Skocz do zawartości

Wrażenia ze szkoły


Grabarz

Jak wrażenia?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wrażenia

    • Cudownie!
      9
    • Dobrze
      7
    • Całkiem, całkiem
      5
    • Norma...
      9
    • Kiepsko
      4
    • Okropnie
      2
    • Wszystko jest beznadziejne, po co ta szkoła, spalić ją!!
      7
    • Nie wiem
      6


Rekomendowane odpowiedzi

nauczyciele u mnie sa spoko ale klasa czesc normalna cześć nie :)

 

ja w 2 gimnazjum

 

Nie lubie dziewczyn z mojej klasy sa walniete chociaz są 3 wyjatki :)

 

Chłopaki 30% normalni 70% nie normalni

 

oczywiscie normali ci co sie interesujw informatyka i nie tylko po prostu idzie z nimi gadać

 

I w mojej szkole w kazdej sali jest komp postarali sie z tym :) jest 1 komp dla nauczyciela ale zawsze coś

 

Tylko na 1 w-f dali nam wycisk całą godzine biegaliśmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaznaczyłem "Cudowanie!"

Myślałem że najlepsze liceum w Warszawie to jakieś kujony. I w większości tak. Ale jedna jedyna klasa 1F do której trafiłem jest po prostu zaje...fajna :D

Pierwszego dnia jeden powiedział że nam lekcje odwołali to 80% klasy się zerwało i się później dowiedzieliśmy że WF był xD

A dzisiaj po szkole w 15 osób pod most, zapas strongów w plecakach i śpiewanie na pełne gardło przebojów Dżemu i Elektrycznych Gitar :D

Najlepsze było jak akurat jak poszedłem odcedzić kartofelki to policja przyszła xD Upiekło mi się :P Ale inni też przypału nie mieli. Policja motorówką pod most - lol xD

Nauczyciele też spoko :P Oj ale nauki to będzie później :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdego przedmiotu inny nauczyciel, klasę (z racji tego, że mnie przeniesiono) tez jako tako mam, ale wolałem starą. Z polaka dostałem niezłą kur......kurę. Z matmy baba, jako tako jest fajna. Biologia = może być. Od histy strasznie przemądrzała i ma wymowę, która mnie najbardziej wkurza na świecie. Czyli wymawiane wszystkich Ą,Ę, widoczne podkreślanie w wyrazie SZ i takie tam wyrażenia. Dziewczyny = same niemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwóch dniach mogę stwierdzić, że moja szkoła wymiata. Prawie 1000 osób, na trzech piętrach budynku, do tego szafki wzdłuż wszystkich korytarzy w szkole, nawet w piwnicach. Najlepsza jest długa przerwa i kolejki do sklepiku. Jeszcze powalony rozkład pomieszczeń, np. trzecie piętro jest podzielone na dwa sektory i sobie szukaj w którym jest Twoja sala :D . A na to ma się całe 5 minut, do tego korki odlotowe. Ale cóż, jest świetnie <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po dwóch dniach mogę stwierdzić, że moja szkoła wymiata. Prawie 1000 osób, na trzech piętrach budynku, do tego szafki wzdłuż wszystkich korytarzy w szkole, nawet w piwnicach. Najlepsza jest długa przerwa i kolejki do sklepiku. Jeszcze powalony rozkład pomieszczeń, np. trzecie piętro jest podzielone na dwa sektory i sobie szukaj w którym jest Twoja sala :D . A na to ma się całe 5 minut, do tego korki odlotowe. Ale cóż, jest świetnie <3

U mnie to samo :D

 

A ja mam zje**ny plan... jak na razie cały czas 8/7h dziennie.

ja tylko 7h <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj było fajnie, zostałem okrzyknięty na religii przez zakonnicę filozofem i zostałem pochwalony za poglądy.

Dowiedziałem się też, że ktoś się we mnie zakochał ;p

Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochaaaaaaaaaaaaaaaał!

Bagno PlOsIę ZoStAń MoIm PsZyJaCiElEm

 

Twoje posty są tak głupie, że aż bania boli, poziom Tuxa...

umrzyj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem kilku osobom kilkoma tekstami i nie wiedzieli co zrobić, teraz to ja ich "styrałem".

 

Tu było pytanie czy Cię tyrali wcześniej.

 

Tak mnie, zacytowałem tylko ich tekst.

 

 

Dzisiaj było fajnie, zostałem okrzyknięty na religii przez zakonnicę filozofem i zostałem pochwalony za poglądy.

Dowiedziałem się też, że ktoś się we mnie zakochał ;p

 

 

Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalić szkołę. Ja pie***** kurde tracę chęć życia, gdy widzę taki wysyp noobów. (W szkole of shure)

 

Naj***** tych wieśniaków i tyle

 

Popieram. Spalic budę bo tam jest zalew noobów, wieśniaków i innych typów (czyli nauczycieli). Tracę czas w tej budzie. Powtarzam: spalić ją!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Korki"?... mówisz dosłownie?... heh, nie wieżę, no chyba że macie strasznie "wąskie" korytarze.

Uwierz że są. Korytarze nie są strasznie wąskie, ale są zawalone szafkami przy których się ludzie przebierają. Do tego, każda klasa się ustawia pod swoją salą, więc dodatkowo tworzą tłok, a jak jest kolejka do sklepiku, to dopiero jest wypas 8) . Poza tym, w liceum masz klasy od A do I, po 32 lub więcej osób każda i tak się to porusza po trzech piętrach, a w zasadzie dwóch i pół, bo trzecie piętro jest przedzielone na dwie części potężną salą lekcyjną, która kiedyś była gimnastyczną. Poza tym, liceum to nie podstawówka, osoby w wieku 16-19 lat zajmują więcej miejsca i powierzchni od osób w wieku 6-12, czy jak w gimnazjach, 12-16. Tłok jest, ale jest wporzo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Spalic budę bo tam jest zalew noobów, wieśniaków i innych typów (czyli nauczycieli). Tracę czas w tej budzie. Powtarzam: spalić ją!!!

 

lol!

Jeżeli się uczysz to nie tracisz xD. Jeżeli jesteś w 6 klasie to już za rok będziesz mogł olać bude :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!

Jeżeli się uczysz to nie tracisz xD. Jeżeli jesteś w 6 klasie to już za rok będziesz mogł olać bude :o

błąd ;/ przez to zawaliłem rok w 1 gim... przez nie chodzenie do szkoły. Moja rada na gimnazjum? tam jest straszny luz ale nie olewajcie sobie... w liceum to już przeginka tam nie ma przebacz i nikt za wami nie chodzi jak w gim i nie próbuje przepchać was na siłę. Tam albo się sami uczycie albo możecie zabierać papiery i wypier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd ;/ przez to zawaliłem rok w 1 gim... przez nie chodzenie do szkoły. Moja rada na gimnazjum? tam jest straszny luz ale nie olewajcie sobie... w liceum to już przeginka tam nie ma przebacz i nikt za wami nie chodzi jak w gim i nie próbuje przepchać was na siłę. Tam albo się sami uczycie albo możecie zabierać papiery i wypier...

 

Ale nie chodzi oto. Po zdobyciu podstawowego wyksztalcenia, czyli ukończeniu szkoły podstawowej, nie ma obowiązku dalej się uczyć :P. Masz podstawową wiedze, możesz wybrać czy się uczyć dalej czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda. Masz obowiązek nauki do 18. roku życia, potem możesz sobie robić co chcesz. Musisz skończyć chociaż podstawówkę i gimnazjum, bo to obowiązkowe jest, ale po takim wykształceniu, to co najwyżej rolnikiem możesz zostać, albo jakimś robolem za marną kasę. No i na zmywaku w Anglii możesz sobie pracować z takim wykształceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdobyciu podstawowego wyksztalcenia, czyli ukończeniu szkoły podstawowej, nie ma obowiązku dalej się uczyć

Tak było, gdy szkoła podstawowa liczyła bodajże 8 klas i nie było gimnazjum. A obecnie, to tak jak napisał Marmot - obowiązek nauki do lat 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, marmot napisał to co ja chciałem. Niestety dzisiejsza młodzież nie ma pojęcia o edukacji...

 

Powtorzyłem tuxmanowi jedynie to co powiedziała wychowawczyni ^^ Dobra ale wróćmy do tematu bo jak to admin zobaczy to wpadnie w szał :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...