Skocz do zawartości

Zablokowane Co kojarzy Ci sie z nickiem Yoda?


Ddusia94

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powiem tyle: Jesli ten temat przybierze zly bieg (tzn. znow zaczna sie klotnie itp.) to bede sypal warnami nie patrzac kto co zawinil :) nom, mam nadzieje ze bedzie tu spokuj, a tym co maja jechac po Yodzie radze ubrac to w lekkie slowa lub nie pisac nic - nie chcem kolejnego tematu z walka slow..

EDIT: I prosze bez glupiego tlumaczenia: "Ale w tym temacie o to chodzi by powiedziec co sie mysli!". Jasne, mozna powiedziec ale nie obrazac, pamietajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: zaraz pewnie Pieter i inni przyczepia sie do Tuxmana z textem w stylu: "nie liz d*py kazdemu!" wiec aby tego uniknac drogi Pieterze i inni: Nawet nie probojcie! ;P

 

A mi sie 'Yoda' kojarzy z (powiem to metaforycznie): Upadlym aniolem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Yoda kojarzy mi się z RTS-em xD

Fallen Kingdom co? Chyba se w to zagram - wciąga jak cholera :cool2:

 

A poza tym, mi się kojarzy z Yodą tylko to, że swego czasu wychwalał pod niebiosa wszystko co robił Borek ;p .

Tylko tyle? ;(

 

BTW fajny temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iron Man
Z tobą się nie duelowałem ;[

Duelowałeś się, jak grałem huntardem. ;[ Zawsze przerąbywałeś. W Durstwallow March chociażby. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iron Man
Miałeś wyższy level, a ja nie umiałem grać, zresztą skończmy offtop, bo zaraz polecą na mnie raporty!

Jeden level róznicy to rzeczywiście w cholerę dużo. ;p Ok, koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda mi się kojarz z moim avkiem _^_

 

Czasami przesadza, prawda. Userzy dostają kary za mniejsze przewinienia niż on. Ktoś lekko zaspamuje, warn. A Yoda pisze dosłownie co chce. Czasem walnie taki offtop, że... :P

Ale i tak go lubię. To, że jest surowy to zaleta. Szkoda tylko, że sam nie dostosowuje się do własnych zasad. No ale cóż, coś za coś.

 

Dnusia: Dodaj do tematu sondę, czy Yoda powinie dalej być moderatorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Już powiedziałem że nie chcę być modem.
Zgadza się, jeśli się nie mylę to przedwczoraj. Ale coś przy twoich postach ciągle widać zielony pasek...

 

Edit: Jakby ktoś nie zczaił: chodziło o pasek przy dacie postu, modzi mają zielony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola Hola! Spokojnie, nie chcem miec tu klotni! :angry: I nie chcem widziec tu zadnego tekstu zwiazanego z tym czy Yoda powinien lub nie byc moderatorem. Dziekuje za Attenszyn :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...