Skocz do zawartości

bloczki


Rekomendowane odpowiedzi

Następny się znalazł ;[ Krytyk filmowy nie koniecznie robi/umie robić dobre filmy. Teraz wyciągnij z tego zdania wniosek.
to do mnie?o co chodzi?

 

 

Niezła gierka :D

 

Zalety

[+] Bardzo przyjemnie się gra

[+] Bardzo dużo kodowania

 

Wady

[-] Nieco "sucha" grafa :/

 

Ocena: (5+5+1)/3=11/3=3,6666666666666666666666666666667/5=4/5 :thumbsup:

DZIĘKI!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Bardzo dużo kodowania

Wiesz co? Wkur...za mnie to, że nie znając źródła oceniasz, ile twórca musiał się nakodować. Liczy się efekt, a nie praca.

podżuć mi linka do jaliejś swojej dobrej gry, z góry dzięki

17-latek, a takie rzeczy pisze... I o treść, i formę mi chodzi - "podżuć" - <_<

 

Gra jest mało oryginalna, ale porządnie wykonana. Myślę, że raczej "dużo kodowania" tu nie było, choć bugów nie ma. Grafika brzydka. Muzyka z DK - pfff, w grze o klockach? Profile graczy całkowicie zbędne. Plus - potrafi wciągnąć.

Trójeczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, uruchomiłem i moim oczom ukazał się taki widok:

hmmmmmyf3.th.png

Kliknąłem "graj" i system po prostu mi się zawiesił :blink: Na razie nie oceniam.

 

EDIT: Już działa. Podoba mi się ta swojska muzyczka, szkoda, że grafika nie stoi na wysokim poziomie. Daję 4/5 :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę, uruchomiłem i moim oczom ukazał się taki widok:

hmmmmmyf3.th.png

Kliknąłem "graj" i system po prostu mi się zawiesił :blink: Na razie nie oceniam.

a więc tak... ja pobrałem swoją grę i nie mam żadnych problemów także nie wiem....może pobierz jeszcze raz, co? aaaaa... i dzięki za fatygę :thumbsup:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[+] Bardzo dużo kodowania
Może ty byś to bardzo długo pisał.

A zresztą, nawet jak autor się namęczył to co to ma do rzeczy? Masz ocenić grę, a nie, że to pierwsza gra, że masz dobry dzień, czy że autor sporo się nakodził.

A teraz ciekawostka:

 

Wynik dzielenia obliczony przez TuxMana: (11/3)

3,6666666666666666666666666666667

Wynik obliczony przez Windowsowy kalkulator:

3,6666666666666666666666666666667

 

Co do gry: Widać, że naprawdę się starałeś. Profile użytkowników, wybór/kasowanie użytkownika przez rozwijane menu można zaliczyć jako plus. Minusem będzie... no nudna ta gra jest. Bardzo ważne jest szczęście, jak dobrze ci się wylosuje to już masz praktycznie rekord.

 

Ale to 3/5 dam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rundce w AoE2 pobrałem, zagrałem, i zemdlałem. Grafika słaba, muzyka moze byc. Jednak gra nei wciaga i to jest minus. 2/5
noooo wiesz, do gier logicznych wymagana jest cierpliwość no i trzeba je lubić i WYŚILIĆ się i pomyśleć trochę!!!LUDZIE GRY LOGICZNE TO NIE STRZELANKI CZY RPG!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja proszę pana nie gadam jak jakiś mały dzieciuch, który dostał internet na komunię. Jeżeli masz naprawdę 17 lat to to pokaż. Zobacz jak zachowują się inni userzy tego forum w podobnym wieku.

Dajesz tą grę na forum TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO, żeby została oceniona. Gówno mnie to obchodzi, jeżeli Ty nie przyjmujesz krytyki. Jeżeli Twoje 17 lat jest prawdziwe to powinieneś dawno o tym wiedzieć, że ocena może być równie wysoka jak i niska. Twoje zachowanie wskazuje na bardzo niski poziom, z czego jest mi bardzo przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale ja proszę pana nie gadam jak jakiś mały dzieciuch, który dostał internet na komunię. Jeżeli masz naprawdę 17 lat to to pokaż. Zobacz jak zachowują się inni userzy tego forum w podobnym wieku.

Dajesz tą grę na forum TYLKO I WYŁĄCZNIE PO TO, żeby została oceniona. <<<<<Gówno>>>>> mnie to obchodzi, jeżeli Ty nie przyjmujesz krytyki. Jeżeli Twoje 17 lat jest prawdziwe to powinieneś dawno o tym wiedzieć, że ocena może być równie wysoka jak i niska. Twoje zachowanie wskazuje na bardzo niski poziom, z czego jest mi bardzo przykro.

przepraszam ale kiedy ja nie przyjąłem krytyki, i wogóle ja nie używam przekleństw jak ty...

A poza tym widziałem twoją grę ZUE KURY TERMINATOR i powiem że nie masz czym się chwalić, choć jak na 13 lat to nawet nawet....jak byłem w twoim wieku to nie miałem nawet neta!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny>>>to wez zrob lepsza gre to pogadamy amatorze

Szkoda że masz JUŻ 13 lat(ale jaja....)a nie umiesz czytać....komentarz napisał mój brat a ta gra też jest jego leszczu...

To niby twoj brat, ale dlaczego sie nie zarejestruje? Bo to ty lol

I gdzie ty widzisz tam przeklenstwo?

A poza tym widziałem twoją grę ZUE KURY TERMINATOR i powiem że nie masz czym się chwalić, choć jak na 13 lat to nawet nawet....jak byłem w twoim wieku to nie miałem nawet neta!!!!

TEKST ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...