Skocz do zawartości

przygody kapitana zenka


london

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.getin.master.pl na tej stronie znajdziecie  "przygody kapitana zenka" chce żebyście ocenili gre bo być może zrobie nowszą wersje.

 

sterowanie:

lewy przycisk myszy-strzał

prawy przycisk myszy-super skok

strzałki- sterowanie na boki i skakanie

 

ps. piszcie też swoje wyniki

Gra fajna dynam,czna ale powimnieneś dać ładniejsze tło i jakieś menu. W moim przykładzie został zastosowany pewien haczyk dzięki któremu wiem że dana gra bazuje na nim. Tak jest w tym przypadku, więc mógłbyś chociaż dodać ze użyłeś mojego przykładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dodam cie big jak tylko zrobie menu. akurat jak zamieściłem tę gre tutaj to przypomniało mi sie o menu ale sie tym zajme. tło szukałem ale jakoś żadne nie pasowało. mideooo jak wcisniesz strzalke do gory to ją trzymaj to poleci troche wyżej sprobuj tez przycisnąć prawy przycisk myszy i strzałke do góry wtedy bardzo wysoko skacze. oczywiście w nowszej wersji poprawie tło i zrobie menu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Mi się za bardzo nie podoba... Może mam zły gust, ale jakaś taka monotonna jest :] Mało akcji, tylko wciąż (prawie) ci sami wrogowie... Trza dodać jakieś efekty graficzne, tło, różne levele i guny B) Wtedy ocenie grę. Jak na razie - bez oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie bronie w dość odmienny sposób. że jak złapiesz np. miotacz ognia to tworzy sie nowy typek o takim samym wyglądzie i ma miotacz ognia ale mam jeden problem w roomie zaznaczyłem opcje "Object following" na bohatera i mój problem polega na tym że jak sie złapie miotacz ognia to tworzy sie nowy typek i chce żeby ta opcja na niego też działała. ogólnie żecz biorąc chce zrobić żeby opcja "Object following" działała na więcej niż tylko jeden obiekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

amunicji nie ma bo było by głupio gdyby w środku gry leciało na ciebie pełno wrogów a tobie sie w tym momencie skonczyla amunicja poza tym na początku robienia gry próbowałem zrobić amunicję ale doszedłem do wniosku, że będzie lepiej bez niej. Co do grafy lepszej chyba nie będzie bo grafik ze mnie marny. a co do nowości to tymon planuje zrobić w pełnej wersji więcej broni, przeciwników, nowe mapki, celowniczki do wyboru itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\przygody kapitana zenka version 1.2.rar: Błąd CRC w przygody kapitana zenka version 1.2.exe. Plik jest uszkodzony

! C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit\przygody kapitana zenka version 1.2.rar: Nieoczekiwany koniec archiwum

! Nie mogę wykonać "C:\DOCUME~1\ADMINI~1\USTAWI~1\Temp\Rar$EX00.406\przygody kapitana zenka version 1.2.exe"

 

:(

 

sciongnelem prze IE i dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...