Skocz do zawartości

Jakie polecacie programy do tworzenia grafiki?


Mucco

Rekomendowane odpowiedzi

Na siłę to się nawet Paint nadaje, jeżeli umiesz rysować. Powiedz w jakim stylu chcesz grafikę robić, oraz czy chcesz robić rastrową czy wektorową. Jeżeli taka jak w Butcherze, to każdy program który ma pędzel, czyli GIMP, Photoshop, Paint Shop Pro, Photopaint, Artweaver, Pixia, Photofiltre itd.

Ja osobiście do grafiki używam GIMP i Inkscape. GIMP do rastrowej i obróbki zdjęć, a Inkscape do wektorowej. Osobiście jednak wolę rastrową, więc też więcej w GIMP robię jak potrzebuję jakąś grafikę. Jak coś już rysuję wektorowo, to tylko kontury które potem w GIMP wypełniam, bo póki się tableta nie dorobiłem, to wolę robić kontury tak, że mogę każdy punkt przestawić wedle woli bez szkodzenia jakości obrazka ;p .

A co do tego "jush", to Ci to wyróżniło na żółto, bo to pokemonowa pisownia, więc masz na żółto, wygląda teraz jak Pikachu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi i szczególnie dziękuję Marmotowi za wyczerpującą odpowiedź...

A co do tego "jush", to Ci to wyróżniło na żółto, bo to pokemonowa pisownia, więc masz na żółto, wygląda teraz jak Pikachu :) .

Ahh,te moje jush :P Kiedyś na jednym forum zrobiłem taki błąd i później dowiedziałem się,że to slang...i tak już zostało :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...