Skocz do zawartości

Totalne ukrycie IP


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

Totalne ukrycie IP,czy jest to mozliwe ? Chodzi mi o to ze np. w grach,na stronach nie bedzie widoczne moje ip albo bedzie falszywe.Nie chodzi mi o proxy,steganos internet anonymizer (strasznie mi pc zamulil),i inne tego typu duperele.Jest do tego jakis program ? Slyszlalem i wymontowanie jakichs chipow w karcie sieciowej ?

 

PS. Nie wiem czy byl juz taki temat,przynajmniej wyszukiwarka nic nie znalazla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale słuchajcie... taka jedna sprawa, jak sprawdzam sobie moje ip to mi pokazuje ze jestem z Warszawy, a do niej to ja mam daleko; )

Prawdopodobnie dlatego że twój dostawca internetu ma tam główną siedzibę

więc czy istnieje szasna na dokładne określenie położenia mojego kompa?

z tego co słyszałem to tak ale nie wiem jak na pewno dostawca internetu no może ustalić po ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Prawdopodobnie dlatego że twój dostawca internetu ma tam główną siedzibę

 

z tego co słyszałem to tak ale nie wiem jak na pewno dostawca internetu no może ustalić po ip.

 

Taki dostawca przydziela losowe IP userom - ale posiada logi, kto i kiedy mial przydzielone jakie IP. Dlatego zawsze da się dotrzeć, kto używał danego IP. Nawet TOR na siłę jest do zidentyfikowania - tyle, że tutuaj musiał by już wkroczyć conajmniej Interpol, bo sygnał idzie przez kilka krajów - ale po nitce do kłębka i tak by doszli. Tylko koszta są często wieksze niż to warte.

 

Wymontowanie chipów ? Internet nie różni się od działania poczty - mieszkasz pod mostem, nie masz adresu - przesyłka nie dojdzie. Nie masz IP? Pakiety nie dojdą, bo nie wiedzą gdzie. Musisz mieć numer, pod który zostaną one wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR albo i2p (http://www.i2p2.de/)

 

Do publikacji - Freenet

 

Nawet TOR na siłę jest do zidentyfikowania - tyle, że tutuaj musiał by już wkroczyć conajmniej Interpol, bo sygnał idzie przez kilka krajów - ale po nitce do kłębka i tak by doszli. Tylko koszta są często wieksze niż to warte.

 

Nie do końca - ruch pomiędzy węzłami jest szyfrowany (ale na wyjściu nie) więc trudno udowodnić że akurat TA transmisja szła przez te 3 węzły, a nie inna. Jest metoda na zdemaskowanie użytkownika tora - niemniej warunek jest taki iż transmisja np. jakiegoś pliku musi być prowadzona przez minimum 15-30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOR przydzieli mi inne ip ? Czyli moje prawdziwe ip bedziesz nie widoczne w 100 procetnach ? Tor napewno dziala w grach i innych programach czy tylko w przegladarkach ?

 

Działać to bedzie działać, problemem bedzie szybkość i opóźnienie. Daruj se tora/i2p do zasysania torętów czy innego p2p, oraz do grania przezeń w gry sieciowe - tor/i2p nie został do tego celu stworzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...