Skocz do zawartości

Zablokowane CD-action


Patriarcha

Rekomendowane odpowiedzi

ALE ŚMIESZNE...

 

MAC ABRA:

"Na pewnym forum znalazłem wątek "Śmieszne przygody w szkole". Z ciekawości postanowiłem sprawdzić, co teraz śmieszy uczniów. Wyjdę na sztywnego zgreda, ale najlepsze dowcipy to - zdaniem forumowiczów - nasranie/naszczanie do kosza na śmieci. Rzut doniczką z drugiego piętra. Włożenie nauczycielce do śniadania zdechłego karalucha. Obrzyganie siebie i/lub otoczenia. Spuszczenie kujona po schodach ("ha-ha-ha!!! Spuszczenie!!!:D Dooobre!!!" - typowy komentarz). Przywalenie linijką w twarz kumplowi, ew. nauczycielce, bo ten pierwszy się uchylił. Rozpier*** biurek/ławek/stołów. Podpalenie śmieci w koszu (i zgaszenie pożaru moczem). Przylepienie komuś podpaski na plecy (mam nadzieję, że choć niezużytej...). Przy tym wlepienie gumy do żucia we włosy czy "kłujnięcie" (solidne) w d... cyrklem kogoś siedzącego przed "dowcipnisiem" można już uznać za żart wysublimowany do granic absolutu (a propos, to chlanie absoluta czy innego absolwenta podczas lekcji i rzyganie pod ławką też było). Ja pier...dziu - czy WY też uważacie, że to jest ŚMIESZNE?!

 

Ci, co kiwnęli głowami, że tak - proszę o odłożenie CDA i udanie się do obory, bo tam jest dobre miesce dla bydła. Przepraszam, jeśli się ktoś obraził takim porównaniem, ale najwyraźniej mam jeszcze XX-wieczne, przestarzałe i nieluzackie poczucie humoru.~"

 

Prawdopodobnie przepisałem bez błędu, nie miałem czym zeskanować, no to macie o co prosiliście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trzecim roku studiach koleżka potknął

się o krzesło nauczycielki i musiał jechać

do szpitala,ponieważ miał połamany nos.

Następnie w szpitalu zapytali się kto mu

to zrobił a ona odpowiedziała to jego kolega.

 

Wiem to właśnie od tego który się potknął

 

Ja na miejscu tego kolesia wezwał bym tą

szanowną panią magister do sądu

 

:mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu kumpel się wściekł i z całeś siły kompął w te drzwi. Wyleciały z zawiasów, a mnie sporo cofnęło. I tu najgorsze.

Huk był straszny, więc nauczyciele ze wszystkich klas na piętrze zaczęli wychodzić, żeby sprawdzić co się stało, a ja stałem jak debil na środku korytarza z drzwiami w ręku i nie wiedziałem co mam zrobić ;p

:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

też jak to czytałem, od razu przyszedł mi na myśl nasz temat. I niestety, dużo rzeczy się pokrywa. Poczucie humoru upada, a jego główną przyczyną są filmy dla "młodzieży" na POLSACIE. Proponuje rozpocząć Anty-POLSAT'ową Kampanię Ze Źle użytym apostrofem w nazwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Nie od tego... Jak ktoś nie ma wysokiej reputacji na forum lub nikt go nie zna to oczywiste jest to, że większość jego śmiesznych wymysłów będzie dla innych żałosna. Jak kogoś się lubi to się śmiejesz bez względu na to, czy to było śmieszne... No i jak to Marmot powiedział: komizmu sytuacyjnego nie da się idealnie przedstawić słowami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że jakby drzwi z zawiasów wyrwał twój kolega i ty byś przy tym był, to raczej byś się śmiał. Nie da się tego jednak przedstawić na forum. Nie dotyczy to jednak rzygania itp, bo to nigdy nie jest śmieszne ;x

 

argh, zaczynam pisać sensowne posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze zależy kto. Ja np. nie śmieję się tylko dlatego że kogoś lubię... Jak coś jest nieśmieszne, to się nie śmieję, bo po co...

A ja widziałem jak łysy koleś pije wode z pisuaru, i bylo to jednoczesnie nie smaczne i smieszne. ale co tu robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, a to że u nas jest taki wątek... Ludzie, podobne są na tysiącach wielu innych for.

Ehhh dobrze, że już od dawna nie piszę na GMClanie, bo zrobił się tu gorszy burdel niż na Placu Pigalle. Teraz nie udawaj głupszego niż jesteś w stanie być Ranmusie. No i co z tego, że takie same tematy mogą być na innych forach, pokroju tibia.pl? MAC ABRA pisał o ogólnym poziomie dzisiejszych żartów w tak ambitnych miejscach jak to, a nie nawiązywał do konkretnego forum. Prawdopodobnie pisał o GMClanie, ale to nie ma znaczenia, nie będę teraz prowadził śledztwa na temat, czy ktoś napisał o przyklejeniu podpaski do pleców, czy plecaka jak by wielu z Was próbowało rozwikłać, po prostu powiem jedno - gdyby żal.pl był forum to panowałby tam większy poziom niż tu.

 

PS. Jeżeli jakiś dwunastoletni idiota użyje słowa "troll" to znajdę go i włożę mu jego zasraną klawiaturę w d... otóż najpierw dowiedzcie się co to jest trolling, a potem możecie zacząć odpisywać na ten post. To tak dla przestrogi TuxManów, Lolików i PoxiPoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waćpanie, wyskoczyłeś ni stąd ni zowąd z bardzo ambitnymi słowami. Założyłem ten temat tylko po to, żeby część użytkowników mogła sobie poczytać słowa niejakiego MAC ABRY i je dobrze przemyśleć. W tym co napisał, jest wiele prawdy, ale to nie musi być o GMC...

 

Misiu nie bronię Ci się tutaj wypowiadać, ale przeczytaj kilka razy swoje słowa, zanim powędrują one przed oczy użytkowników. Nie widziałem tutaj, aby TuxMan, Lolik czy PoxiPol (przynajmniej ostatnio) bzdurnie się wypowiadali, a tym bardziej używali słowa "troll".

Mogłeś chociaż przeglądnąć ostatnie posty, aby dowiedzieć się o obecnej sytuacji na GMC.

 

Administrację przepraszam za offtop, ale coś musiałem odpisać Feynornowi ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pisał o GMClanie, ale to nie ma znaczenia, nie będę teraz prowadził śledztwa na temat, czy ktoś napisał o przyklejeniu podpaski do pleców, czy plecaka jak by wielu z Was próbowało rozwikłać, po prostu powiem jedno - gdyby żal.pl był forum to panowałby tam większy poziom niż tu.

 

Hahaha mam pierwszego.

 

W tym co napisał, jest wiele prawdy, ale to nie musi być o GMC...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR in

action number 2

of Step Event

for object Gracz:

 

Moving to next room after the last room.

 

Wiesz co jest?

 

Jeszcze jedna nowinka o końcu świata, a składam do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o robienie przymusowych testów na IQ, osobom korzystającym z internetu.

 

Wypowiedzial sie pan madry...

 

Tymon, oni dalej mnie gnoja :(

 

Nie zrobia cie modem :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feynorn, idź powalcz o prawa mężczyzn :) A panowie z CDA muszą się pogodzić, że internet dociera do coraz młodszych dzieci, nie ma sensu o tym pisać w czasopiśmie, każdy, to korzysta z internetu wie ilu jest tam idiotów. Z resztą, kto czyta CDA? Jak można! ;o

 

PS. Powinni napisać temat o dzieciach, które na forach próbują ciągle obrażać innych tekstami godnymi ucznia szkoły podstawowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh dobrze, że już od dawna nie piszę na GMClanie, bo zrobił się tu gorszy burdel niż na Placu Pigalle. Teraz nie udawaj głupszego niż jesteś w stanie być Ranmusie. No i co z tego, że takie same tematy mogą być na innych forach, pokroju tibia.pl? MAC ABRA pisał o ogólnym poziomie dzisiejszych żartów w tak ambitnych miejscach jak to, a nie nawiązywał do konkretnego forum. Prawdopodobnie pisał o GMClanie, ale to nie ma znaczenia, nie będę teraz prowadził śledztwa na temat, czy ktoś napisał o przyklejeniu podpaski do pleców, czy plecaka jak by wielu z Was próbowało rozwikłać, po prostu powiem jedno - gdyby żal.pl był forum to panowałby tam większy poziom niż tu.

 

PS. Jeżeli jakiś dwunastoletni idiota użyje słowa "troll" to znajdę go i włożę mu jego zasraną klawiaturę w d... otóż najpierw dowiedzcie się co to jest trolling, a potem możecie zacząć odpisywać na ten post. To tak dla przestrogi TuxManów, Lolików i PoxiPoli.

troll! come on!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, oni dalej mnie gnoja :(

Piszesz do kumpla z osiedla żeby dał mi bana, bo znowu się śmieją z twojej głupoty? Hahahahaha nie rozśmieszaj mnie. Wali mnie ile warnów napykają mi jacyś frajerzy.

 

Nie zrobia cie modem :thumbsup:

Omg co to miało znaczyć? Pewnie marzysz po nocach, żeby kiedyś napisał do Ciebie Ranmus "Słuchaj PoxiPol jesteś nam potrzebny! Tylko Ty możesz uratować GMClan! Proszę ratuj, nas zostajesz administratorem". Rozwalają mnie niektóre dzieci.

 

Feynorn, idź powalcz o prawa mężczyzn :)

Idź usługuj kobiecie jak piesek, nazywając ją panią i dając bić się po twarzy za każde nieposłuszeństwo. Tak na marginesie spytam, jaka laska tak cie wytresowała?

 

No to tyle... nie minęło kilka godzin i cała śmietanka tego forum zaprezentowała swój poziom intelektualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty zaniżasz jego średnia... Czytaj ze zrozumieniem, a do tego nie odpowiedziałeś nic na mojego posta. Pomyśl, wkurza cie to forum? Myślisz że jesteśmy dziećmi? Jakbyś sam nie był jednym nie chciało by ci się czasu marnowac piszac tutaj cokolwiek. Więc:

a)GTFO

b)Zamknij paszcze i czytaj co chcesz

c)Suicide bo masz wala

Pick your anwer.

Anyway, Aifwiedersehen, twój wybór, jeśli myślisz swoimi ZIOM tekścikami rozpoczniesz kłótnie czy prowokacje to się mylisz.

 

Do tego, uczę się PHP, HTMLa, nie muszę być adminem akurat GMC ale informatyka mnie interesuje. Twoje teksciki wygladaja jakbys chcial pokazac jakim "Wow Super Duper Ziom" z ciebie, i ze nikt ci nie dorówna.

 

To z Tymonem był żart, lol już myślałem ze coś mądrego napiszesz, myliłem się.

 

Nie pisze już tutaj, nie będę wkurzał innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...