Skocz do zawartości

Nie mogę wpisać klucza aktywacyjnego


gol350

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem klucz aktywacyjny do Game Maker 7 PRO ,jak włączam "enter activation code" to wyskakuje mi hasło do przeglądarki Internet Explorer. Hasła nie znam, bo ustawiłem jako przeglądarkę domyślną Operę. Jak mogę zrobić to przez Operę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz XP:

START --> OKREŚL DOSTĘP DO PROGRAMÓW I ICH USTAWIENIA DOMYŚLNE --> NIESTANDARDOWA --> WYBIERZ DOMYŚLNĄ PRZEGLĄDARKĘ SIECI WEB --> OK

I powinno ci działać, napisz jakby co.

 

Wziołem to co napisałeś i nadal wyskakuje hasło do Internet Explorer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w:

WYBIERZ DOMYŚLNĄ PRZEGLĄDARKĘ SIECI WEB

ustawiłeś Operę ???? >.<

A jeśli tak to co to jest te hasło do IE ?

 

Ustawiłem Operę ,ale ten kod trzeba wpisać w GM-ie ,bo ja zrobiłem to w Windowsie ,a potem w GMie W Windowsie nie dało rady ,a wGMie wyskoczył taki błąd :

 

 

___________________________________________

COMPILATION ERROR in Script: script1

Error in code at line 1:

  START --> OKREŚL DOSTĘP DO PROGRAMÓW I ICH USTAWIENIA DOMYŚLNE --> NIESTANDARDOWA --> OPERA --> OK

 

at position 15: Unexpected symbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem Operę ,ale ten kod trzeba wpisać w GM-ie ,bo ja zrobiłem to w Windowsie ,a potem w GMie W Windowsie nie dało rady ,a wGMie wyskoczył taki błąd :

 

 

___________________________________________

COMPILATION ERROR in Script: script1

Error in code at line 1:

  START --> OKREŚL DOSTĘP DO PROGRAMÓW I ICH USTAWIENIA DOMYŚLNE --> NIESTANDARDOWA --> OPERA --> OK

 

at position 15: Unexpected symbol.

Dziecko... Po co Ci ten kod w GMie? Masz to uruchomić w WINDOWSIE! Start -> (...)

 

Nie uczyli Cie informatyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, to nie jest kod do GM tylko instrukcja jak ustawić domyślną przeglądarkę internetową :]

Wchodzisz w MENU START, potem odnajdujesz OKREŚL DOSTĘP DO PROGRAMÓW I ICH USTAWIENIA DOMYŚLNE .

Otwiera ci się okienko w którym klikasz na belkę z napisem NIESTANDARDOWA odznaczasz koło INTERNET EXPLORER okienko z napisem WŁĄCZ DOSTĘP DO TEGO a obok OPERA klikasz na takie kółko które zaznacza się na zielono, na dole okienka klikasz na OK

 

I powinno działać.

I napisz mi co to te hasło do IE? Jakaś kontrola rodzicielska czy co to może będe mógł ci bardziej pomóc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, to nie jest kod do GM tylko instrukcja jak ustawić domyślną przeglądarkę internetową :]

Wchodzisz w MENU START, potem odnajdujesz OKREŚL DOSTĘP DO PROGRAMÓW I ICH USTAWIENIA DOMYŚLNE .

Otwiera ci się okienko w którym klikasz na belkę z napisem NIESTANDARDOWA odznaczasz koło INTERNET EXPLORER okienko z napisem WŁĄCZ DOSTĘP DO TEGO a obok OPERA klikasz na takie kółko które zaznacza się na zielono, na dole okienka klikasz na OK

 

I powinno działać.

I napisz mi co to te hasło do IE? Jakaś kontrola rodzicielska czy co to może będe mógł ci bardziej pomóc...

 

To hasło mój brat zrobił i znowu mi to wyskoczyło.To jest hasło dostępu.Jakiś klasyfikator treści. Trzeba wpisać hasło opiekuna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brata trzeba z***** za hasla na przegladarki jesli to nie tylko jego komp. A klucz GMa wpisujesz w polu register w GMie - nie potrzebna do tego inna przegladarka, GM jakby ma wlasna (co prawda na silniku IE jak sie domyslic mozna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brata trzeba z***** za hasla na przegladarki jesli to nie tylko jego komp. A klucz GMa wpisujesz w polu register w GMie - nie potrzebna do tego inna przegladarka, GM jakby ma wlasna (co prawda na silniku IE jak sie domyslic mozna).

 

Ale gdzie to pole register

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mowie - zeby zarejestrowac GMa nie potrzebujesz zadnej przegladarki, wchodzisz w GM do opcji "Register" i tam wypelniasz prawidlowo pola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej opcji: "register" w GM-ie.

 

No to widocznie Ty jestes jednym z nielicznych wybrancow ktorzy nie moga zarejestrowac GMa. Pogódź sie z tym.

 

Albo masz naprawde takie problemy z ta bezproblemowa rejestracja, albo po prostu przyszedles sobie ponabijac posty, i przy okazji nas w butelke.

 

Jak ja to nawet zakapowalem, to juz dajze spokoj ..

 

 

 

 

 

Help >> Registration

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Teoretycznie, Morrowind za takie gadanie możesz dostac warna, bo sam nabiłeś posta. Ale do rzeczy.

Chłopie jak ty nie umiesz tak prostej rzeczy jak zarejestrowac GM'a zrobic to napewno będzie dobry programistą. Skoro sobie nie radzisz to zacznij od zwykłej wersji Lite...

PS: Chyba nikt nie kupuje klucza odrazu to ściągnięciu GM'a... tak więc przypuszczam że pirat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...