Skocz do zawartości

Zablokowane Blood Omega


Myśliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, to ja,

Myślę że każdy mnie zna (ale sie rymło :D).

 

Mam w planach nową grę, Blood Omega i to nie będzie taki kicz jak seria Najazd :P.

Blood Omega będzie strzelanką typu "Kurka Wodna" ale w mrocznych klimatach.

W tym temacie będę dodawał screeny z przebiegu prac nad grą.

Jutro wrzucę jakieś screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmiana planów Blood Omega bedzie top-down zaraz wrzuce screena :D

Edit:

Oto screen :)

screen1.jpg

 

Grafika full paint, moja zrobiłem w 10 min :jezor:.

 

Jeszcze troche niedorobione, do zrobienia jeszcze cienie, drzewa, krzaki, potworki, gracz itp.

Zacząłem ją robić z 30 min temu, zrobione: menu (prawie całe), wybór trybu graficznego, full lub window :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobione: menu (prawie całe), wybór trybu graficznego, full lub window
I właśnie dlatego ta gra to będzie... o głupia. Kto normalny zaczyna tworzyć grę od menu i opcji '-.-

 

W ogóle pozwolenie na taki temat jest bez sensu. Jakby każdy user dawał osobny temat, ze "jutro wrzucę screena nic nie przedstawiającego", to Valhalla byłaby pełna <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem zrobię nowe screeny, grafika raczej bedzie zmieniona, a robię ten temat na Valhalli, bo nie mam gdzie.

Kiedyś był taki fajny dział "Zapowiedzi" zdaje się, czy coś takiego.

Wracając do tematu, zrobiłem poruszanie się bohatera i strzelanie, poprawiłem trawę nieco, oraz domek ale

to raczej będzie zmienione w finalnej wersji.

A mówić czy gra jest fajna będziecie gdy zagracie.

Gry po screenach się nie ocenia, tak samo jak książki po okładce, a w grach grafika nie jest najważniejsza, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gry po screenach się nie ocenia, tak samo jak książki po okładce, a w grach grafika nie jest najważniejsza, no nie?

 

Książki też się po czcionce nie ocenia - ale jak jest kiepsko dobrana, rozmazana i wygląda jakby drukowana była kurzym pazurem to kiepsko się taką książkę czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee? o co ci chodzi z tą czcionką, wolałbyś żebym napisał tytuł Arial'em, czy jak?

Ta czcionka jest przynajmniej klimatyczna, a grafika później ją dogoni(mam nadzieję).

 

Edit:

Sorry dopiero teraz zakapowałem, że chodzi ci o grafikę :P, no mówię że będzie zmieniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grafike zawsze mozna zmienic, cos dodac, coś ujac, zripowac, albo zerznac z kogos... ;] ja ogolnie zachecam do robienia gier, gierek czy cos, bo jesli komus to sprawia frajde to spoko, nie? a jeszcze jesli ktos umie zrobic cos dobrego to screen to pokazac moze, ale nie musi. mam nadzieje ze to bedzie cos... nooo spoko ogolnie.. <marzyciel> ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy screen, chciałem wam pokazać jak postać się porusza i strzela, myślałem jak to pokazać na screenie, po długim namyśle doszedłem do wniosku że screen jest nieruchomy! :] i musiałem to zrobić tak:

2aezciu.jpg

 

Ps. poprawiłem trawę i domek, teraz ma cień ale chyba i tak będzie zmieniony, co myślicie o domku?

zrobiłem też strzelanie,może strzelać co 3 sekundy, nie za długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...