Skocz do zawartości

Dlaczego gmclan stacza sie na flicowe psy


cirno

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal proszę, abyście odpowiedzieli na to ważne dla Nas pytanie.

Odpowiedź na to będzie w oficjalnym postulacie od Cirno, a odpowiedź na to pytanie zna część ekipy moderatorskiej (ja i Woock dokładniej) ;p .

 

I przekażę jeszcze parę słów od zbanowanego Kamrata, jako, że on sam nie może:

(co nie oznacza, że zgadzam się z nim, po prostu przekazuję jego zdanie na temat dyskusji)

jam ci kamrat, miejsca na moje zdanie udzielil marmot (ku chwale ojczyzny) :)

 

otoz, ci ktorzy bluzgaja na zalozyciela tematu maja po czesci racje. autor narzeka na syf i ogolne gowno, ale jak by nie patrzec sam sie do niego przyczynial poprzez rozne 'akty syfienia' (ze tak to ujme). brak w tym jakiejs logiki. przez ten temat 'ekipa halpa' (ze tak powiem) wyszla na idiotow. dzięki dziadukleofasie :) dobrze ze nie przylozylem reki do tej farsy.

 

psichix:

Ale do rzeczy: chciałbym abyśmy wszyscy teraz zaczęli normalną rozmowę (na której tak wam zalerzy)
nam (a mi przynajmniej) na nim nie zalezy, ale jak rozpoczalem dyskusje wczoraj z toba w shołtboksie z konta cirno to se przyjales 'swoje metody'. teraz ja przyjme swoje metody - pie*dol sie.

 

I chciałbym abyście szczerze wyjaśnili Nam czym się motywowaliście robiąc te wszystkie akcje na GMClanie i jaki one miały cel?
niczym sie nie motywowalismy, i nie mialy zadnego wiekszego celu. zrobilismy to zeby bylo 'smiechowo' ;)

 

o i chyba tyle. nie chce mi sie dalej pisac, bo tak z innego konta to troche lipnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niczym sie nie motywowalismy, i nie mialy zadnego wiekszego celu. zrobilismy to zeby bylo 'smiechowo'

Czy reszta halpowiczów się z kamratem w tej kwestii zgadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odpowiem bo nie zgadzam się z Kamratem:

 

otoz, ci ktorzy bluzgaja na zalozyciela tematu maja po czesci racje. autor narzeka na syf i ogolne gowno, ale jak by nie patrzec sam sie do niego przyczynial poprzez rozne 'akty syfienia' (ze tak to ujme). brak w tym jakiejs logiki. przez ten temat 'ekipa halpa' (ze tak powiem) wyszla na idiotow. dzięki dziadukleofasie :) dobrze ze nie przylozylem reki do tej farsy.

 

Czemu ja wychodzę na jedynego sprawcę zamieszania, skoro pół kanału się w to zaangażowało a ty grałeś w wowa i teraz dopiero zobaczyłeś co robimy i odwalasz jakiegoś reprezentanta "halpa".

 

 

nam (a mi przynajmniej) na nim nie zalezy, ale jak rozpoczalem dyskusje wczoraj z toba w shołtboksie z konta cirno to se przyjales 'swoje metody'. teraz ja przyjme swoje metody - pie*dol sie.

 

Tak, najprościej odeprzeć wszystko słowem "pierdol sie" (nie ocenzuruję bo nie jestem taki trzesityłek). Jak nie umiesz dyskutować z innymi to nie zawracaj głowy Marmotowi.

 

Czy reszta halpowiczów się z kamratem w tej kwestii zgadza?

 

Dla mnie "prowokacje", jak żeście to nazwali, były satyrą na temat tego co się dzieje na gmclanie. Dla śmiechu mam ciekawsze rzeczy do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy reszta halpowiczów się z kamratem w tej kwestii zgadza?

Ja wstrzymuję swoje zdanie, bo mnie przy tym nie było na chacie, jak również w tym nie uczestniczyłem.

 

Teraz jeszcze odpowiedź od Kamrata kolejna:

Czemu ja wychodzę na jedynego sprawcę zamieszania, skoro pół kanału się w to zaangażowało
jezu, co mnie obchodzi kto sie angazowal. ty rzuciles ten pomysl i ty go rozpoczales, wiec jestes za to w pelni odpowiedzialny.

 

Tak, najprościej odeprzeć wszystko słowem "pierdol sie" (nie ocenzuruję bo nie jestem taki trzesityłek). Jak nie umiesz dyskutować z innymi to nie zawracaj głowy Marmotowi.
kurde, dziad. nie doczytales, ze probowalem gadac w shoutboksie? teraz gdy stracilem cala ochote na to to mam to w dupie.

no i tak - nie ocenzurowane 'pierdol sie' to faktycznie wielka odwaga. szczegolnie na forum gdzie polowa forumowiczow nie przekroczyla granicy 15lat ;)

 

jam ci kamrat. NIE PISAC NIC JUZ DO MNIE BO NIE CHCE MOLESTOWAC MARMOTA ZEBY WKLEIL MOJE MYSLI. dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Administacja i moderacja nie kontroluje tego co każdy członek załogi robi. Bany "za całokształty twórczości" (nie mówię o nagłych przypadkach, kiedy ban jest już konieczny) są dawane jak leci z błachych powodów. Posady właściwie ludzie dostają za ładne oczy - Borek zrobił mmo i ma admin. Czas testowy na redaktora w wypadku Firemarka trwał tyle że mógłby napisać z 20 porządnych artykułów, ale oczywiście nie robił nic i ciągle oficjalnie był redaktorem. Kamrat i lowrida też mieli moda, oczywiście dzięki Ranmusowi, który dał kamratowi bo go poprosil na ircu i Tymonowi. Może i dla żartu dał, ale kilka minut dla sprawnego hackera czy script-kiddera w zupełności wystarcza. Sami też ulegają płaczom użytkownikom, w których są wymierzone zaostrzenia rygorów żeby zachować porządek na gmclanie, i koło się zamyka bo reszta chce znowu zaostrzenia zasad a inni nie. Modzi i część adminów nie świeci też przykładem i robią co chcą.

 

2. Brak najbardziej podstawowych mechanizmów zabezpieczających GMclan, zarówno ze strony technicznej jak i ludzkiej. Jakim cudem się stało, że przez okres nieobecności dziadka jako moda na forum wszystkim którym mody były już "niepotrzebne" usunięto je - tylko nie jemu. Jak sam Ranmus przyznał, nie miał potem backupa - a to dlatego że nie chciało mu w cronie ustawić dupowania bazy danych do pliku (takie ustawienie zajmuje mniej niż minutę i sprowadza się do wpisania paru wpisów do configa crona).

 

3. Jakość materiałów na gmclanie - mimo, że trafia wiele ciekawych materiałów na stronę, nie są specjalnie eksponowane poza newsem, ustępując miejsca "najnowszym komentarzom" i wielkim guzikiem do Gear Studio. A to, co już zdarza się trafić na główną, wydają się być materiałami które nie są interesujące dla typowego użytkownika, czego przykładem jest ostatnio "Kółko i krzyżyk". Rozumiem że czasu mało i nikt nic nie robi, ale jak już za coś się bierze, to warto czymś użytkownika zaskoczyć niż prezentować to, co każdy napisał w basicu w wieku 10 lat. Warto by nieco rozwinąć możliwości uploadera i stworzyć system do publikacji materiałów z uploadera przez userów, bo materiałów ciekawych można tam znaleźć więcej niż w oficjalnych zasobach GMClanu, ale są nieskatalogowane i nieoznaczone.

 

4. Kompletna reorganizaja regulaminu. Obecnie jest tak skonstruowany, że dodawanie nowych "praw i obowiązków" jest znacznie utrudnione, i prawie zawsze wychodzi na to że nie trzeba nic zmieniać bo wszystko po staremu było dobrze. Najlepiej spisać cały regulamin od nowa, by przystosować go do nowych sytuacji, i uwzględnić wszystko co jest do uwzglednienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znam to od wczoraj i mówiłem, że poprę to, to też tak robię. Popieram w całej rozciągłości. A jakby to połączyć z moimi propozycjami na temat usprawnienia, to jak dla mnie by było cudnie. Zresztą, ja pozwolę sobie na małe podsumowanie każdego z punktów:

1. Decyzje administracji w sprawach bany, nowi modzi/redaktorzy powinny być dyskutowane wśród grona adminów, modów i redaktorów.

2. Wnikliwiej kontrolować pracę moderatorów i zabezpieczać się przed różnymi zrządzeniami losu.

3. Dawać zasoby przydatne dla potencjalnych twórców gier (tak jak wczoraj Cirno zarzucił na chacie pomysłem, że nawet proste "Jak zrobić system osiągnięć w stylu Achievements z X360" by było o wiele bardziej przydatne dla twórcy gier szukającego pomocy w stworzeniu super gry, niż to nieszczęsne "Kółko i krzyżyk")

4. Napisać nowy regulamin, przystosowany do obecnej sytuacji na forum. Skupiać się bardziej na przewinieniach typu przeklinanie, hackowanie kont, obrażanie, spamowanie, niż na ortografii, czy za dużych sygnaturach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, czyli już wiemy co halp, a dokładniej dziadek myśli na temat GMClanu. Są punkty z którymi po części się zgodzę, mianowicie punkt 2 i 3. Szanuję twoje zdanie i zapewne uda się coś na to zaradzić, oczywiście po przedyskutowaniu tego z resztą redakcji.

 

[...] jaki widzicie cel w Waszym przebywaniu na forum? (żeby nie było, nie zamierzam się was stąd pozbyć, chcę tylko poznać powód dla jakiego tu jesteście). [...]

Powiedziałeś co Cię "boli" w GMClanie, ale nadal nie odpowiedziałeś na drugie pytanie. Proszę abyś udzielił (ty oraz reszta halpowiczów) Nam odpowiedź na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale chciałbym aby reszta również odpowiedziała. bo na przyklad byc aby tylko byc i czasem cos skomentowac, czy włączyć się w jakąś dyskusję, a być aby tylko spamować (nie chcem rzucać tutaj żadnych oskarżeń) to pewna różnica jest. i właśnie chciałbym aby owi halpowicze powiedzieli co oni właściwie tutaj robią (te słowa nie mają na celu stwierdzić że nie powinno was tu być).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktów przedstawionych przez cirno, uczestniczyłem w ich omawianiu i zgadzam się z nimi, chociaż sam sformuowałbym je w nieco inny sposób.

 

EDIT:

 

No i jest:

 

1. Koordynacja działań na szczęście ulega poprawie, ale dochodzi jeszcze kwestia immunitetu administracji. Niby "co wolno wojewodzie...", ale też "kto strzeże stróża?"

 

...

 

4. Regulamin jest dość chaotyczny, głównie ze względu na sposób jego powstawania. Byłem wielce zaskoczony, dowiedziawszy się, że przez długi czas był dość ostry punkt o ortografii, ale żadnego słowa o wulgaryzmach i cenzurze. Przydałoby się całość uporządkować, dokładnie omawiając każdy punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mnie cieszy ten temat, bo w końcu pewnym osobom utarliśmy nosa i daliśmy coś do zrozumienia. :) Odpowiem szybko na pytania z tematu, ponieważ śpieszę się (i nie zwazac na bledy, poniewaz pisze z firmowego laptopa, do ktorego nie jestem jeszcze przyzwyczajony):

2. Ranmus moze bzdurzyc na gmclanie, normalni userzy nie ( http://globi.unix.net.pl/gmclan/Ranmus-spam-gmclan.png )
Przykład z tyłka wyjęty. Wojzax dał głupie pytanie, to utrzymał głupią, ironiczną odpowiedź. To taki związek przyczynowo skutkowy.

 

3. wiekszosc uzyszkodnikow gmclanu nie zdaje sobie sprawy z tego co robi, dzieki czemu forum przypomina burdel dla bezdomnych psow
Dodaj może jeszcze, że wszyscy userzy są niepełnosprawni umysłowo, a tak naprawde to to jedna wielka fikcja jest, panie analityku od siedmiu boleści.

 

4. userzy sa banowani z pobudek osobistych bez zadnych powodow, np. bigshark i marrac
O matko, ciągle ten głupi mit o bigsharku. Można powtarzać do znudzenia, bigshark dostał bana za postępowania w ostatnich tygodniach swojego pobytu na serwisie - obrażanie innych użytkowników, niewnoszenie kompletnie niczego itd. Dodam, że parokrotnie miał obniżany poziom ostrzeżeń, bo dawałem mu parokrotnie szansę. Problem jest w tym, że mit się skupia na początkowej jego działaności, gdzie był dobrym userem i tworzył ciekawe produkcje. Co do marraca, to jest to pierwszy użytkownik, który rzeczywiście dostał bana praktycznie za nic. :) Otóż powtórzę, jest on naszym kozłem ofiarnym i odpowiedział za czyny innych, wiadomych userów. Zresztą fajnie w dalszej części dyskusji jest mowa o kanale ircowym, który został nam ukradziony, bot wielokrotnie wykopywany floodowaniem, a użytkownicy, którzy nie zasługiwali na bany, dostawali je od tak sobie, że potem musiałem interweniować. I kto tu poucza o zasadach postępowania? To się nazywa hipokryzm. Poza tym jednak jakieś zasady tu działają, ponieważ przeklinać na serwisie nie można, a takie zychy i marraci na gmclanowym, skradzionym kanale, wiedzą że ja tam nie mam władzy i robią co chcą, bo wiedzą że nie istnieją tam żadne zasady. Klną jak szewc, czczą globiego jak Boga.

 

5. serwer stoi na sprezentowanym serwerze za ktory ranmus nie placi, wiec nigdy jego przyszlosc nie jest pewna

Bullshit. Mało tego, nie wiem czy to Ty dziadek (swoją drogą pamiętasz jak Ci prawie cały serwis o tgf zrobiłem, a Tobie się odechciało go redagować?) czy kto inny, zresztą różnicy nie ma, prowadziliście strony i co się nimi stało? Zdechły wszystkie jak jeden mąż, bo macie słomiany zapał, nie nadajecie się na stanowisko admina, tak więc kolejny przykład hipokryzmu. Jakoś tę stronę prowadzę od wielu lat i działa praktycznie nieprzerwanie (oprócz dwutygodniowej wpadki kiedy to gmclan był hostowany nie przeze mnie).

Wracając do kwestii serwera, to nie było żadnych prezentów. Ładnie tuszujecie prawdę i wciskacie innym ciemnotę. Dla reszty niewiedzących: za serwer nie płacę, ponieważ nim adminuję i to jest ekwiwalentem mojej części kosztów. Mało tego, mam w planach zakup paru serwerów dedykowanych, ale na co? To już moja tajemnica. W każdym bądź razie można spać spokojnie. Poza tym nie zapominajcie, że opłacam domeny i licencje na ipb.

 

6. 95% nowych postow nie jest dluzsza niz pol zdania

DOWOD: http://globi.unix.net.pl/gmclan/Ranmus-spam-gmclan.png

Wróć do pkt. 2

 

7. moderatorzy nie poczuwaja sie do obowiazku i odpowiedzialnosci za swoja prace
Nie, czego dowodem jest praca Psichixa i Marmota chociażby.

 

8. redaktorzy to nieroby na ktorych wszyscy czekaja az cos w ogole zrobia, nawet jesli nic nie robia - wtf, przyklad kolka i krzyzyk na glownej pod koniec 2008 roku?
Sami jesteście nieroby, tyle wam powiem. Krytykować każdy potrafi. Bardzo ciężko jest znaleźć dobrego redaktora.

 

9. niektorzy uzytkownicy to male bachory ktore marnuja swoje dziecinstwo na gmclanie i nie beda mieli dziewczyn
Zatroszczcie się o własne życie najpierw, ok? Kto wchodzi na serwis, to wchodzi, a kto nie ten nie. Zgłoście się jeszcze na allegro.pl i zacznijcie protestować, że przez ich serwis dużo ludzi zostało uzależnionych od aukcji, dziewczyny ich rzuciły, żony wniosły pozwy do sądu o rozwód itd.

 

10. tylko funkcja "kosza" uratowala forum przed napadem dziadka na gmclan bo tak naprawde nie bylo wtedy realnych zabezpieczen.
Co było a nie jest nie pisze się w rejestr. :) Prawdą jest, że na jakiś czas wyłączyłem backupy i to był newralgiczny punkt, ale teraz już jest ok, więc ten punkt jest nieaktualny. Poza tym kolejny raz przykład hipokryzmu, uwagę zwracają nam Ci, którzy nie umieją zarządzać serwisami internetowymi.

 

psichix jako mod niegodnie reprezentuje to stanowisko, wymyslajac brednie i trollujac swoim mitomanstwem shoutboksa
Piękne. :) Zabolało co? To teraz sobie pomyślcie jak mogło krzywdzić innych to, że sobie od tak dajecie logi z irca na serwis, bez pozwolenia rozmówców.

 

 

I teraz na szybko podsumowanie. Jest gorzej, ale źle nie jest, po prostu ludzie z ekipy "gównażerii" wciskają nam kit o nieuchronnym upadku serwisu, co jest nieprawdą. Najlepszym dowodem na to jest strona główna -> spójrzcie na bloczek nowości z forum (i nie chodzi o nowości z valhalli). Jedni ludzie się rejestrują, drudzy odchodzą, nowe tematy o gmie, jp. itd. dalej są tworzone i to z jeszcze większą częstotliwością niż kiedyś, co cieszy. Po prostu małe burki szczekają, a karawana jedzie dalej. Nie przejmować się nimi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym dodać od siebie, że jak na prawdę się skupimy na polepszeniu jakości serwisu, to takich tematów nie będzie, bo na razie jest na prawdę zastój, szczególnie jeżeli chodzi o stronę główną. Trochę się teraz ruszyło (newsy Borka i Mimka), ale coś czuję, że to znowu będzie tylko epizodyczny powrót strony głównej do życia. Ja się w zasadzie udzielałem w tym temacie, żeby pokazać, że trzeba trochę rzeczy zmienić, a nie ciągle mówić że jest dobrze jak jest, bo nie jest dobrze i sam popieram zdanie, że w obecnej chwili z serwisem dzieje się źle :P . Ok, są nowi userzy, ale to nie wszystko. Potrzeba rozwoju strony i to nie od strony kodu, tylko od strony merytorycznej, bo pod tym względem ta strona jest na prawdę uboga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ranmus w końcu odpowiedziałeś :)

Nie chcę nic mówić, ale były czasy kiedy ani artykułów, ani niczego nowego nie było :) Ale ostatnio dobrobyt na stronie głównej, może nieco na pokaz "że żyjemy" ale nie ważne po co ,tylko że jest.

Natomiast jeśli chodzi o pracę moderatorów... Są nieco niewydolni i mało zwracają uwagę na różne złamane, przez userów, punkty regulaminu. Przykład? Przekleństwa Cirno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Ranmus, przeczytaj cały temat, bo widzę że cały post odniosłeś tylko do pierwszego posta, a przez te 5 stron wytoczyła się dość sensowna w miarę dyskusja na temat obecnego stanu na GMCLAN.

 

Natomiast jeśli chodzi o pracę moderatorów... Są nieco niewydolni i mało zwracają uwagę na różne złamane, przez userów, punkty regulaminu. Przykład? Przekleństwa Cirno.

Bo czasami przymykamy oko na niektóre przewinienia, szczególnie na drobne. Zresztą, to też nie jest uwaga na to niezwracanie uwagi. Przykładem jest chociażby mój warnlog, gdzie mam warna za pierwsze przekleństwo od X miesiący napisane na GMCLAN, do tego w shoutboxie, a do tego w cytacie, więc warny za przeklinanie są rozdawane :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to regulamin jest regulaminem i już :) Dlatego uważam, że ja jako moderator bym się nie spisywał, bo nie przymykam oczu :P

A np. https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...215045&st=0 <- to. Gościu nie szukał, walnął w niewłaściwy temat i w ogóle to jakiś spam, a dostał ostrzeżenie TYLKO za ortografię -.-

A w https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=15541&st=0 ? Dość, że temat głupi, to wypowiedzi Morrowinda, Jakluba, Japanstache, Flaque, Ghosta, drobiu, Ranmusa i Osiem są krótkie i nie wnoszą nic do tematu. Czy to nie jest złamanie regulaminu (punkt 4)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba z tym walczyć! Humor humorem, ale wypowiedzi, które są równoważnikami zdań i naprawdę są beznadziejnie obojętne dla całej sprawy tematu (czyli mniej lub bardziej ewidentny offtop) zasługują na potępienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem dodac moje trzy grosze ktore na pewno zostana zignorowane.

Przyznam, nie chceialo mi sie czytaac kazdego posta po kolei przeczytalem po czesci kazdego posta z kolei na każdej stronie :D

Dlaczego momek jest redaktorem?

Wedlog mnie admini zauwarzyli brak redaktorow, ale nie beda sie wypytywali bo po co?

mimek wyszedl z inicjatywa, spytal sie co jest potrzebne aby zostac redaktorem, czyli zalezyalo mu na GMC, nie jak niektorym moderatorom!

gnysek sam pomyslal, i pomiedzy swoja praca znalazl czas aby cos wyskrobac, hold mu za to! gdyby nie on, nie mieli bysmy zadnycego nowego kursu!

cirno, dziadek, kim kolwiek jestes, powiem ci bardzo milym tonem: WAL SIE!

Admin tez czlek, nie zawsze przystosuje sie do regulaminu, a to ze nikt mu nie wlepi warna jest logiczne... bez adminow ten ta strona przepadla by na odre, i poplynela do baltyku, przy czym zatruła caly swiat a potem przepadla w zapomnienie (taka metafora).

Thank you for listening, if anyone has.

@Pan nekrofil (sorry ale juz w tym temacie przesadzasz ze swoja wolna wola) - gdyby Bóg wypatrywal grzechow, i za każdy karal, nikt na tej ziemi by juz nie istnial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pan klej: Sam rozwijasz temat. A co do Pana, to go nie mieszaj w te sprawy, a skoro już musisz, to wiedz, że nasze grzechy BĘDĄ rozliczone.

@Japanstache: dzięki, ale mam wrażenie, że jestem nieco osamotniony w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Marmot:

Nie odniosę się do reszty postów, ponieważ najbliższych parę godzin spędzę w pociągu. Moja wina, że wszelkie tego typu tematy pojawiają się w najmniej dogodnym dla mnie momencie? A napisałbym sporo więcej, może jeszcze dzisiaj coś późnym wieczorem wyskrobię. Zobaczy się.

 

A w https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=15541&st=0 ? Dość, że temat głupi, to wypowiedzi Morrowinda, Jakluba, Japanstache, Flaque, Ghosta, drobiu, Ranmusa i Osiem są krótkie i nie wnoszą nic do tematu. Czy to nie jest złamanie regulaminu (punkt 4)?
Tutaj nie mogę się zgodzić drogi TeoTN. Z tym "faceta jej trzeba" nie pisałem dla śmiechu, tylko całkowicie poważnie. Miałem się rozwodzić nad tym głębiej i opisać relacje damsko męskie? Uważam, że to była krótka i dobra wypowiedź, przecież nie będę sugerował autorowi tematu by zdobył tamtą dziewoję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=15541&st=0 ? Dość, że temat głupi, to wypowiedzi Morrowinda, Jakluba, Japanstache, Flaque, Ghosta, drobiu, Ranmusa i Osiem są krótkie i nie wnoszą nic do tematu. Czy to nie jest złamanie regulaminu (punkt 4)?

Ja uważam, że moja wypowiedź wnosi coś do temacie, panie policjancie. Nie masz poczucia humoru za grosz - nie odróżniasz poważnych wypowiedzi od niepoważnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus: Ale mogłeś to ubrać chociaż w nieco dłuższe zdanie =P Dziwnie wyglądają takie krótkie wypowiedzi i robią z tematu chat.

@PoxiPol: Niet. Każdy z całą surowością - długość pobytu w czyśćcu itp.

@Dark Maximal: Troszkę go zbyt wiele także poza Valhallą. Pozwolisz, że nie będę szukał tematów, gdzie występuje offtop, bo mi się zwyczajnie nie chce, ale chyba każdy wie, że takie zjawisko ma miejsce dość często.

@Jaklub: Tak wnosi. Ale nic sensownego, ani zabawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię TeoTN kontra reszta świata, tylko pokazuję, że moderatorzy pozwalają żyć takim postom. A użytkownicy nawet nie starają się ich jakoś rozwinąć.

 

 

@Jaklub: "Jej brudne pazury w czyjejś skórze też możesz zgłosić. " - wypowiedź zbudowana niepoprawnie stylistycznie, a także zawiera ewidentną kpinę z tematu - lecz poza tym, nic nie wnosi. Bo jak dla mnie, to drwisz sobie z autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię TeoTN kontra reszta świata, tylko pokazuję, że moderatorzy pozwalają żyć takim postom. A użytkownicy nawet nie starają się ich jakoś rozwinąć.

Po co pisać:

"Uważam, że Jaśnie Pan powinien zgłosić skargę Twemu Wychowawcy, to Bardzo Dobra Rada"

jeśli można

"Naskarż i po problemie"

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę skomentować, ponieważ dużo postów dotyczy mnie :

Co do mimka.

Mam pytanie za co On dostał redaktora?

Za to że reklamował gear studio w sygnaturze?

 

Redaktora dostałem za to, że zależy mi na GMClanie, lubię pomagać innym, strona nie miała redaktorów, mam w tym jakieś doświadczenie.

W sygnaturze, owszem, mam banner Gear - Studio, ale tylko dla tego, że interesuje się tym zespołem, jego produkcjami. Utrzymuje kontakt z Borkiem, prowadzę Fan Site Gear Studio.

Nie widziałem go nigdzie indziej niż w dziale o Almorze.

Z tym już przegięliście!Marmocie i Marracu w dziale o Almorze napisałem kilka postów... Ponad 80% moich postów jest w "pytaniach dla początkujących" i to nie są moje tematy. Moich tematów znajdziecie zaledwie kilka, z czasów gdy zaczynałem przygodę z GM.

 

Co to "tez" wygłoszonych przez cirno : przesadziłeś, kimkolwiek jesteś. Owszem GMClan nie jest cudem pod względem dyscypliny, ale gdyby Administratorzy i Moderatorzy wprowadzili ostrą, rygorystyczną dyscyplinę, to większość użytkowników dawno miałaby 3 x więcej warnów.

Nie mam zamiaru cytować tu wypowiedzi Ranmusa, Gnyska i tych, którzy z tymi tezami się nie zgadzają, ale ja też się z nimi nie zgadzam. Następną sprawę, którą muszę poruszyć jest zachowanie PschiXa. Otóż wykonuje on naprawdę ciężką pracę, jak każdy moderator. I teraz mówię z 100% powagą. NIE LIŻE DUPY (przepraszam za wulgaryzmy) ADMINOM I MODOM!

 

Powtarzam jeszcze raz : nie zgadzam się z tezami cirno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...