Skocz do zawartości

Czy jesteś prawdziwym graczem?


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To w jakim wy wieku zaczęliście grać w gry?

Ja przykładowo w jakiejś 3 podstawówki (chyba) wpadłem do kumpla, bo on miał kompa, i zagrałem w Wolfa 3D. przynajmniej tak mi się wydaje, że to był on ;) A jeżeli chodzi o nie gry nie PC-owe to pamiętam, że na pegasusie grałem w blues brothers, toma&Jerry'ego, i parę innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien wszystkich grafikow w tej grze, wlaczneie z tymi nie wymienionymi w credits ( bo wiem ze tacy sa)

Prosze bardzo :

 

Graficy 3D

DAVID SEMIK

PAVEL TRETERA

TOMAS HREBICEK

MICHAL MACH

MILAN SAFFEK

PAVEL PROCHAZKA

 

Graficy 2D

PAVEL CIZEK

ROMAN HLADIK

JAN STRAKA

MILAN SAFFEK

 

Projekt Graficzny

DANIEL VAVRA

PAVEL CIZEK

 

Współpraca Graficzna

JAN ZATECKY

BENEDIKT ZAHORA

ALES FILKA

MICHAL BERAN

PAVEL GRIM

RADEK MAREK

EDUARD DOLEZAL

MARTIN DUDA

MICHAL BABJAR

KAREL MATEJKA

 

Animacje i Filmy

MICHAL MACH

PATRIK MAREK

ZBYNEK TRAVNICKY

STEPAN PROKOP

ROMAN HLADIK

LUKAS HOMOLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem chyba od 4 lat, wpatrywałem od 3 lat, na PC moja pierwsza gra - Mamba [sterujesz pajączkiem i sieć pojawiająca się za nim po złączeniu ze ścianą tworzy skałę - trzeba uwięzić węża(mambę) tak, żeby miał jak najmniej miejsca i się schowa xD

Moje wszystkie platformy gier

1.Pegazus

2.Commodore

3.Amstrad

4.Gierki telewizyjne

5.Amiga

6.Atari

7.Gierki - pilot

8.PC (hehe 50 mhz 16 ram i 256 kolorów(!!!))

9.PC (400 mhz 64 ram 32 bity)

10.PC (2k mhz 1024 ram 64mb videoram 200gb hdd [aktualnie po zepsuciu pożyczony 20gb])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kłamałem, po prostu pierwszy PC u mnie w domu był jak miałem 3-4 lata, a pierwsza gra na tym DOSowym kompie wylądowała jak miałem z 5-6 lat i był to właśnie Wolf3D. No, chyba, że Sapera i Pasjansa z Win3.11 można zaliczyć do takich zupełnie pierwszych gier, to one były pierwsze. A co do kompów:

1. 386 czy 486, nie wiem ile ramu, wgrane DOS i Win 3.11, dysk 300MB

2. Pentium 200MHz, 32MB RAM, grafika 3 czy 4MB od firmy S3, Windows 95 a potem 98, dysk 6GB

3. AMD K6 400MHz, 192MB RAM, grafika ATI Rage 32MB, Windows XP oraz Windows 98, dysku już nie pamiętam chyba 40GB

4. Athlon XP 2500+ (1,8GHz), początkowo 256MB RAM obecnie 768MB, nVidia GeForce FX5200 (128MB), Windows XP, dysk 120GB

Jeszcze po drodze wpadło na pewien czas używane, przerobione PSX, GBA, oraz od cholery tzw. Brick Game, ale ich to nawet nie wymieniam tutaj ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jazda !

 

1. Celeron 200mhz (Pierwsza gra, to była jakaś stara ścigałka, coś na rodzaj colina/vrally)

2. Commodore (Grałem w jakieś RPG'i, nie wiedziałem nawet o co w nich chodzi, błąkałem się jak głupi po mapie zabijając potworki, w sumie to tyle, bo za dużo gier na to nie miałem... a może to było atari ? Nie wiem, byłem naprawdę mały. = Mój starszy, wziął to od kogoś, bo miał naprawić. I naprawił, a ja se grałem :D Nawet nie pamiętam, czy to było po otrzymaniu Celerona MX, czy po. Mniejsza o to ;o)

3. Pentium 4, 32/64(nie pamiętam ;x)mb, karta geforce mx 4.

4. Pegazus

5. Gameboy Advance SP (Który mi się zresztą spieprzył i oddałem 2 letniej siostrze - i na zdrowie jej ^^)

6. Celeron 400mhz (Reszty konfiguracji nie pamiętam, to był komp zastępczy, bo pentiuma sprzedałem, bo się spalił procesor)

7. PS1 - Taką frajdę miałem, że głowa mała. Zarywałem nocki, bo miałem całą torbę z grami (W anglii, można je za grosze kupić. Po 3 funty za kilka gierek). Owszem miałem kilka perełek x).

8. Celeron D 3.0ghz, 512mb(potem 2gb), zintegrowany ati radeon x200(wymieniony potem, na radka x1600 pro ), 80GB sata. ( Początkowo, działały wszystkie gry. Dawało radę grać na nim w gothica 3 i obliviona)

9. Playstation 2 (Poszło już dawno do żyda :D)

10. Quad Q6600, GF 8800 GTS, 4GB RAMU, 500GB SATA. (== UMARŁ KRÓL NIECH ŻYJĘ KRÓL ==)

 

Edit: Kolejność, nie przypadkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamietam dokladnie wieku ale to byla koncowka podstawowki . Byly lepsze gry , ale czego akurat te byly moimi pierwszymi co podalem ? Bo na tym kompie chodzily przede wszystkim takie gry. Komp raczej do potęg sie nie zaliczal.

 

Ale jesli chodzi ogolnie o gry , nie tylko te z PC . To oczywiscie pierwszymi grami byly te z konsolki Atari Do ulubionych gier z tej konsoli zaliczam : River Raid, Pitfall, Jakis Policjant i Zlodziej , Superman , Spiderman , Star Wars , Gra w chowanego . Ogolnie duzo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje platformy do grania (kolejność chronologiczna):

1. Pegasus - famili geeej. (tak brzmiała reklama tej tajwańskiej maszyny) Prawdopodobnie przed wszystkim albo po SNES-ie, byłem maały.

2. Wypożyczony SNES (z Donkey Kong Country, to była świetna gra).

3. Playstation (na stałe, dziś rozwalone).

4. PC (bebechów nie pamiętam, to było 9 lat temu).

5. Gameboy Color.

6. Pożyczony (na stałe ;p) Gameboy Advance.

7. Drugi pecet, mój własny. :rolleyes:

8. PSP.

9. SNES z aukcji.

10. N64 z aukcji.

11. Wii.

 

Oczywiście pecet zmieniał się przez lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą w życiu grą był Commander Keen 4 i 6 na peceta :D

Ach pamiętam tę graficzkę, te poziomy xD

I jakim byłem słodkim berbeciem :P

 

Jakieś 2 lata później wbiłem do kolegi i on miał PSX i Crasha Bandicoot :D

Pierwsza gra w jaką grałem na PSX i do teraz moja ulubiona seria której NIGDY nic nie przebije w moim rankingu (oczywiście mówię wyłącznie o Crashach NaughtyDoga). I do taj pory już każdą część przelazłem za 30 razy xD

Poza tym jeszcze świetna seria Spyro The Dragon. Pierwsza część moja ulubiona :)

Łezka się w oku kręci na myśl o tym jak pierwszy raz je przechodziłem :) Ach stare gry były najlepsze :)

Również wspaniała gra logiczna Kula World.

Z gier na PS2 to już tak bardzo polubiłem jedynie Ratcheta. I to tylko pierwszą część. W kolejnych było za dużo strzelania a za mało chodzenia po krainach i kombinowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jakaś taka chinska podróba game boya (czarno-białę gierki na tym były)

-pegzus(achhh mario,batman,tom & jerry...)

-playstation one (crash 1,2,3team racing i jakiś co się na ringu walczyło,gta 1,2 medal of honor ...

-pc (moja pierwszą grą (naprawdę!!) jaką odpaliłem na kompie (miałem 10 lat) był postalale aż mnie odrzuciło jak pierwszy raz wziąłem szpadel do ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do PSX, to świetna konsolka. Brakuje mi jej. Jeżeli miałbym jakąkolwiek sobie konsolę kupować, to albo PSX, albo Pegazus, albo Wii, w zależności od środków finansowych ;p . Do dziś mam płytki z Tetris+, Crash Team Racing, Crash Bandicoot 2, Tony Hawks Pro Skater 3, Need For Speed Porsche, Rainbow Six, Donald Duck, oraz innymi grami. Chociaż prawdę mówiąc, niewygodnie mi się gra na padzie, dużo bardziej wolę klawiaturę i myszkę. Szczególnie w strzelankach. Wyścigówki jeszcze ujdą, platformery 3D również. A Wii to marzenie, chciałbym mieć tą konsolę, głównie ze względu na sterowanie. Gra dostarcza dużo więcej rozrywki niż na zwykłych konsolach. Mimo, że na Wii nie ma żadnych wypasionych tytułów typu Halo 3, czy innych Crysisów, gdzie grafika ponad grywalność idzie na maxa, to jednak chciałbym tą konsolę. Dużo bardziej grywalne gry są. Nawet Wii Sports który dołączają standardowo do konsoli wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod wami...

@Marmot - tu w anglii wii nie sa takie drogie, przylec i za 50 funtow kupisz zestaw :

konsola

2 joystiki

1 nunchuk

Wii Sports

i opakowanie z ochraniaczami i ksztaltami joystika,

Mowie ci fajniej jest sie spocic walac w niewidzialny cybernetyczny worek niz w prawdziwy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Wii Sports który dołączają standardowo do konsoli wymiata.

Nie chcę cię zniechęcać, ale po dwóch miesiącach prędzej sięgniesz po Mario Galaxy (wbrew pozorom pozycja bardzo oryginalna i grywalna, ze względu na planetki i to, że przypomina jedną z najlepszych platformówek w ogóle - Super Mario 64. Wiecie, że SM64 to druga po Quake'u gra w prawdziwym trójwymiarze? W Japonii ukazała się dzień po premierze Wstrząsu. Nie wierzycie? Sprawdzcie Wikipedię!). Machanie Wiilotem jest fajne, ale w bardziej rozwiniętych pozycjach niż seria Wii [tuwstawsobienazwę]. Ogólnie Wii jest fajne, ale nie do sieciowych rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że bym sięgnął po inne gry. Na pewno bym zakupił trochę tytułów na GC, bo wyszło na niego sporo dobrych gier, a tytuły te działają na Wii. Zresztą, czy ja napisałem, że ograniczałbym się tylko do Wii Sportsa ._. ? Po prostu stwierdziłem, że nawet gra dołączana do konsoli trzyma dość wysoki poziom grywalności i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale niestety ona nie jest taka zarąbista, jak ci się wydaje.

Jest jeszcze bardziej zarabista....

Ja to sobie robie wii fitness codziennie a reszte dnia spedzam na gmclanie z przerwami aby powalic w powietrze ;)

nie pisz ze wii {tuwpiszsobienazwe} sa zle. wii play jest fajne.

Najbardziej wciagajaca gra, jednak sie z toba zgodze, jest super mario galaxy.

P.S. CZemu mi nie nalicza postow? jakis inny system ze 100 liter to post czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...