Skocz do zawartości

Boże Narodzenie


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, więc chcę Was zapytać jak spędzicie tegoroczne święta, jakie "atrakcje" przygotowujecie. Co podarujecie swoim bliskim i jak spędzicie sylwka.

I ostatnie pytanie jak myślicie czy w tym roku święta będą śnieżne czy będzie tak jak rok temu ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barszcz z uszkami ftw! I śledzie! I karp!

 

Najbardziej to chciałbym, żeby przynajmniej na wigilię było min. pół metra śniegu. W ostatnich latach śniegu nie było na święta.

 

Co do świąt: nie wiem jeszcze czy na 100%, ale zamierzam kolędować :P A raczej grać na keyboardzie. Problem w tym, że keyboard jest dość spory, nie za lekki, CENNY i nie umiem grać z akordami jeszcze, ale nieskromnie muszę rzec, że słuch mam super :) (ze słuchu zagram większość piosenek, a kolędy znam już prawie wszystkie).

 

Co do sylwka: Zobaczy się. Nie wiem jeszcze... pewnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bede robil? Zjem marcepana, a na sylwka jakas dzierlatke wyhacze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Planuję trzy-cztery wielkie prowokacje na GMC, a także shakowanie konta Ranmusowi i pisanie zeń głupot (oraz shakowanie konta Jalbumowi i pisanie zeń mądrych rzeczy). I jedzenie uszek.

 

Poproszę mojego lokalnego Mikołaja o jakąś nową kartę graficzną (zamiast tego grata z 2002 roku, którego mam teraz). Może nareszcie sobie choćby w Hitman: Blood Money zagram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, w wigilje pewnie,jesli nei wpadne pod pociąg z colą, to zjem zupe grzybową, a w sylwestra zapne jakąś blondynę (pod samą szyje ofkorz)

Eee do dupy z takimi świętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...