Skocz do zawartości

Plusy XD


Ghost

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie, Naprawde wielkie dzieki heh szkoda ze tu nie ma plusow jak na innych fotach bo bym Ci dal :)jeszcze raz wielkie dzieki

Właśnie - może by zrobić takie coś? I jakby się miało np. 20 plusów, to by mogło się sobie zdjąć warna :) Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jak się ma kilka punktów "Pomógł" to można sobie zdjąć warna... Dla mnie to JEST potrzebne ;p

Gdybyś się zachowywał porządnie, to moderatorzy by Ci systematycznie zdejmowali. Zauważ ile osób straciło parę warnów pod koniec grudnia. Nie potrzeba żadnych systemów punktów po to, żeby nie mieć warnów. Wystarczy się normalnie zachowywać przestrzegając przy tym regulamin i zdejmujemy wam warny wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdybyś się zachowywał porządnie, to moderatorzy by Ci systematycznie zdejmowali. Zauważ ile osób straciło parę warnów pod koniec grudnia. Nie potrzeba żadnych systemów punktów po to, żeby nie mieć warnów. Wystarczy się normalnie zachowywać przestrzegając przy tym regulamin i zdejmujemy wam warny wtedy.

 

A czemu mi nikt jeszcze nie zdjął tych 10% ?:) Już tak długo tam leżą a nie grzeszę. :) a tak brzydko wyglądają przy moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu mi nikt jeszcze nie zdjął tych 10% ? :) Już tak długo tam leżą a nie grzeszę. :) a tak brzydko wyglądają przy moim profilu.
napisałeś tego posta i masz 0%.

 

wniosek: żeby dostać -10% musisz przypomnieć moderatorom że są moderatorami  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś tego posta i masz 0%.

 

wniosek: żeby dostać -10% musisz przypomnieć moderatorom że są moderatorami  :thumbsup:

LOL

Spójrz na datę jego posta i datę odjęcia mu warna. Moderatorzy mu go zdjeli już po napisaniu tego posta więc następnym razem jak coś napiszesz przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem polega na tym, że to ty jesteś ów 'ciemnotą'. nie zrozumiałeś mojego posta tępa pało violin.gif przeczytaj go jeszce raz UWAŻNIE i POWOLI.

 

typ napisał posta 'Wczoraj, 19:20'. borek zdjął warna 'Wczoraj, 22:30'.

wniosek: żeby dostać -10%* musisz przypomnieć moderatorom że są moderatorami
*minus 10%. jeden warn mniej. jedno ostrzeżenie mniej.

 

teraz powiedz co ci tu nie pasuje i czemu to jest niefajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napisałeś, że podczas tego kiedy on to pisał miał niby 0%, i wywnioskowałeś, że chciał -10%, ale kiedy on to pisał to miał 10% a teraz ma 0% więc twój post był niepotrzebny.

PS. Kończę to.

EDIT: Pogubiłem się, ale teraz patrząc na to chyba masz rację, spojrzałem na to ze złej strony bo napisałeś to odrobinkę niezrozumiale :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś tego posta i masz 0%.

 

wniosek: żeby dostać -10% musisz przypomnieć moderatorom że są moderatorami  :thumbsup:

I bardzo dobrze, że sam się upomniał. Myślisz, że będziemy przeglądać listę użytkowników i sprawdzać, czy któryś nie zasługuje na zdjęcie warna? Moderator też człowiek i nie ma pamięci absolutnej.

 

A oddzielna sprawa, że teraz ostrzeżenia mogą zdejmować tylko admini. My możemy tylko karać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielkie, Naprawde wielkie dzieki heh szkoda ze tu nie ma plusow jak na innych fotach bo bym Ci dal :)jeszcze raz wielkie dzieki

Właśnie - może by zrobić takie coś? I jakby się miało np. 20 plusów, to by mogło się sobie zdjąć warna :) Co o tym myślicie?".

Ta dam!

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=5509&hl=

A tu wypowiedź Ranmusa:

" A co ja mam powiedzieć jak jestem tutaj już od 5 lat i swoje najlepsze lata aktywności i pomocy innym mam za sobą? :) Moim zdaniem to zbędne, bo taki licznik i tak niczego nie wnosi. Jak ktoś by miał dużo punktów nazbierane to co? Chyba nowicjusze zalali by go pm'ami, bo jak to tak. Tyle punkcików ma to na pewno pomoże, o! Wbrew pozorom to będzie działać właśnie na niekorzyść lidera rankingu."

 

I jeszcze jeden post:

" Taki przycisk spowoduje tylko natłok pomocy udzielanych "na siłę", czyli pojawianie się kolejnych bzdurnych postów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wielkie, Naprawde wielkie dzieki heh szkoda ze tu nie ma plusow jak na innych fotach bo bym Ci dal :)jeszcze raz wielkie dzieki

Właśnie - może by zrobić takie coś? I jakby się miało np. 20 plusów, to by mogło się sobie zdjąć warna :) Co o tym myślicie?".

Ta dam!

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=5509&hl=

A tu wypowiedź Ranmusa:

" A co ja mam powiedzieć jak jestem tutaj już od 5 lat i swoje najlepsze lata aktywności i pomocy innym mam za sobą? :) Moim zdaniem to zbędne, bo taki licznik i tak niczego nie wnosi. Jak ktoś by miał dużo punktów nazbierane to co? Chyba nowicjusze zalali by go pm'ami, bo jak to tak. Tyle punkcików ma to na pewno pomoże, o! Wbrew pozorom to będzie działać właśnie na niekorzyść lidera rankingu."

 

I jeszcze jeden post:

" Taki przycisk spowoduje tylko natłok pomocy udzielanych "na siłę", czyli pojawianie się kolejnych bzdurnych postów."

A czy ty wiesz co to jest za powyższa funkcja

dzięki której wygodniej jest czytać takie posty? Denerwujące jest to że takie posty jak twój ledwo się czyta.

 

EDIT: To nie jest forum o jakichś pirackich grach gdzie za wstawienie gierki ci klikają pomógł tylko forum gdzie pomaga się nowicjuszom w GMie i teraz jakby taki nowicjusz zobaczył że pomaga mu jakichś user co ma 5 plusów i taki co ma 50 to oczywiste do którego on pójdzie, więc ten pomysł jest głupi i nieuczciwy względem nowszych userów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...