Skocz do zawartości

chora wyobraźnia...


Zychu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale metoda kopiuj wkej, nie jset fajna. Avatary nie zawsze wydaja odpowiednie emocje, trza nimi sie pobawic. Np. podoba mi sie ja eltix spowodowal ze moj kurczak celuje w tymcia :)

nbcftw.png

zRiblem ten krok, do starych czarnobialych gierek :).

tak naprawde chcialem oddac to wrazenie, ze to koniec swiata, ale nie chcialem aby bylo zbyt zywe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale metoda kopiuj wkej, nie jset fajna. Avatary nie zawsze wydaja odpowiednie emocje, trza nimi sie pobawic. Np. podoba mi sie ja eltix spowodowal ze moj kurczak celuje w tymcia :)

nbcftw.png

zRiblem ten krok, do starych czarnobialych gierek :).

tak naprawde chcialem oddac to wrazenie, ze to koniec swiata, ale nie chcialem aby bylo zbyt zywe :)

Small question:

WAT DE F*K IZ DAT??

 

Co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcem PsychiXa uciekającego w swojej grze 2012(w mieście) przed kometami w kształcie katcz de klałn. Nad glową PsychiXa lata japantashe i śpiewa dobranocke mu.

 

Krotka odpowiedz.

Lepsze od twojego. Nie jestes cool bo uzwasz angielskiego, ja niestety jestem na to skazany az gdyz zapominam polskich slow.

 

2qjc2tg.png

masz Bass.

 

Ja chce Krowiozerczy zegar countdown, mowiacy Grabarzowi "nie jestes smieszny" stylem ZXboxa (:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz, ostatnio wypowiadasz sie tylko i wylacznie w grach i programach oraz w Valhalli, nie grales w PichiX the new force? stad twarz psychola.

Wszyscy sobie wyobrazaja Stasia jako nerda (no offense to stasiu :) np komiks flaque)

Stad spiewajace okulary.

 

Teraz wytlumacz swoj obrazek, CO MA AVATAR YXE DO UCIEKAJACEGO Psichixa?

Postacie trzeba przedstawic w pomyslowy sposob, np jak ja przedstawilem drobika, nawiazujac do kilkunastu ostatnich zdazen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem że mogło by sie to przyjąć więc tak...

ktoś pisze jakiś chory wytwór wyobraźni taki jak: odrzutowy kalafior do drukowania czy hiper atomowy kibel kauczukowy.

a osoba niżej musi narysować to co napisała osoba wyżej a pózniej podać jakies inne haslo biggrin.gif

jak ktoś nie łapie to:

 

JUzek:

 

(obrazek przedstawiający hasło wyżej)

(chore hasło)

 

Stefan:

 

(obrazek przedstawiający hasło wyżej)

(chore hasło)

 

itp.

xd

ok zaczynam:

kolorowy arbuz do koszenia pięt

Pierwsza strona tematu, post numer jeden. Wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę:

samochd.png

 

Ja chcę ranmusa, gnyska i tymona którzy tańczą, opowiadają kawały i żonglują arbuzami. A ranmusowi jeden arbuz wlatuje do buzi. To wszystko dzieje się na starożytnej arenie. Z tyłu widać jak byk i lew biegną na nich (administratorów). Na niebie jest ładna pogoda, i przylatują kosmiczne burgery.

 

ADD:Ten temat jest głupi i bezsensowny, ale śmieszny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...