Skocz do zawartości

Poszukuje nauczyciela C++


Wiedzmak2

Rekomendowane odpowiedzi

Do czego konkretnie chcesz uzywac c++?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej zakupić np. symfonie cpp i z niej się uczyć? Z nauczycielem przez internet może być różnie, bo wtedy jest zła komunikacja, i dodatkowo czasem jego rola może ograniczyć się jedynie do odpowiedzi na Twoje pytania zamiast właściwego nauczania (czyli zrób to i tamto, ponieważ...).

I dodatkowo może też być problem z płatnościami, kiedy ktoś nie ma konta lub coś w tym stylu. Dlatego ja bym bardziej proponował albo naukę samemu z książki, albo ewentualnie naukę osobistą z nauczycielem (choć bądź co bądź droższą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. "Kto mnie nauczy..."

 

Chciałbym opanować (...). Kto mnie tego nauczy? Mój numer Gadu-Gadu: (...)"

 

Nikt cię nie nauczy! Nauka programowania to nie szkoła. Nie znajdziesz nikogo, kto będzie poświęcał swój czas, żeby tłumaczyć ci zawiłości jakiejś dziedziny, pomagać ją zrozumieć i odpowiadać na twoje pytania. Nauka programowania to samodzielna praca oparta przede wszystkim na czytaniu i ćwiczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj konkretnie czego byś się chciał uczyć.Do prostego programu wystarczą chociażby zmienne i stałe + podstawowe funkcje :P

Pozatym podaj szczegóły takie jak...ile zapłacisz ?? :D w jakie dni tygodnia i o jakich godzinach by ci pasowało?itp.,itd. :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podaj konkretnie czego byś się chciał uczyć

Do prostego programu wystarczą chociażby zmienne i stałe + podstawowe funkcje tongue2.gif

Wątpię żebyś był jego nauczycielem :P

On chce się nauczyć chociaż części cpp a nie napisać "program do wyświetlania podanego imienia i nazwiska"

Pozatym podaj szczegóły takie jak...ile zapłacisz ?? biggrin.gif w jakie dni tygodnia i o jakich godzinach by ci pasowało?itp.,itd. bye1.gif

Dlatego nie wiem czemu o to pytasz hmm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca gimnazjum na informatyce uczą cię jak być księgowym. Musisz znać na pamięć całego Office'a. W liceum dopiero ( chyba ) uczą programowania.

Jak mniemam uczą badziewnego HTMLa (Chociaż to podstawa), nie mniej jednak u mnie od 1-szej klasy uczą XHTMLa, trochę CSS'a i podstawy PHP :mellow:

Tak czy siak, chciałem obalić tezę, że nikt Cię nie nauczy programować, to bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam miałem Pascala w drugiej klasie gimnazjum, ale co to ma do rzeczy. Poziom tego był mierny, bo większość nie potrafiła pojąć składni, mechanizmów działania i algorytmiki, a teraz ponad połowa klasy idzie na rozszerzoną informatykę do liceum :) . Taka nauka programowania w szkole jest nic nie warta IMHO na podstawie tego przykładu ;p . Najlepiej się samemu uczyć, bo samemu się wie, co potrzebujesz najpierw się nauczyć, a co możesz przełożyć na później. Ja np. nie uczyłem się C++ z żadnego kursu, bo ja chciałem poznać całą składnię, a dopiero potem funkcje, a wszędzie było to zmieszane, dopiero książka "Thinking In C++" pozwoliła mi rozwinąć skrzydła i się nauczyłem składni, a funkcje to z dokumentacji znajdowanych na sieci :P . Ja na przykład uważam, że uczenie się wszystkich funkcji na pamięć nie ma sensu, najważniejsze co trzeba umieć to składnia, oraz posiadać dwie umiejętności - logicznego myślenia i cierpliwość w szukaniu po dokumentacji/forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Solmis: A jaki to ma związek z tematem? Tu jest normalna oferta za kasę, więc nie wyskakuj z takimi cytatami.

 

Dobra, dobra... ;F

Ale przyznaj, że szukanie takiej osoby tu (na gmclanie)

to porażka. Zgłaszają/zgłoszą się osoby, które pewnie niedawno

pisały swojego "Hello Worlda".. :confused: Jeśli na gmclanie jest

ktoś dobrze znający, jak to się mówi "na rzeczy", to raczej

nie ma czasu na nic takiego (ma własne projekty itd.).

Ja tam nie mam nic przeciwko (nie moja kaska ^^),

lecz stwierdzam fakty.

 

BTW. To tak jak z nauczycielami informatyki w szkołach podstawowych/gimnazjach

(nie byłem w liceum, więc nie wiem jak tam jest) - biorą tych ludzi, którzy mało wiedzą,

inaczej nie zgłosiliby się raczej do takiej pracy... :P

 

Przykład: U nas w gimnazjum mamy taką nauczycielkę, która trzymając dysk twardy

mówiła, że to karta graficzna... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...