Skocz do zawartości

Mała robota


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę ci zrobić silnik bo i tak się nudzę. Nie musisz się odwdzięczać grafikami, ale jhak to coś większego to dać mnie do credits. A więc o czy mam to być ?

Potrzebny mi silnik z kilku rzeczy które już mam. Jakiś pomocny musi mi to złożyć żeby nie wyskakiwał błąd w kodzie. Podaj maila to cię wtajemniczę w szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o małą siekankę z widokiem od góry z kilkoma rodzajami postaci broni i przedmiotów (z takimi tam bajerami). Widziałem dużo przykładów na temat tego co chcę zrobić jednak nie mogę tego powtórzyć pisząc własny kod [zwyczajnie się na tym nie znam]. Grafika jest już gotowa szukam tylko kogoś kto mi napisze kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, zorganizuj jakiś pokaz umiejętności bo to co do tej pory pokazałeś to ciutek za mało.

Np. "screena" z gry, takie demo graficzne.

 

Z całym szacunkiem szukam kogoś do współpracy a nie do podniecania się moimi pracami. Jeśli to co pokazałem nie wystarczy to pewnie nikt nie będzie chciał mi pomóc bo nie mam screenów gier.

 

Reasumując:

nie mam gry bo z chcę ją zrobić z kimś

jednak nikt nie będzie mi chciał pomóc jeśli nie będe miał jakieś gry?

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem szukam kogoś do współpracy a nie do podniecania się moimi pracami. Jeśli to co pokazałem nie wystarczy to pewnie nikt nie będzie chciał mi pomóc bo nie mam screenów gier.

 

Reasumując:

nie mam gry bo z chcę ją zrobić z kimś

jednak nikt nie będzie mi chciał pomóc jeśli nie będe miał jakieś gry?

 

:thumbsup:

 

Może pokaż coś bardziej użytkowego w grach? Sprite, ale gotowy do gry. Np. samochód top-down, nie wiem :)

Bo te które pokazałeś, z pewnością do gry się nie nadają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli coś w stylu napisz mi grę bo sie nie znam xD

mniej więcej coś w tym guście :]

 

A może frytki do tego?

 

 

Raczej wątpię żeby ktoś zrobił Ci grę od tak, ludzie raczej zajęci są swoimi projektami. Naucz się GMa a jak będziesz miał problem to Ci ktoś pomoże. No chyba że chcesz być grafikiem, ale w takim wypadku musiałbyś pokazać więcej prac. Sam szukam kogoś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o czym my gadamy jak proponujesz wejście na pole minowe bez mapy. :)

I nie chodzi o gry, a umiejętności graficzne. Chcesz tworzyć grafię do gry napisanej przez "kogoś", a nie możesz pokazać kompletu grafik tworzących całość, albo chociaż jednego sprita do konkretnej gry. Coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...