Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

AHAHAHAHA!!!! 666!!! Jaka zabawna liczba!!! ...Jeśli pękasz ze śmiechu za każdym razem, jak zobaczysz gdziekolwiek liczbę 666, to musisz mieć wesołe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japanstache, podaj mi definicję "dorosłości" ;) . Moim zdaniem to po prostu wymysł ludzi twojego pokroju. Sądzę jednak, że sam powinieneś choć raz pokazać postawę godną naśladowania, a nie czepiać się innych. Wolę osobę, która zarzuci nieraz żartem, ważne, że poważną być potrafi. Nie kontynuuj już tego tematu, bo to twoja pomyłka i nie mam zamiaru się tobie usprawiedliwiać :P .

 

Wojzax, ostatnio taki poważny byłeś, co się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarzuci nieraz żartem

żeby Ci loda zrobiła to byś miał uśmiech na twarzy

definicję "dorosłości" smile2.gif . Moim zdaniem to po prostu wymysł ludzi twojego pokroju

 

i

 

Wolę osobę, która zarzuci nieraz żartem

Wojzax, ostatnio taki poważny byłeś, co się stało?

 

post: https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=277396

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, flaczku. Rozumiem, wolisz zawracać mi głowę i wyjść na głupka niż dać sobie spokój. Szanuję twoją postawę mimo wszystko, albowiem uwielbiam moment, kiedy kończą się tobie argumenty i zaczynasz pisać jeszcze większe brednie :D . Tak, śmiej się za moimi plecami, wyrywaj zdania z kontekstu, leję na to. Niemniej jednak wyraźnie podkreśliłem, że to koniec tematu. Ale to tak na marginesie.

 

Jak już wspomniałem, gdy kończą ci się argumenty, obracasz kota ogonem. Sprawdziło się to i tym razem:

"Wolę osobę, która zarzuci nieraz żartem"

"Wojzax, ostatnio taki poważny byłeś, co się stało?"

Jako iż nie chcę od ciebie wymagać za dużo myślenia, abyś miał jeszcze siłę cokolwiek napisać, dodam do tego tylko, że być poważnym nie znaczy nie umieć raz na jakiś czas zarzucić żartem. Czy uważam, że tego nie wiedziałeś? Skądże, po prostu taka informacja wynika z twej wypowiedzi i można to potraktować jako zwykły błąd.

 

A połączenia ze sobą tych pierwszych dwóch cytatów, niestety, nie rozumiem. Twoje filmiki na YT też aż takie śmieszne nie są, ale to tylko moja opinia. A jeżeli cytat

"...definicję "dorosłości". Moim zdaniem to po prostu wymysł ludzi twojego pokroju"

twoim zdaniem kogokolwiek obraził, mogę go usunąć.

 

Zanim odpowiesz, zastanów się choć chwilkę. Jeżeli znowu napiszesz coś nie nie na temat, oznacza to, że najprawdopodobniej jesteś niepoważny i nie ma co brać do siebie twoich postów. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"umieć raz na jakiś czas zarzucić żartem"

aluzję o robieniu loda na poprawę humoru traktować jako żart

oraz

dorosłość traktować jako pojęcie niemające związku z rzeczywistością

Oj nie postarałeś się tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się jednak wydaje, że to miał być żart.

 

Nie postarałem? Niestety, nie wiem o co chodzi. Zauważ, że ja poprosiłem o definicję, a ty mi jej nadal nie podałeś. Nie wiem, co ma ta twoja "aluzja" do dorosłości. Na podstawie twej wypowiedzi można stwierdzić, że ktoś, kto jest dorosły, nie ma prawa zażartować lub jest to nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żart - krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza

traktować laskę u pani fotograf by nie mieć "takiego zamulastego" wyrazu twarzy jako coś zabawnego

Zaczynam rozumieć Twój brak zrozumienia dla dorosłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, człowieku, umiałbyś czytać ze zrozumieniem, albo miał za grosz wyczucia sarkazmu, nie potrzebowalibyśmy 7 stron tematu, ale widzę, że po prostu nie czaisz.

 

SPOILER -> Japanstaszowi w tym poście chodziło o to, że Gnys próbował być kul i wyszedł mu obrzydliwy, nieśmieszący nikogo żart gimnazjalisty.

 

 

I ten temat nie jest od komentowania cytatów, tylko od ich umieszczania. Widać nie dla każdego jest to oczywiste i próba przygaszenia delikwenta kończy się jego 41234 postami, z których każdy zaczyna od słów"koniec tematu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaku, ale nieraz już ktoś wyraził swoją opinię na temat czyjegoś cytatu ;) . Japan, czekaj, czy przypadkiem nie jest na odwrót? (Zaczynam rozumieć Twój brak zrozumienia dla dorosłości.) Flaczku, bardzo mi przykro, ale napisaliście kilka postów i żaden z nich nie zawierał treści, z której cokolwiek by wynikało

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, zaczynasz mnie utożsamiać z gnyskiem? Pomijam już wszelkie filozofie na temat dojrzałości, bo to jest troszkę bez sensu.

 

A ten "żart" wytłumaczę ci na przykładzie: Wiele projektów tutaj wrzucanych nie nazwałbyś grami, a jednak, teoretycznie, są to gry. Zresztą, sam autor swój projekt uważa za grę. Wówczas można to porównać do naszego żartu: Gnysek chciał zażartować, niby nie wyszło, jednak teoretycznie jest to żart, a przynajmniej taka była pierwotna idea.

 

Edit: Jeżeli masz zamiar jeszcze coś dopisać, to nie zadawaj już lepiej żadnych pytań, bo nie mam siły tego wątku kontynuować :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...