Skocz do zawartości

SAMOOCENA gier na GMC


Lollus

Czy jesteś za samooceną?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś za samooceną?

    • Tak, daję sobie zawsze 5 a innym obniżam
      16
    • Nie, trzeba z tym skończyć
      74
    • Nie, wyłączcie to ale po dodaniu mojego arcydzieła
      7
  2. 2. Czy celowo obniżałeś/zawyżałeś kiedyś innym oceny?

    • Zawsze
      7
    • Nigdy
      70
    • On zawyża mi a ja jemu, on mi daje komcia ja jemu
      4
    • Vendetta to dla mnie wszystko co mam
      5
    • Koffam wszystkich
      9
    • Moje gry muszą być najlepsze więc wszystkim zawsze daje 1 a sam oceniam swoje gry z innych kont
      2
  3. 3. Jaka u ciebie jest pogoda?

    • Słoneczko
      26
    • Deszczyk
      12
    • Wiaterek
      17
    • W sam raz
      42


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem przed chwilą forum (wiem, upadłem nisko ale nie mówcie nikomu) i w większości topiców z grami, zawsze jest problem, że twórca gry dał sobie 5 i potem wszyscy sie go czepiają i zaniżają mu ocenę. Wiadomo, że "swoje g*wno nie śmierdzi". Bo kto normalny da sobie 1? Ale czy jakiś admin, mod czy inny .... nie może tego wyłączyć?

 

P.S. Oceniam swój topic na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to aż tak przeszkadza? Jeżeli ocena gry jest dla nich ważniejsza, niż frajda przy jej tworzeniu, rozwijanie umiejętności i możliwość podzielenia się z innymi swoją grą to już ich problem. Niech sobie wstawia ile chce, jeżeli mu to humor poprawia. Jak już napisałem, ocena gry nie powinna być najważniejsza dla autora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oceniłem na jeden

no prawda wiele osób daje sobie piąteczkę ale co zrobić co prawda admini mogli by to zablokować ale takie ocenianie szybko się "zwraca" jeże ktoś pisze że stawia 1/5 i faktycznie tą jedynkę postawi ja osobiście jestem za

(btw. mogłeś dać ankiete czy jesteś za...(wiesz))

UP@

masz racje dla niektórych tylko ocena jest ważna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniesiony - ciesz sie ze bez warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to gwiazdki powinny byc popierane komentarze do tego (niejawnym autorem rzecz jasna tylko dla userow, a modzi i admini mieli by wglad do tego kto ocenil i dal komentarz). tylko kto zrobi takie cos to forum? wczesniej Tymcio robil takie rzeczy a teraz nie wime kto sie tym by zaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wprowadzić jakiś szablon oceny. to moze by poskutkowało. ocena niezgodna z szablonem = warn!! :] i by były jakies wytnyczne : grafa, muza itp. i obok uzasadnienie, a tymona juz nie ma?

to nie macie wglądu kto postawił jaką ocene albo oddał głos w sondzie? na innych forach chyba jest cos takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sie babrać dla takiej glupoty? to tylko gwiazdki wiadomo ze ludzie beda subiektywnie zawyzac i zanizac, takie zycie. zreszta ilosc gwiazdek nie jest nijak proporcjonalna do jakosci gier. po prostu kazdy ma swoją skale.

(tym postem nie chciałem nikogo urazić, żeby nie było później wątpliwości w temacie o bagniaku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało która dla jasności, ale jak mowie i tak wale na gwiazdki, dobrza porządna opinia to 10x wiecej, jak ktos pisze np "fajna gra, 4 gwiazdki" to nic z tego nie wynika, jak napisze " no grafika dobra, chociaz te sciany jakos nie pasują i w niektorych miejscach sa krzywo poustawiane, grywalnosc w porzadku, gra w ciaga, mimo to po kilkunastu minutach gra zaczyna nużyć, przydałby sie jakieś bonusy, np że na jakiś czas możesz robić podwójne skoki, wtedy walka z wężami nabrała by sensu itp. itp" to wtedy można z takiej oceny coś wyciągnąć i to ma dopiero sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ja sie gniewam? :D

po tym jak sie dowiedzialem jakie szmacidła z moich sąsiadów nie byłbyś w stanie mnie wkurzyć

wyraziłem tylko moje skomne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a najlepsze są oceny typu:

nie lubie super mario (czy czegoś tam innego na czym gra bazowała) wiec masz 3 gwiazdki :P:P:P

 

Haha, skąd ja to znam! xD

 

Ale nie no. Moim zdaniem nie trzeba w sumie tej opcji wywalać. Nikt chyba nie patrzy na gwiazdki cudzej gry. No bo po co? Gwiazdki są dla autora. A więc jak sam sobie wstawia 5 to jakiś noob który chce się podbudować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...