Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Ehhh... Czy tobie trzeba coś ciągle łopatologicznie wytłumaczyć? Moją poprzednią wypowiedź możesz przetłumaczyć:

g-enjoy, zamiast tylko innych popierać, to może wyraziłbyś swoją opinię w tym temacie i napisał sam coś od siebie?
A porównanie do tuxmana było celowe, bo tenże człowiek nie ma zazwyczaj własnego zdania, tylko ciągle popiera innych.

Ciężko się z Wami dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Czy tobie trzeba coś ciągle łopatologicznie wytłumaczyć? Moją poprzednią wypowiedź możesz przetłumaczyć:

QUOTE

g-enjoy, zamiast tylko innych popierać, to może wyraziłbyś swoją opinię w tym temacie i napisał sam coś od siebie?

ALe ja ci nie każę nic tłumaczyć. Tylko tak se myślę - czy jakby ktoś napisał " Racja Ranmus - zgadzam się z tobą w 100%" to czy byś dodał ten "komentarz" ;] Poza tym po co ma dodawać coś od siebie skoro się w 100% zgadza? :santa:

Ciężko się z Wami dyskutuje.

Kiedy zaczynamy pytać o szczegóły rulaiz.gif

 

Poza tym znowu nie zauważyłeś żartobliwego tonu w moim postach - tym razem dałem emotkę :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Poza tym znowu nie zauważyłeś żartobliwego tonu w moim postach - tym razem dałem emotkę :[
Albo coś ze mną jest nie tak albo ty po prostu nie jesteś śmieszny...

 

Kiedy zaczynamy pytać o szczegóły
Gdzie? :|

 

Tylko tak se myślę
To se nastepnym razem nie mysl, tylko zastanow sie dwa razy nad tym co piszesz. I znowu musze tlumaczyc. :/ Jakbys przeanalizowal caly temat, to bys zobaczyl, ze tylko g-enjoy i piczer napisali zwykle popieram, bez dodania czegos od siebie i obu zwrocilem za to uwage, bo zazwyczaj takie osoby, to zwykle choragiewki. Nawet tuxman w tym temacie cos tam napisal co mysli, a nie tylko samo "popieram".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo coś ze mną jest nie tak albo ty po prostu nie jesteś śmieszny...

Pierwsza osoba która poparła Yoha i Ranmus już go jedzie cool.gif

To nie było całkiem na poważnie jeju, a ty od razu wyskoczyłeś z łopatami, zamiast też napisać coś w tym stylu.

Gdzie? :|

Mogłem to raczej określić "drążyć twoje wypowiedzi".

To se nastepnym razem nie mysl, tylko zastanow sie dwa razy nad tym co piszesz.

Ale co mnie obchodzi że oni se tak pisali wcześniej. Ja się tylko zastanawiałem czy napisałbyś to gdyby g-enjoy poparł ciebie ( jak znaczna część tych co tu w międzyczasie pisali ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synu wtf - masz 3 błędy ortograficzne ( i to straszne ) w poście i dostajesz ode mnie warna, żeby nie było że się obijam B) poza tym dziadek i marmot to nie administratorzy a dziadek jest modem od wczoraj ;|

pewnie też się niepalom do dawania banów

Czy ja wiem czy to dobrze >:D

 

mamrot

;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To nie było całkiem na poważnie jeju, a ty od razu wyskoczyłeś z łopatami, zamiast też napisać coś w tym stylu.
Nie Yoda. Ostatnio także i inni gmclanowicze zauważyli, że po prostu coraz ciężej zrozumieć o co Tobie chodzi. Ewentualnie wyznajesz taktykę, odpowiedział na mój post, a ja nie mam argumentacji, więc napiszę, że to w sumie było dla jaj, ha! I tak chyba jest.

 

Ale co mnie obchodzi że oni se tak pisali wcześniej. Ja się tylko zastanawiałem czy napisałbyś to gdyby g-enjoy poparł ciebie ( jak znaczna część tych co tu w międzyczasie pisali ).
Oczywiście że nie. :/ Po raz n-ty muszę wytłumaczyć coś Yodzie, bo nie rozumie, a dam sobie rękę uciąć, że pewnie pomyślał - kali ukraść, dobrze, kalemu ukraść, źle.

 

Jeżeli ktoś mnie "tylko" popiera to albo mnie to nie obchodzi albo jestem w stanie zrozumieć o co mu chodziło, bo widocznie ma taki tok myślenia jak ja. W przeciwnym wypadku chciałbym poznać argumentację osoby mnie nie popierającej i czemu sądzi tak a nie inaczej - dogłębnie. Bo ja w tyłku mam takie dyskusje, jak ktoś coś powie, a reszta postów to suche "popieranie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@G-Enjoy:

Widzę, że bawisz się w tuxmana. :]

Tak to prawda, już przestaję :]

Ale w sumie i tak popieram Yoho, bez względu na to co myślisz Ranmus.

Czarni muszą się wspierać nawzajem.

Mam napisać coś od siebie, ok:

Po pierwsze nie podoba mi się to, jeżeli administracja pierdzieli bzdury na forum i spamuje.

Po drugie, myślę, że jeżeli ktoś coś przegrzebie, trzeba mu ukrócić nogi i pokarać.

Po trzecie, forum to nie chat, nie podoba mi się takie offtopowanie jakie wystąpiło w tym temacie.

Po czwarte, to forum Ranmusa, on robi co chce, ale nie ma do jasnej k*rwy tak, że daje komuś ostrzeżenia o treści: "To moje forum więc daję Ci warna za tego posta".

 

Dalej? Nie chce mi się pisać, jakieś prośby rozwinięcia tego posta na PM, dziękuję.

I Ranmus zapamiętaj, ja ZAWSZE mam swoje zdanie. Nie chciałbyś ze mną gadać w 4 oczy, bo jestem naprawdę irytujący i wk*rwiający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Yoda. Ostatnio także i inni gmclanowicze zauważyli, że po prostu coraz ciężej zrozumieć o co Tobie chodzi. Ewentualnie wyznajesz taktykę, odpowiedział na mój post, a ja nie mam argumentacji, więc napiszę, że to w sumie było dla jaj, ha! I tak chyba jest.

To jak miałem to twoim zdaniem napisać żebyś na pewno zrozumiał że to nie jest do końca na poważnie, proszę powiedz mi to będę tak pisał.

 

Jeżeli ktoś mnie "tylko" popiera to albo mnie to nie obchodzi albo jestem w stanie zrozumieć o co mu chodziło, bo widocznie ma taki tok myślenia jak ja.

 

Nom, a może ktoś ma inny tok myślenia? I co, wtedy zaczynasz mu tłumaczyć pod skrętną przenośnią porównania do tuxmana, żeby wypowiedział się więcej na ten temat, a nie tylko poparł.

 

Poza tym robisz z tego następną aferę, bo zwróciłem na to uwagę. Lubisz te dyskusje? Bo ja przestaję, cokolwiek nie napiszę, ty zaraz bierzesz to na superpoważnie i zaczynasz mi walić wykład, przy tym podbudowując swoje zdanie i umacniając swoją rację >:D

 

Swoją drogą

Oczywiście że nie. :/

hm. Czyli jak ktoś popiera mnie to jest ok, nie musi rozwijąc wypowiedzi, ale jak już popiera kogoś innego/przeciwnika to źle bo niech napisze coś od siebie blabla. Hm to nie jest takie sprawiedliwe do końca.

 

Skoro ktoś pisze że kogoś popiera, KOGOKOLWIEK, to albo niech rozwinie swoją wypowiedź albo ok, niech jego post przejdzie bez echa.

 

Może i myślę strasznie prosto jak na mnie, 15latka-smarkacza przystało :( i nie dorastam do twojej wiedzy i poważnego traktowania takich dyskusji, no ale tak uważam.

 

Jeszcze jedno:

Po raz n-ty muszę wytłumaczyć coś Yodzie, bo nie rozumie,

Powiedz mi skąd mam wiedzieć, że ty uważasz tak jak napisałeś, czyli że wymagasz od nie-popierającego siebie argumentacji, a jeżeli ktoś popiera ciebie to nie zwracasz na to uwagi/nie wymagasz. Rozumiem, masz takie zasady/usposobienie.

 

No ale widzisz JA uważam inaczej i Duchem Świętym nie jestem żebym wiedział jakie ty masz zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słuchaj Yoda, ja uważam, że są ludzie w wieku 20 lat i więcej z umysłem 10-cio latka. Są ludzie w wieku naszym, którzy już mają klepki poukładane w głowie i są, którzy nie. W większości przypadków takich 20-sto latków wygląda to następująco:

"Ja jestem starszy, jestem dorosły i wiem lepiej, zamknij mordę smarkaczu bo będzie ban.".

Do tego, wpadają w beznadziejne konfrontacje z osobami od siebie o wiele starszymi.

Na przykład Pieter, w jego wieku stuliłbym pysk, jeżeli coś by mu się we mnie nie podobało, a nie obrażałbym "smarkacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków takich 20-sto latków wygląda to następująco:

"Ja jestem starszy, jestem dorosły i wiem lepiej, zamknij mordę smarkaczu bo będzie ban.".

Żeby nie było - ja nie uważam tak o Ranmusie, aczkolwiek widac w jego postach iż są tak specyficznie napisane, pokręcone troche i pisane "powaznym" językiem, aby biła z nich faktycznie jakaś przewaga nad nami. B) To widać.

 

Ja tam wolę prosty język i otwarte wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - ja nie uważam tak o Ranmusie, aczkolwiek widac w jego postach iż są tak specyficznie napisane, pokręcone troche i pisane "powaznym" językiem, aby biła z nich faktycznie jakaś przewaga nad nami. B) To widać.

Ja nie mówię akurat o Ranmusie.

Ale myślę, że ta powaga jest tylko dlatego, że jest adminem.

No ba, admin musi dawać przykład userom.

Tak samo jak z dziadkiem, jaki był przed otrzymaniem moda? A teraz?

 

User != admin or mod

 

And I am so sorry, dlaczego dostałem ostrzeżenia aż od dwóch członków administracji, za tą samą sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To jak miałem to twoim zdaniem napisać żebyś na pewno zrozumiał że to nie jest do końca na poważnie, proszę powiedz mi to będę tak pisał.
A skąd mam wiedzieć, przecież nie jestem jakąś wykładnią. Może spytaj się propaganji, bo ze zrozumieniem jego wypowiedzi jakoś nigdy nie miałem kłopotu.

 

Skoro ktoś pisze że kogoś popiera, KOGOKOLWIEK, to albo niech rozwinie swoją wypowiedź albo ok, niech jego post przejdzie bez echa.
Może tak, może, ale nie w tym temacie do jasnej ciasnej. :/ Przecież tutaj chodzi o to czemu i za co zbanowałem tymczasowo g-enjoy czyli miałem się wytłumaczyć ze swojego postępowania, które uważam notabene za słuszne. Jeżeli ktoś mnie w tym momencie popiera, no to ok. jest, bo to rozumiem. Jeżeli nie, to wtedy chciałbym wiedzieć czemu, zwłaszcza, że ja już dawno przedstawiłem swoje zdanie. Ktoś kto mnie popiera może się tłumaczyć... ale nie przede mną tylko osobami postronnymi, jednak zauwaz, ze nikt o takie wyjasnienia nie prosi, bo wszystkim to zwisa. :) Zrszta przecież to nie jest debata ogólna nad jakimś ogólnym tematem, który dotyczy wszystkich. Gdyby takową była, to wtedy miałbyś rację, że każdy musiałby wygłosić swoje stanowisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd mam wiedzieć, przecież nie jestem jakąś wykładnią. Może spytaj się propaganji, bo ze zrozumieniem jego wypowiedzi jakoś nigdy nie miałem kłopotu.

 

Może tak, może, ale nie w tym temacie do jasnej ciasnej. :/ Przecież tutaj chodzi o to czemu i za co zbanowałem tymczasowo g-enjoy czyli miałem się wytłumaczyć ze swojego postępowania, które uważam notabene za słuszne. Jeżeli ktoś mnie w tym momencie popiera, no to ok. jest, bo to rozumiem. Jeżeli nie, to wtedy chciałbym wiedzieć czemu, zwłaszcza, że ja już dawno przedstawiłem swoje zdanie. Ktoś kto mnie popiera może się tłumaczyć... ale nie przede mną tylko osobami postronnymi, jednak zauwaz, ze nikt o takie wyjasnienia nie prosi, bo wszystkim to zwisa. :) Zrszta przecież to nie jest debata ogólna nad jakimś ogólnym tematem, który dotyczy wszystkich. Gdyby takową była, to wtedy miałbyś rację, że każdy musiałby wygłosić swoje stanowisko.

Ban BYŁ słuszny, po małej... ekhem się poprzewracało w główce.

Najśmieszniejsze w tym to gdy przeglądałem ten temat od założenia były teksty typu "BAGNO GO HOME!!!", "Ja też nie lubię bagna (By tuxman)" userów , którzy liżą wszystkim dupy by ich nie tyrać.

Za przeproszeniem, ja mam w d*pie to co o mnie ktoś mówi, wiem swoje i tego się trzymam. Masz problem? Bluzgaj, niestety mówi to źle o Tobie, mnie to nawet nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem warna za 3 błędy,nie jestem Twoim synem

ubieram się w czarne ciuchy,podjadę do Katowic z karabinem

wydobywam z ust rymy i zamieniam ślinę w morderczy jad

co się stało z tą administracją problem rozwiąże tylko gnat

bo to jakaś samowolka ,pokręcony jest ten świat

ludzkie spojrzenia,głosy,człowiek i problemy

zaraz każdy problem siłą rozwiążemy

:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak, może, ale nie w tym temacie do jasnej ciasnej. :/ Przecież tutaj chodzi o to czemu i za co zbanowałem tymczasowo g-enjoy czyli miałem się wytłumaczyć ze swojego postępowania, które uważam notabene za słuszne. Jeżeli ktoś mnie w tym momencie popiera, no to ok. jest, bo to rozumiem. Jeżeli nie, to wtedy chciałbym wiedzieć czemu, zwłaszcza, że ja już dawno przedstawiłem swoje zdanie. Ktoś kto mnie popiera może się tłumaczyć... ale nie przede mną tylko osobami postronnymi. Ale przecież to nie jest debata ogólna nad jakimś ogólnym tematem, który dotyczy wszystkich. Gdyby taka była, to wtedy miałbyś rację, że każdy musiałby wygłosić swoje stanowisko.

Ale hm, ja myślałem o wypowiedziach tych "ostatnich", co tam pisał Yoho, nie na temat bana Bagna. Hm tak to jest jak gadamy w temacie zupełnie o czymś innym, koniec z tym już, chodźmy na irca gmclan'owego bo razem z Marrac'iem wczoraj go zreaktywowaliśmy a teraz co, nikogo tam nie ma ;[

 

dostałem warna za 3 błędy,nie jestem Twoim synem

ubieram się w czarne ciuchy,podjadę do Katowic z karabinem

wydobywam z ust rymy i zamieniam ślinę w morderczy jad

co się stało z tą administracją problem rozwiąże tylko gnat

bo to jakaś samowolka ,pokręcony jest ten świat

ludzkie spojrzenia,głosy,człowiek i problemy

zaraz każdy problem siłą rozwiążemy

co.

 

Swoją drogą, fajna postawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Swoją drogą chciałbym zauważyć jak zakłamany jest ten temat i część użytkowników. Jakoś nikt nie zauważył, że TakeThis też miał bana. Ale oczywiście, to jakiś nowy i w ogóle, co się nim będziemy przejmować. Przecież tutaj trzeba walczyc o g-enjoya, naszego ziomka... Widzicie, tak wiec temat nie dotyczy w sumie za co byl ban tylko dlaczego smialem zbanowac jednego z czlonkow kumpelskiej paczki. I kumple postanowili bezmyslnie stanac w jego obronie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chciałbym zauważyć jak zakłamany jest ten temat i część użytkowników. Jakoś nikt nie zauważył, że TakeThis też miał bana. Ale oczywiście, to jakiś nowy i w ogóle, co się nim będziemy przejmować. Przecież tutaj trzeba walczyc o g-enjoya, naszego ziomka... Widzicie, tak wiec temat nie dotyczy w sumie za co byl ban tylko dlaczego smialem zbanowac jednego z czlonkow kumpelskiej paczki. I kumple postanowili bezmyslnie stanac w jego obronie. :)

Zaraz, Ranmus, jest tu choć jedna osoba, która popiera moje zdanie i spokojnie może powiedzieć, że nawet jestem w porządku?

Nie.

 

Potrafią nazwać mnie Trollem, choć myślę, że to mój charakter, tak samo się zachowuję wszędzie, ten Bagno, którego widzicie na GMC, to Bagno, który istnieje gdzie się nie pojawi.

Nie toleruję sztucznej powagi, i wypowiedzi typu:

"Nub", "Już skończyłeś?", "lolololol, ale lama". Uważam to za internetowy syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramma

Yoho, Ty po prostu kłamiesz w żywe oczy. smile.gif

No tak, zgadłeś. Skoro Ci się skończyły argumenty i nie wiesz co powiedziec to masz parwo tak napisać

Hehe, kolejny przykład bezradności Yoho. smile.gif Takie teksty naprawdę mnie nie ruszają.

Że tak zacytuje jedną z wypowiedzi "Freda" w "Chłopaki Nie Płaczą"

-"Grucha, czy ty naprawde jesteś taki tępy?!"

Zamaist grucha, wstawił bym Ramma

Powiedz mi, ty naparwde nie skumałeś, ze to był taki sytuacyjny żart? Niemożliwe, żebyś był tak zupełnie pozbawiony Humoru.

dostałem warna za 3 błędy,nie jestem Twoim synem

ubieram się w czarne ciuchy,podjadę do Katowic z karabinem

wydobywam z ust rymy i zamieniam ślinę w morderczy jad

co się stało z tą administracją problem rozwiąże tylko gnat

bo to jakaś samowolka ,pokręcony jest ten świat

ludzkie spojrzenia,głosy,człowiek i problemy

zaraz każdy problem siłą rozwiążemy

:/

Psychopata. Kocham Ziom'ow ktorzy chcą być tacy w necie jak na osiedlu, myślą, że jak coś nie jest po ich myśli to załatwia sparwe tzw. "wpierd*lem"

 

Proponuje zamknąć temat mi dać tego warna co go Yoda ununoł. Zapominamy o sparwie bagna wkoncu to tylko forum nikt Ci jajec nie urwał i wprowadzamy rygor na gmc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie rozumiem ogólnego sensu ostatnich postów Yody i g-Enjoya.

 

Po pierwsze nie podoba mi się to, jeżeli administracja pierdzieli bzdury na forum i spamuje.
Poproszę o linka do tematu, w którym administracja "pierdzieli bzdury i spamuje".

Po drugie, myślę, że jeżeli ktoś coś przegrzebie, trzeba mu ukrócić nogi i pokarać.
Woah, super.

Po trzecie, forum to nie chat, nie podoba mi się takie offtopowanie jakie wystąpiło w tym temacie.
Nie mogę zrozumieć, skąd porównanie do chatu. Chat to krótkie, przeważnie niestaranne wypowiedzi, a tu mamy normalną dyskusje na dość ważny temat. Nie cierpię, kiedy przychodzi sobie Jakiśtam User, wali morał z tyłka w stylu "ale bzdury gadacie, skończcie już" i sobie idzie. Nie masz nic do powiedzenia - siedź cicho.

Po czwarte, to forum Ranmusa, on robi co chce, ale nie ma do jasnej k*rwy tak, że daje komuś ostrzeżenia o treści: "To moje forum więc daję Ci warna za tego posta".
A dlaczego "nie ma tak"? To strona Ranmusa. Kto płaci za serwer? Ranmus. Za domenę? Ranmus. Kto napisał cały system? Ranmus. A Ty, drogi g-Enjoyu, jak na razie nie zrobiłeś NIC dla GMClanu. Oczywiście oprócz spamowania i bluzgania. Zresztą nie tylko Ty. Mamy tutaj całe grono userów, którzy forum traktują jako miejsce wypadów na gnojenie nowych i popisywanie się tekstami z 4chana. Co najdziwniejsze, właśnie oni najbardziej oburzają się, kiedy ktoś wlepi im warna.

Powiem tak: Jeśli się Wam tutaj nie podoba to do widzenia, krzyżyk na drogę. Nikt Was tutaj nie trzyma. Im mniej spamerów, tym lepiej.

 

I jeszcze jedno. Mam już dosyć tego Twojego demonstrowania dojrzałości poprzez rzucanie kurwami co drugie zdanie. Dostajesz warna i innych userów też będę karał w ten sposób. Pora, żeby trochę wzrósł poziom kultury.

 

Ranma, odpowiedz mi na PMa! :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: Co Ty nie powiesz? ;[

Jeżeli user otrzymuje warna za nic, no to wybacz.

Też mogę cytować kilka Twoich linijek i walić tekstami typu:

"Woah super", "Woo, cool", "Ale hardkor"...

 

Ironia losu.

Dziękuję za warna.

Tak jak Yoda powiedział, tylko Offtop i tyle.

 

Dziękuję, nie będę już dyskutował na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...