Skocz do zawartości

Time Slip Z


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Time Slip Z

 

Gatunek: Współpraca/Platformówka

 

Opis: Time Slip Z to gra oparta na pomyśle Davida Johnstona i Mike'a Goatly'ego (twórców oryginalnego Time Slip) - zasuwasz ślimaczkiem po planszach, a co jakiś czas pojawiają się duchy ślimaczka (zwane "earlier yourself" w oryginale, a w mojej grze - "clone"). Duchy ślimaczka wykonują dokładnie to samo, co ty robiłeś wcześniej.

W grze są 4 poziomy, 1 boss. Przed bossem zdobywa się umiejętność strzelania (nie jest dostępna od początku).

Gra jest robiona na Yoyo competition 3. Powiedzcie, co mam robić, dodać, poprawić i czy jest zgodna z regulaminem konkursu (muzyka się nie liczy - patrz Autorzy). Save wyleci z gry i będą passwordy (wiecie - instant play).

 

Download: hir!

Rozmiar pliku: 2478Kb (jakieś 2mb)

 

Autorzy:

Programowanie:
Jaklub

Fabuła:
David Johnston i Mike Goatly/Jaklub

Grafika:
Jaklub

Muzyka:
na 99,5% będzie zmieniona

Screeny:

timeslip1.png

screen1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, przydałoby się zrobić animację "ruchu" ślimaka.

BTW. Co to za utwór w 1. poziomie? Znam go z gry na NES, umiem cały zanucić ale zapomniałem tytułu gry :P Fajna ta muza z Sonica i ten kawałek ze Smash Bros.

A skoro pytasz, to jakoś niezbyt fajnie wygląda to Jaklub 2008 na dole menu. Zmień czcionkę albo coś.

Zmień też grafikę zegara bo w dzisiejszyj grach głównie patrzy się na grafike. Może limit klonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za utwór w 1. poziomie? Znam go z gry na NES, umiem cały zanucić ale zapomniałem tytułu gry

Dr. Mario.

Bardzo fajny pomysł, przydałoby się zrobić animację "ruchu" ślimaka.

Była taka w oryginale, może się zrobi.

Albo zrób może jaklub taką chorągiewkę jak w wyścigach na finishu

Mogę zrobić taki portal jak w oryginale.

Natknąłem się na następujący zgrzyt:

Domyślałem się, że z tymi drzwiami będzie coś nie tak, najwyraźniej skrypt na rozwalanie ślimaka nawalił. Poprawię to.

 

Powiedziałby ktoś, czy muszę zmieniać muzykę, czy zostawić takie midy. Byłbym wdzięczny, bo tylko pod koniec lipca i w sierpniu będę mógł robić tę grę, a nie chcę, by ta muzyka stanęła mi ością w gardle przy uploadowaniu jej na yoyo.

 

Dzięki za oceny. ^^

 

Btw. Ktoś przeszedł demo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałby ktoś, czy muszę zmieniać muzykę, czy zostawić takie midy. Byłbym wdzięczny, bo tylko pod koniec lipca i w sierpniu będę mógł robić tę grę, a nie chcę, by ta muzyka stanęła mi ością w gardle przy uploadowaniu jej na yoyo.

Zostaw muzyczkę z Sonica! :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to kontynuacja Time slipa 1 z yaroze psx? zaraz ściągam.

 

EDIT: hmm jakoś dziwnie to ci wyszło, z loadem miałem data error a nic w ini nie zmianiałem. Oraz kiedy się skoczy i strzela to ślimak strzela w prawo a nie zgodnie z kierunkiem

a i boss cholernie trudny czy strzały duchów tracą coś temu bossowi? w orginale traciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuxMan jak zwykle lipa bo jaklub opisał ten błąd nad tobą :|

a co do gry,bardzo fajna!

masz szansę na czołówkę!

gierka dobrze odtworzona,nie ma co mówić solidna 5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jakoś dziwnie to ci wyszło, z loadem miałem data error a nic w ini nie zmianiałem.

Będą passwordy, bo nie wiem, czy ten ich instant play umożliwia save'owanie.

[-] Nintendowska muzyka!

To idź i pograj na tym swoim ukochanym Sensation/Playstation 3.

Fajna gra, ale ma niestety jeden bug. Gdy czasami klon otwiera drzwi, to bohater jest... pod ziemią!!!

ARGHH

Oraz kiedy się skoczy i strzela to ślimak strzela w prawo a nie zgodnie z kierunkiem

Ślimak nie zmienia kierunku w czasie lotu.

a i boss cholernie trudny czy strzały duchów tracą coś temu bossowi? w orginale traciły.

Dla mnie boss jest cholernie łatwy, a klony miały tylko przeszkadzać. Klony w TSZ (czyli tej grze) nie reagują na strzały, a strzał w plery od klona nie będzie się kończył śmiercią, tylko dalekim odbiciem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...