Skocz do zawartości

Zablokowane AO: ial.no-ip.org


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Huh, a wiesz, że dekompilacja lub modyfikacja Almory to przestępstwo? Nie wiem czy jesteś tego świadom :)

Nie publikujemy nic, tylko testujemy ;)

Edukacja.

Dzisiaj ial to serwer testowy, jutro będzie stał na czystym, oryginalnym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ta, jasne

 

Upewnij się, że Twoje oprogramowanie zostało pobrane z oficjalnej strony Gear-Studio.

Nie ponosimy odpowiedzialności za straty spowodowane nieoficjalnym oprogramowaniem.

 

Zanim rozpoczniesz grę, musisz zaakceptować poniższą licencję.

 

Almora Online 0.7.4 - Licencja:

 

1. To oprogramowanie jest darmowe, nie może być sprzedawane, wypożyczane i dystrybuowane bez wyraźniej zgody Gear-Studio i jest

przeznaczone wyłącznie do niekomercyjnego, domowego użytku.

 

2. Modyfikacja, adaptacja, łączenie, tłumaczenie, dekompilacja, podział na części lub programowanie zwrotne tego oprogramowania jest

surowo zabronione. Używanie zmodyfikowanego oprogramowania, nawet jeżeli bezwiedne, jest nielegalne.

 

3. Gear-Studio nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane przez używanie tego oprogramowania zwłaszcza podczas gry sieciowej.

 

4. Oszukiwanie, modyfikowanie bazy danych, wykorzystywanie luk i zmiana sposobu w jaki oprogramowanie działa jest surowo zabroniona.

 

5. Akceptujesz i potwierdzasz, że wszelkie prawa, nazwy, projekt graficzny oraz własność intelektualna, zawarta lub związana z tym

oprogramowaniem jest własnością Gear-Studio. Wszelkie podobne prawa należące do Gear-Studio są zastrzeżone.

 

6. Poprzez naciśnięcie Accept (Akceptuję), zgadzasz się z tą licencją i warunkami w niej zawartymi, obowiązującymi nawet po

deinstalacji oprogramowania.

 

 

 

Š 2007, 2008 Gear-Studio, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. http://gear-studio.com/

 

Ostrzegam tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę zakaz modyfikowanie ogólno dostępnego serwera jest debilne, jeśli ogólnie nie ma on dużo funkcji do zmiany ustawień i innych duperel, więc umrzyjcie wy z GearStudio

Ha, Kofel kocham Cię xD

Zabranianie dostępu do kodu źródłowego, czy dekompilacji w ramach edukacyjnych, by dowiedzieć się jak dany program/gra działa jest również debilne, zabieracie nam podstawowe prawo człowieka, prawo do informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziewczynę :(

Ja za cholerę w licencji takich głupot bym nie wypisał :|

 

LITTLE BLOG 2.0
COPYRIGHT (C) 2008 BY PHILIP PATRICK BUTKIEWICZ.
MOŻESZ MODYFIKOWAĆ KOD TEGO SKRYPTU. ROZPOWSZECHNIAĆ I UŻYWAĆ.
JEŻELI NIE ZYSKUJESZ Z TEGO PIENIĘDZY I NIE NAZYWASZ TEGO SWOJĄ PRACĄ.

 

>:[

 

2. Modyfikacja, adaptacja, łączenie, tłumaczenie, dekompilacja, podział na części lub programowanie zwrotne tego oprogramowania jest

surowo zabronione. Używanie zmodyfikowanego oprogramowania, nawet jeżeli bezwiedne, jest nielegalne.

 

3. Gear-Studio nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane przez używanie tego oprogramowania zwłaszcza podczas gry sieciowej.

 

4. Oszukiwanie, modyfikowanie bazy danych, wykorzystywanie luk i zmiana sposobu w jaki oprogramowanie działa jest surowo zabroniona.

 

PRL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Maximal, ale to stoi wbrew logice, jestem administratorem serwera, chce żeby stał się on lepszy, ale ni kiego nie mam jak ulepszyć bo autor jakieś głupoty wymyślił, że nie można modyfikować, wut? Czy muszę pisać otwarty serwer od nowa? o losiu.

Już nad tym cholera rozważaliśmy.

Nie rozumiem, skoro autor przestał ulepszać almorę, czemu nie mają robić tego ludzie nie wkręceni w Gear-Studio?

@up: Jeden tu koło mnie stał, zbiłem go jakimś spellem ;o

Gdyby nie ta licencja, moglibyśmy wam te itemki przywrócić, a tak to kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się mu nie dam i zadzwonie po miejscowych dresów. Zobaczymy czy zmieni zdanie =)

A ja wyjdę na dwór i zaproszę gromadkę cyganów, bardzo złych ;)

Wtedy zmieni zdanie.

Zaraz, a czy Almora to serwer ;o

Pora włączyć serwerek (awaria prądu wczoraj była).

 

 

Teraz wam powiem co zrobiliśmy:

- Nowe UI

- Wprowadzasz liczbę exp. multipler w procentach (1-100%)

- Rzucanie złotem

- Rzucanie itemami po wpisaniu ID.

 

Czy to złe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czy muszę pisać otwarty serwer od nowa?
Tak. Ale nie napiszesz boś leń. Na gotowe, to każdy by chciał. :)

 

eraz wam powiem co zrobiliśmy:

- Nowe UI

- Wprowadzasz liczbę exp. multipler w procentach (1-100%)

- Rzucanie złotem

- Rzucanie itemami po wpisaniu ID.

Tak. Jeszcze jakieś pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...