Skocz do zawartości

Problem z głośnikami i mikrofonem


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

1. Kupiłem sobie ostatnio słuchawki z mikrofonem - EasyTouch-31 POINT no i jest problem, bo dźwięk odbieram normalnie, a głosu nie mogę nagrywać :/

Ustawienia:

mikrophoneev8.jpg

W Nagrywanie głosu, mogę jeszcze wybrać Realtek HD Digital Input, ale tam nie mogę ustawić głośności nagrywania, ani nic innego.

2. Czy to możliwe żeby głośniki odbierały radio? Czasem w nocy gram sobie i tu nagle jakieś chińczyki zaczynają coś mówić ;/ Jak temu zapobiec?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. w Windows Sound Manager daj na 2-kanałowy lub 4 kanałowy to jest w zakłądce Speaker Configurtion

2. Niestety ale jest... wiele ludzi na forach o tajemnicach niewyjasnionych(xD) pisze że słyszą szatańskie, cięzkie męskie, dziecięce głosy z głośników w nocy nawet po wyłączeniu komputera... podobno nawet po wyłączeniu głośnikow i tylko wyłaczenie z prądu rozwiazuje problem ale to już chyba bardziej bajkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś taki problem. Sam doszedłem do tego, jak się tego pozbyć, choć rozwiązanie jest całkiem skomplikowane. Instrukcja:

 

1. Sprawdź, o której godzinie dochodzą dźwięki.

2. 1. Jeśli od godziny 0 do 12 - połóż szklankę na membranie głośnika.

2. 2. Jeśli od godziny 12 do 24 - połóż szklankę pełną najlepiej mleka.

3. Przynieś kilka liści z dworu, najlepiej brudnych.

4. Przygotuj klej w tubie.

5. Wysmaruj klejem membranę, zabierając pierw szklankę. Może wydawać się ohydne, ale wierz mi, działa. Teraz połóż na niej liście.

6. Polej lekko wodą, chociaż lepiej byłoby napluć, jak kto woli.

7. Odklej liście.

8. Wymaluj CZARNĄ farbą głośnik.

9. Przynieś dwa, trzy, maks. cztery gwoździe, i śmiało przybij młotkiem do głośnika.

10. Puść porządnego bąka w salonie.

 

Gratulacje!!! Teraz zamiast głosów Chińczyków, będziesz słyszał głosy Japończyków. Jeśli masz jakiś problem z instrukcją - pisz ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

zaxxis nie zna znaczenia słowa fail.

 

Zapoznać cię?

 

fail [WYMOWA: From the Merriam-Webster Online Dictionary at www.Merriam-Webster.com]

 

vt 1. (reject in exam)oblać na egzaminie.2. (disappoint, desert)zabraknąć.

vi 1. (fall short, decline) wykazywać brak;the crops ~ed zbiory były marne; her eyesight is ~ing mój wzrok szwankuje; she is in ~ing health zdrowie jej nie dopisuje. 2. (not succeed) nie udawać się. 3. (omit)zaniedbywać; she never ~s to write nigdy nie zapomina napisać. 4. (go bankrupt) bankrutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja też chce slyszeć chińczyków :(

Podłącz se stary głośnik (najlepiej wyjmij ze starego radia) i podłącz do komputera dwoma kabelkami. Napewno będą Chińczyki ^^ To są chyba zakłócenia. Tak mi się zdaje. Ja nawet jak kiedyś nie miałem jeszcze neta to też to było :o To jest straszne...

 

Zaraz Kofel napisze coś głupiego po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

То не есть ошибка, то будущее...

Że nie ma błędu, przyszłej ...

 

Niezle grabarz, niezle :D

 

teraz poprawiłem, sprawdź tu: http://www.slownik.ukraincow.net/

 

EDIT: Wkurza mnie "могильщик" w mojej sygnaturze, gdzie po wpisaniu grabarz wyszło cmentarzysko oO :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...