:

to chyba Wojzax powinien zrobić xD

 

Nie martw się poradzę sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...