Skocz do zawartości

Jaklub Bomberman


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Jaklub Bomberman - gra robiona na batalię CP. To jest bomberman - musisz zniszczyć wszystkie pomarańczowe bloki i dojść do migającego, zielonego pola. Przy okazji uśmiercić trochę wrogów.

Gra jest robiona na szybko, więc nie ma high-scores.

->->bombka.PNG<-<- tu pobieracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiutko. Ostatnio przechadzałem się obok Szacunkowej równiny. Widziałem na niej byka a dalej byl torreador który usiłował złapać na lasso tego byka. Choć torreador wyglądał jak ten z najlepszych filmów(Torreador-początek) i na 1wszy rzut oka był idealnym i niemal takim samym torreadorem jak ten z "Torreador początek" to nie mógł on złapać Byka. Zniechęcony porzucił Lasso a wten czas przyszedł torreador DRUGI. Nie używał on Lassa. I choć wyglądał niezbyt okazale, a jego sposoby złapania byka były dziwaczne to złapał go bez problemu.

 

MORAŁ:

Gra nie musi być klonem czyjejś gry. To zazwyczaj nie przynosi efektu. Może mieć brzydką grafę, i może mieć dziwne lecz oryginalne sposoby rozgrywki a to przyniese oczekiwany cel. A bombermanów mamy już po tąd a nawet i potąd. Jest ich tyle co Torreadorów na Szacunkowej równinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Z game makera widziałem ich tysiące. :angry: Coś jak bomberman z gm jest rzadkością, może jest ich w ogóle setki, ale nie wiele widziałem dopracowanych bomberów nie z hudsonu. Nie mówię, że mój jest wybitny, ale ja nie mam zarejestrowanego GM-a, używania dll-i, 3D i innych. A grafikę rysowałem kiepską myszką. Czasu też za wiele nie miałem.

 

Gra nie musi być klonem czyjejś gry.

Może być, widziałem wiele udanych klonów, czasami dorównujących oryginałom. Ty chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...