Skocz do zawartości

Czy jesteś prawdziwym graczem?


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

A więc zrobimy sobie quiz

Każdy zadaje pytanie z dziedziny gier,a osoba niżej na nie odpowada.

Zaczynamy!

 

Jaka gra zapoczątkowała strzalaninki typu FPS (first person shooter) czyli z oczu gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na tym forum liczba prawdziwych graczy wynosi 0.01% gdyż oceniacie gry po grafie

Kill them all! Nie znoszę takich. Mam tyle gier z wybajerowaną grafiką, gdzie każde źdźbło trawy składa się z miliarda polygonów, a żadna nie wciąga mnie tak jak np. Disciples II, Gothic I i II, Black & White, Quake I, II i III...

 

Można przekształcić ten temat w Zgaduj-zgadulę, np. "Jak ma na imię główny bohater gry <tu_nazwa_gry>?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dlaczego nie lubicie Gothica? XD Nie widzę w nim niczego, za co można go skrytykować. Nie jest za skomplikowany (tzn. system walki i rozdawania punktów nauki jest prosty), można ukończyć grę jedną z trzech stron, grafika nie jest ani słaba, ani wypasiona... Może ja czegoś nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic gothic... Pierwszym cRPG-em w którego grałem było Fable (genialna gra, imo krótka :( ) i postanowiłem sprawdzić gothica. Po 20 minutach grania wyłączyłem go, wogóle mi się nie podobało, ale ciężko mi napisać czemu, ot tak poprostu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęście zagrać w Gothica III, ale nie przypadł mi do gustu. Lepiej było z Two Worlds, ale nazbierało mi się questów i nie miałem ochoty już ich wykonywać. No a Fable to jednak mi najbardziej przypadło do gustu. Nie ma setek broni, nie musisz spędzać godzin na bieganiu po mapie, wszystko było proste.

 

 

A z FPS to oczywiście nasz Painkiller w którego gram do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedyna gra która mnie tak naprawdę wciągnęła to Wolfenstein ET. No i grałem w nią najpierw pół roku, potem odstawka bo szkoła trzeba było trochę się uczyć, ale to wraca i znowu gram ;P. A to że ta gra a nie inna, bo :

1. Jest za darmo.

2. Dużo różnych serwerów.

3. Stosunkowo niskie wymagania.

4. No co by tu nie mówić brak lagów [ 4mb łącze].

5. Kumpel do gry, bo samemu by się nie chciało, oraz ludzie z klanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien vs Predator najlepszym FPS swiata!!

W sumie AvP to bardziej FPP niż FPS ;d

I może nie najlepszym, ale napewno bardzo dobrym :) w końcu czy jest coś przyjemniejszego, niż zeskoczyć obcym z sufitu na grupkę wrogów i paroma uderzeniami powyrywać im flaki? :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szans u współczesnych graczy z moimi produkcjami. Robię fajne rzeczy z marną grafą...

 

Ja za grami z końcówką RPG nie przepadam.

Ale gdyż ostatnio mam mocniejszego kompa, mogę grać w FPS z normalną liczbą FPSów.

Polecicie jakiś?

 

Jaka była wasza pierwsza gra na komputerze w którą zagraliście (w szkole, w pracy, w domu, u kumpla...)?

Moją pierwszą grą w którą zagrałem była Dyna Blaster w szkole. Bardzo fajna rzecz rozwalać balony bombami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecicie jakiś?

Taki prawdziwy FPS to Call of duty lub medal of honor. A z 'innych' FPS-ów to Deus Ex (połączenie z RPG, do tego przyjemna fabuła) ;)

Jaka była wasza pierwsza gra na komputerze w którą zagraliście (w szkole, w pracy, w domu, u kumpla...)?

Chodzi o gry tylko na PC? hmm to chyba Wolf 3D ale już za dobrze nie pamiętam :]

Ale i tak nie zapomnę Contry z Pegasusa :D Mam nawet teraz na dysku, i od czasu do czasu włączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka była wasza pierwsza gra na komputerze w którą zagraliście (w szkole, w pracy, w domu, u kumpla...)?

 

U Kuzyna pamietam , ze pierwszymi moimi grami bylo , GTA1 , Doom 1 oraz Heretic. To byly czasy ..

 

Ktos tam wspominal o Sacred. Gierka nawet fajna jest z poczatku , ale mi osobiscie po kilku tygodniach sie znudzila. W sumie , ilez to mozna siedziec przy jednej grze . ;d

 

AvP , bardzo dobra gra . Predatorem jest fajna zabawa , ale marinsem gra w nocy jest po prostu boska .

 

Z starych gier fajny jest tez Turok 1. Nie ma to jak wykonywanie zadan , szansą ze w kazdej chwili moze zaatakowac Cie dinozaur.

 

@Lollus , masz szanse . Jak narazie jest jeszcze bardzo duzo graczy , dla ktorych , klimat i grywalnosc sa najmocniejszymi stronami gry a nie grafika.

Przykladem jestem ja ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za grami z końcówką RPG nie przepadam.

Ale gdyż ostatnio mam mocniejszego kompa, mogę grać w FPS z normalną liczbą FPSów.

Polecicie jakiś?

 

Jaka była wasza pierwsza gra na komputerze w którą zagraliście (w szkole, w pracy, w domu, u kumpla...)?

Moją pierwszą grą w którą zagrałem była Dyna Blaster w szkole. Bardzo fajna rzecz rozwalać balony bombami :P

 

Polecam Painkillera (dobre, bo polskie. Za 20 zł w sklepie masz przyjemność gry wartej 10x tyle.), Prey (coś bardzo podobnego do Portala, nastawonego też na rozwiązywanie różnych dziwnych zagadek, no i ustrzeli się parę ufoków - zresztą to gra twórców Duke Nukema.), Call of Duty 4 (muszę tłumaczyć? :P).

 

Hmmm... pierwsza gra. Nie pamiętam, to zbyt odległe czasy. (Nie licząc NES'a - oczywiście to było... mario.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...