Skocz do zawartości

ZSE-Mc


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek.S hehe moja szkola tez ZSE - wlasnie z tad wziela sie nazwa gry, ZSE-MC ( Zespol Szkol Ekonomiczych Miedzyrzec Podlaski ) - tylko ze ja profil informatyka x]

Heh, u mnie to jest "Zespół szkół energetycznych" w Gdańsku, a profil mat-inf-fiz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ja moze zrobie maly skrot z charakterystyk postaci:

 

-geografistka: krotko mowiac elementalista i wladczyni map, potrafi wywolac trzesienie ziemi w jednym pomieszczeniu nawet gdy znajduje sie ono na 4 pietrze oraz utworzyc tsunami z kaluzy na dworze itp.

-informatycy: to zlozona grupa nauczycieli, np: nauczyciel oprogramowania biurowego: moze zamknac cie w tabeli excela i nie zapisac, wyslac cie mailem, badz wystrzelic z reki serie czcionek - co oczywiscie jest bardzo bolesne

-polonistka: zna absolutnie cala literature polska na pamiec, rzuca magicznymi slowami tj: podmiot liryczny itp ;D

-chemik: co nie zlepi badz nie stworzy jakiegos kwasu to to zje badz wypije

-biologiczka: ogolnie jest postacia niegrozna, jedynie co ja interesuje to rozkladajace sie narzady ludzkie i lepienie frankensztajnow

-fizyk: wladnca i master praw natury, zamiast chodzic - lewituje. Wypowiadajac slowo NIUTON spada na przeciwnika wielkie betonowe jablko, badz wykrzykujac slowo SATELITA i kopiac przeciwnika jednoczesnie, wysyla go na ordbite kuli ziemskiej

-matematyk: mega szybki umyslowiec, rozwiazuje algorytmy itp szybciej niz zyliardordzeniowy procesor, potrafi dawac takie zadanie ze glowa mala.....

 

reszte postaci oraz dluzsze charakterystyki bedzie mozna znalsc w grze.....

 

jedynie co mnie martwi to to, ze jezeli zrobie wszystkich nauczycieli to gra bedzie zajmowala bardzo duzo miejsca i nie bede mial przeciwnikow do nastepnej czesci gry... dlatego sie zastanowie czy powybierac tylko niektore postacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat stary, brak nowych postow, a ja jak obiecalem robie aktualizacje tematu.... a wiec co nowego??

dodalem swierze screeny juz z realna grafika oraz gameplaya - tylko ze z slaba jakoscia bo to wrzuta, jak skonczy sie robic na youtubie to dam drugiego linka.....

 

prosba do moderatorow badz administratorow: jezeli ktos doda jakakolwiek odpowiedz prosze o scalenie moich dwoch ostatnich postow w celu nie zasmiecania tematu - edytowac sie nie moglem, musialem napisac 3 post z rzedu zeby ktokolwiek mogl zobaczyc ze sa aktualizacje

 

viele dank - czy jakos tak :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać po obejrzeniu gameplaya, że bardzo ciekawie to wygląda. Sam robisz tą grafę czy ktoś ci pomaga? Tak czy siak te efekty wyglądają bardzo przyjemnie, szczególnie ta fala, wybuch czy co to jest naszego bohatera :thumbsup: . Ciekawa rozgrywka, troszku ciemno jest na tym filmiku ale sam wspomniałeś, że jest to gorsza wersja jakościowo więc się nie czepiam. Ogólnie mi się podoba i będę czekał na tą gierkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...