Skocz do zawartości

Gore: Fresh meat


Cekol

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Gore: Fresh meat (nie dokończona gra)

 

Gatunek: top down strzelana

 

Opis: no taka typowa rzeźnia/rozwalana. Gre daje nie skończoną, po nie waż nie miałem siły jej dokańczać.

O wiele prościej zrobić wersję multi/deatchmach , i właśnie taką robię :)

Gre uważam za mocno rozwiniętą, jest motionblur, ekrany(jak w q4;doom3) , i nawet inteligętni wrogowie XD

 

Download: https://gmclan.org/up808_4_Gore_FM.html tylko na monitory 1280x1024 i wyższe

Download(Gorsza graficznie wersja [jeżeli wyższe dziala źle] ): https://gmclan.org/up808_4_Gore_FM2.html na wszystkie (minimum 640x480)

 

Rozmiar pliku: ok 2MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Brak

Grafika:
Robaq

Muzyka:
Nie ma

Screeny:

screen.png

Motionblur__.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borek:a widzisz te poziomki co cię gonią?? ;>

 

co do gry...5!

już ściągam ;D

a oceniłem już ponieważ grałem w nią jako jeden z pierwszych(Albo jako pierwszy)i gra wymiata!!

i jestem w credit ... <3 thhhxxx ;* ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemęczyłem się na tym viewie i muszę powiedzieć, że gierka całkie dobra :) Tylko te drzwi zmusiły mnie do wyłączenia głośników :/ Najbardziej podobała mi się akcja ze strzelbą :D. No i do czego muszę się przyczepić to spora ilość ortów.

Mimo wszystko następna z nielicznych, fajnych gierek na GMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek:

https://gmclan.org/up808_4_Gore_FM2.html

Spróbuj tego :)

Wybiedzona wersja, lekko brzydsza, bo mniejsze wievy (on screen)

Tamte były przystosowane tylko na 1280x1024 :P

Teraz dałem domyślnie 640x480 więc powinno być git :)

 

ED:

A w ogóle dzięki za ocenki i komentarzyki ;*;* :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Teraz jak poprawiłeś viewy to jest super :) Te viewy to pewnie wina karty graficznej. Jestem teraz w pracy i na jakimś shitowskim GeForce 7200GS jadę :) W domu pewnie byłoby ok.

 

@lenin Jest takie jedno pomieszczenie z dużą ilością amunicji, szczerze mówiąc mi w ogóle nie brakowało. Szkoda, że taki krótkie 2 lvle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafika prosta ale fajna, sterowanie eleganckie i wesołe, ogólnie giera robi bardzo dobre wrażenie.

Problemy są dwa.

Słabo to jakoś wyważyłeś, dużo przeciwników od samego początku, amunicji prawie wcale a to napierdzielanie pięściami psuje klimat.

Więcej kul! i ogólnie pierwsze pietnascie minut powinno yc takie jakby instruktazowe, chodzisz i zabijasz ale trudnosci zero. a tutaj wkraczamy na starcie na głęboką wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale twórcy o tym nie myślą, więc to gracze muszą sobie konwertować :/ I znów zaczyna się temat "po co GM 6.1". 3/4 osób używających GM6 używają go tylko z powodu klucza na necie. Za kilka lat XP nie będzie już taki popularny, a na Viście i jeszcze nowszym Windowsie GM6.1 hulać nie będzie. I co wtedy? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nobody:

W gestii twórcy leży wydanie patcha wtedy odpowiedniego. A jak twórcy nie myślą, to będą tracić i tyle. To twórca ma zadbać o to, żeby w grę mogli sobie ludzie zagrać, a nie gracz. Szczególnie, przy amatorskich, darmowych produkcjach. Jak twórca korzysta ze starego oprogramowania, to niech chociaż zadba o to, żeby użytkownicy najnowszego mogli skorzystać z jego dzieła. Jeżeli nie, to widać, że nie dba o potencjalnych userów swojego produktu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...