Skocz do zawartości

The Dirty Dozen (Parszywa Dwunstka) DEMO


Rekomendowane odpowiedzi

Luksusowy to mi się bardziej z jakimś złotym shotgunem z brylantami, strzelającymi tytanowymi, polerowanymi dwie godziny kulami.

:lol2: :lol2:

a kiedy najnowsza wersja? brakuje poprawnego sterowania, a i cienie widzę że będziesz dorabiał ;) .

Wrzuć wersję poprawioną a poszukam resztę bugów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żesz kur.. to jakie ono ma być bo ja widzę tylko posty "dupne sterowanie" "wkurza gracza" to jakie ono ma byc ???!!!

 

Najlepiej zrob rekonfiguracje i kazdemu bedzie pasowac . Bo w sumie kazdy bedzie mial sterowanie jakie chce. ;p

 

Zrob tez strafe , bo chodzenie tylko w przod i w tyl jest nie zbyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żesz kur.. to jakie ono ma być bo ja widzę tylko posty "dupne sterowanie" "wkurza gracza" to jakie ono ma byc ???!!!

dobre.

proste, wygodne komfortowe i dające odpowiednie możliwości.

o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeś napisał to to ja wiem tylko co konkretnie zmienić ??

chodzi o to że musisz pokombinowac i sprawdzic jak jest najlepiej, wg mnie to jedno z najwazniejszych kwesti u dobrego tworcy gier to zrobic cos jednoczesnie prostego i rozbudowanego, czy jak wolisz rozbudowanego ale wygodnego, ew nie rozbudowanego ale genialnego w swojej prostocie.zreszta co ja mam napisac jak sam nie grzebalem w kodzie i nie testowalem roznych wersji? metoda prob i bledow, jak bedzie sie gralo wygodnie fajnie i dobrze to sczaisz ze tak jest.

 

Nie grałem w poprzednią wersje i nie wiem jakie było sterowanie, ale może lepsze będzie zwykłe poruszanie w 4 kierunkach + obrót w stronę myszki (nie ruch w stronę myszki). I radze zmienić ci nazwe albo fabułe aby była zgodna z filmem.

moze to i dobry pomysl?

mowie, nie wiem sam musisz to znalezc, grasz jak sie gra ch**** to zmieniasz, az sie bedzie gralo dobrze i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w poprzednią wersje i nie wiem jakie było sterowanie, ale może lepsze będzie zwykłe poruszanie w 4 kierunkach + obrót w stronę myszki (nie ruch w stronę myszki). I radze zmienić ci nazwe albo fabułe aby była zgodna z filmem.

nie zmienie na fabułe z filmu bo była by tylko 1 misja

zrobie chodzenie na boki i gitara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Filar Społeczności

Jedna z lepszych gier w ostatnim okresie, niestety. Bugi są np. przy strzelaniu przez ścianę, ale całość prezentuje się nieźle. Grafika może trochę kiepska, ale utrzymana w jednakowym stylu. 4/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszystkim - szkopy ze strzelbami? - nonsens

sterowanie faktycznie moglo by byc lepsze.

grafika - jaka jest kazdy widzi, bola troche postacie trzymajace bron dluga oparte o klatke piersiowa, brrr...

jak nie umiesz korzystac z length_dira to poprostu przesun origin pociskow tak by byly przesuniete na bok.

granaty sa jakby za mocne rzucilem w drzewa ze sporej odleglosci i mialem wrazenie ze hp mi spadlo.

szkopy strzelaja przez drzwi.

 

i zmienil bym tytul na: "DWUNASTU WSPANIALYCH"

 

3/5 - jakby poprawic sterowanie i lekko podciagnac grafike to nawet bylo by gwaizdke wyzej (i zmienic tytul albo fabule!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dałeś popis inteligencji słyszałeś kiedyś o strzelbie Pump-Action ??

to strzelba używana przez wojsko amerykańskie i niemieckie podczas drugiej wojny światowej to po pierwsze

po drugie ten "Szkop" nie trzyma broni przy klatce piersiowej tylko w okolicach biodra ponieważ strzelba Pump-Action ma potężny odrzut zdolny złamać obojczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw temat szkopow i strzelb, yyy... podaj nazwe/model tej niemieckiej strzelby :twisted: ...

strzelba jako bron o stosunkowo malym zasiegu i sporym rozrzucie wykorzystywana byla glownie przez armie USA, glownie (glownie - bo nie znalazlem zadnej wzmianki o tym ze kozystali z nich zolnierze innych armii) przez zandamerie i podczas szkolenia pilotow, szersze zastosowanie znalazla na pacyfiku i w poznieszych konfliktach - korea, wietnam.

screenow niechce mi sie zamieszczac, nasz major zyskuje dziure w miejscu serca a szkopy doznaja zlamania miednicy i pekniecia watroby...

 

co jeszcze nie dziala?

- mam wrazenie ze dzieja sie jakies cuda z amunicja po smierci i rozpoczeciu gry od nowa, raz mialem 12 sztuk amunicji do strzelby, raz nie mialem amunicji do colta.

- ja zabilem szkopa, szkop zabil mnie, i gra sie zawiesila (tzn, nie pojawily sie napisy koncowe i nie moglem powrocic do menu glownego)

- wkurza ustawienie origina postaci z 1/2m przed glowa, postac zarzuca tylkiem i czasem ciezko obracac postacia

- nie widze jaka mam bron w rekach jak nie strzelam, znaczy sie bron pokazuje sie tylko w momencie strzalu.

-szkopy potrafia strzelac bokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...