Skocz do zawartości

Tutorialki


Rekomendowane odpowiedzi

GML jest po angielsku. Więc jeśli przynajmniej podstaw tego języka nie znasz to sobie nie poradzisz.

 

Poza tym na stronie głównej GMC masz kursy, poradniki itd. po polsku.

 

EDIT

Sorka za literówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich po dluzszej mojej nieobecnosci.

Pomyslalem, czy nie warto byloby zastanowic sie nad przetlumaczeniem helpa do GM.

Przeciez na forum jest tylu spesjalistow i ambitnych ludzi, ze przetlumaczenie ponad 200 stron jest to pestka, biorac pod uwage, ze zna sie chociaz troche programowanie.

Patrzac na stronie oficjalnej jest Niemiecki, Francuski, Hiszpanski, Rosyjski, Wegierski, Japonski, Portugalski, a nawet i Turecki, a Polskiego ani slychu ani widu. Czy to Was troche nie boli ? Mysle, ze taki help pomoglby duzo dla poczatkujacych uzytkownikow. Od razu mowie, ze jakies korzysci materialne z tego tytulu wykluczone. Czekam na Wasze zdanie i zachecam do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest poruszany co jakiś czas i zawsze wychodzi z tego to samo ... nikomu się nie chce albo zacznie i nie skończy ... Z tego co pamiętam gnysek podjął się tego zadania ale już dawno nic nie pisał na ten temat więc nie wiem czy nadal nad tym pracuje. Ja gdybym miał troche czasu wolnego mógłbym powoli zacząć wszystkie polecenia w GML przetłumaczyć bo szczerze mówiąc reszta wydaje mi się zbędna, ale ja teraz cierpie na brak czasu wolnego - może na ferie zimowe będę miał troche czasu. Pozostaje tylko problem czy rzeczywiście jest takie wielkie zapotrzebowanie na spolszczenie helpa, bo uważam że ani ja ani nikt inny nie będzie dla paru osób podejmował się spolszczenia ponad 200 stron ...

 

A tutoriala z Multiplayera nie ma zbytnio sensu tłumaczyć ... lepiej będzie jak przeczytasz to co Tymon podał link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile tych stron tam jest ale ktos musi to przetlumaczyc bo jak ktos juz mowil nigdzie nie ma takiego poradnika sciagnijcie tutorial do gier multiplayer i ktos wkoncu musi to przetlumaczyc!!!

mi sie zdaje jak go dobrze przetlumaczy(my) to ludzia sie to spdoba i jak komus sie to spodoba to moze przetlumaczyc inne i bedzie spox i na koncy sie podpisze i bedzie slawny XDXD (Bedzie bohaterem narodowym:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...