Skocz do zawartości

Pomysł, Stronka z grafiką do gier


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Co sądzicie o tym aby założyć stronkę z grafiką do gier, nie służyła by ona wyłącznie użytkownikom GM-a ale także do TGF , programistą w C++ itp. Co o tym sądzicie? Ja mógłbym stworzyć stronkę, oprawić ją wspaniale graficznie, oraz zrobić takową opcję byście mogli dodawać i pobierać grafikę do gier. Pozdro :)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Strona z grafiką do gier!

Oficjalnie ruszyła :) :thumbsup:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to spoko , dwóch zainteresowanych na początek mi wystarczy stronka pojawi się za jakieś 2 lub pół godziny bo jeszcze na zakupy muszę iść hehe :)

 

Jeżeli tylko umiesz napisać taką "stronkę" (Boże, nie cierpię tego słowa) w php to proszę bardzo, jestem za.

Ja będe robić to na silniku Extreme-Fusion tylko go troszeczkę zmodyfikuję :)

PS.

a jaką dać domenę - jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze 1 problem .com a narazie nie będzie płatnej domeny tylko darmowa, i jeszcze 1 pytanie, grafikę można pobierać i dodawać zarejestrowanym czy każdemu? :)

 

co powiecie na taki wygląd:

 

image1rf4.gif

Zarejestrowanemu.

 

Daj domenę .tk jak chcesz darmową, ale lepiej płatną.

 

EDIT: Nawet fajny ten wygląd tylko daj inne ludziki u góry (bo są z MSN chyba) lub coś związane z grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koszt przedłużenia?

 

Dwa złote i osiem groszy*. Na ovh.pl (mam tam dwie domeny)

*Na oko za miesiąc z vatem. Ale teraz jak patrzę to jeszcze jakaś tańsza jest, pewnie promocja. (14,90 bez vatu)

 

to sponsoruj stronkę :)

 

A to moja (aaarrrggghh!) stronka, żebym ją sponsorował? Ja chcę Ci tylko uświadomić, że 25 złotych za rok to naprawdę nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygład stronki fajny, tylko może by tak zrobić, że z zasobów mogą tylko korzystać tylko userzy gmclanu?

Grafiki powinny być podzielone na kategorie, tak aby je można było łatwo znaleść :P

Sprawdź to, może wystarczy HOSTING

 

Jak chcesz, to mogę porobić parę grafik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na http://gamedev.pl/ na pewno znajdziemy jakieś ciekawe odsyłacze, poza tym kupa grafik jest w internecie, ew. tutoriali do programów graficznych, więc Twój "fajny" pomysł jest całkowicie zbędny, poza tym CMS EF to totalny syf i smród, polecam Drupala. Poza tym z darmową domeną nie byłoby to estetyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zadaj sobie pytanie -> potrzebne Ci te wszystkie funkcje i ta obszerność? Bo zrozum, jak na co drugiej stronie amatorskiej w internecie widzi się PHP-Fusion czy Extreme Fusion to się ma po prostu dość tego CMSa i każdą stronę na nim się po prostu wyłącza nie zważając na zawartość, bo ma się po prostu dość tego. A poza tym, PHP-Fusion nie jest polski, nie robił go Polak, a spolszczenia są do zdecydowanej większości darmowych CMSów. Dużo lepszym wyborem byłby Drupal, lekki CMS, w którym każdy moduł można wyłączyć, przez co, skrypt ładuje się szybciej bo jest pozbawiony zbędnych rzeczy. Prawdą jest to, że ciężko się go administruje, ale to kwestia przyzwyczajenia. Chociaż, mi się jedynie dobrze administrowało jPortal, phpBB i Wordpressa, więc na temat panelu administratora się wypowiadać nie będę ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczę, że ktoś ma stronę na PHP-Fusion to od razu wychodzę ze strony. Jak już chcesz zakładać stronę na CMS to lepiej na Drupalu albo Wordpress.

Jak byś oddawał stronę do oceny to zapewne byś miał minus za php-fusion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...