Skocz do zawartości

Zablokowane Zdanie.


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które gwałcił i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku, ponieważ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę

 

Dobry materiał na grę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lollus żal...

 

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawy DżON, który kupił zielsko, wrócił do domu i zwalił konia, którego czubek bardzo napalony i zrogowaciały wymknął mu się i się okazało że jest pedałem oraz zabawnym klałnem oraz niezabawnym dziadkiem który bardzo lubi spaghetti i przedszkolaki, które często odwiedzał w łóżku ponieważ lubił je miziać na bosaka z kupą w buzi swojego kretoszczura, gdy nagle wielki, spocony grubas złapał Tuxmana za krzywą nogę i strzelił kupą w głowę wykonując potrójne salto w bok po czym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...