Skocz do zawartości

Butcher


hamtaren

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Butcher - Rzeźnik

Gatunek: Rzeźnia (Bijesz wszystko co się rusza)

 

Opis: Bohater w dzieciństwie doświadczył przykrych wydarzeń związanych ze świniami. Teraz, Rzeźnik, mści się na swoich oprawcach, tnąc tasakiem. Chodzi o to żeby się, że tak powiem wyżyć. Nie oczekuje, że gra was wciągnie, ale wrzuciłem ją, bo to chyba druga gra którą dokończyłem. Aha, ta gra jest wzorowana na serii komiksów mojego autorstwa :P

 

Download: BUTCHER

Rozmiar pliku: 11,3Mb (Sorry, ale nie chciało mi się troszkę tego "uszczuplać", żeby się nie zniechęcić i zrobić grę)

 

 

Autorzy:

Programowanie: Hamtaren

Fabuła: Hamtaren (na podstawie komiksów mojego autortwa)

Grafika: Hamtaren

Muzyka: Alien Ant Farm, Alien Theme

Screeny:

MENU

GRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unexpected error occured when running the game.

#Edit

o, już dziala. To u mnie cos bylo.

 

Ok:

pomysl fajny, gra troche za duza pewnei przez muzyke ktora i tak ledwo slychac. W menu nie wiedzialem jak wlaczyc opcje, ani kliku ani nic, nacislem enter i gralem :P Chyba powinno byc widac zaznaczona opcje. Gra troche nudna, powinny zabierac zycie te swinie i byc ich coraz wiecej to by byl jakis survival czy cos takiego :D A co do grafiki zgadzam sie z leninem, mimo ze paintowa to ladna :P ogranicz tylko nude i bedzie fajnie.

Wachalem sie czy dac 2 czy 3, ale dam ci 3 za to ze sam sobie narysowales cala grafike, mila dla oka, dzwieki tez chyba jakies swoje :D i ogolnie postarales sie (oprocz tej nudy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tam wszystko ładnie chodzi, bez żadnych błędów.

A co do gry:

ciekawe wykonanie, grafika mimo iż głównie paintowa, to bardzo ładnie wygląda, animacje też w porządku, tylko wygląd świń (te tylne nogi szajsowe)

Do tego wiatrak w tle mógłby się kręcić ;d

A co do rozgrywki, to szybko nudzi, tylko jeden cios ;/ jakieś combosy by się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odstresowywacz :P , i do tego grafika nie najgorsza. Podobają mi się te odgłosy umierających prosiaków :D. Jednak jak już wspomnieli przedmówcy, po krótkim czasie zaczyna wiać nudą. Dodaj jakieś dodatkowe tryby gry, zabijanie na czas, czy coś w tym stylu. Ogólnie to gra wywarła na mnie pozytywne wrażenie i jest zabawna na swój sposób :] . Daje 3 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej naprawdę z tego może wyjść coś fajnego ! ale musisz nad tym posiedzieć bo narazie wieje nudą. Zrób tryb gdzie są normalne plansze, combosy, świnie mogą atakować i potem są jakieś coraz silniejsze, opancerzone itp. Różne sprzęty do ciachania świn.... a to co teraz dałeś to mógłby być jakiś tryb dodatkowy, praktyka czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak:

1.Grafika 2/5 - fajny wyglad twarzy bohatera, szkoda ze krew nie pozostaje na trawie

2.Podklad i efekty 2/5 - swinie mozliwe, muzyka w kolo to samo

3.Grywalnosc 2/5 - nie chcialo mi sie grac po 50 swiniach, jedynie co ciagnelo to rozpadajace sie cialo

-pomysl jest fajny xD

suma 2/5

pozdrowionka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna grafika Zaraz ocenie w Edit

 

 

Grafika mi się podoba , 3/5

Muzyka fajna ale do takiej gry powinna być straszna 2/5

Animacje , to jedno z których mi się bardzo podobało 4/5

 

Suma :thumbsup: : 3/5

 

Zabiłem 48 świniaków

 

 

Radze żeby świniaki jakąś flegmą rzucały ( kosmici ) jakiś sklepik z broniami Bos , level i inne ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...