Skocz do zawartości

jak zalozyc strone na platnym hostingu?


Rekomendowane odpowiedzi

chcem zalozyc strone na jakims platnym hostingu(sms) i prosilbym o wytlumaczenie wszystkiego po kolei jak co zrobic.od poczatku do konca. kiedys mialem super forum na vdd.pl czy jakos tak, ale chyba kazdy wie co sie stalo. i postanowilem zrobic na platnym, ale nie mam pojęcia co i jak.

 

 

 

P.S. jesli pomylilem dzialy to prosze moderatorów o nie usuwanie tematu tylko przeniesienie do poprawnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie sms? Mi taki wystarcza i polecam http://insane.pl/ w dziale pomoc masz wszystko wytłumaczone, jak założyć oraz jak opłacić.

 

No tak:

 

10 zł esemes * 12 = 120 zł rocznie.

Przelewem - 40 zł rocznie.

 

Czyli wychodzi na to, że płacąć esemesem rżną cię w dupę na 80 zł. Przemyśl to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Można to nawet zrobić na poczcie. Nie trzeba konta bankowego, nie trzeba mieć 18 lat.

 

Samo zakładanie strony na płatnym serwerze - obsługa nie różni się od darmowego, tyle, że trzeba mieć domenę, ale kupno to nie problem. Np. domenomania.pl za 12 groszy sprzedaje (drugi rok to już blisko 120 złotych, więc ostrzegam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo zakładanie strony na płatnym serwerze - obsługa nie różni się od darmowego, tyle, że trzeba mieć domenę, ale kupno to nie problem. Np. domenomania.pl za 12 groszy sprzedaje (drugi rok to już blisko 120 złotych, więc ostrzegam).

 

Nie trzeba kupować - trzeba znaleźć dobry serwis z subdomenami (NIE Z ALIASAMI) i zarejestrować sobie za free. Był jeszcze taki serwis z ponad 30 tys. domenami do "podpięcia" subdomeny, ale może się zdarzyć że właściciel domeny wypnie się i wyrejestruje z serwisu wraz z naszymi subdomenami, jak było w moim przypadku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No bo w przypadku SMSów operator pobiera swoją prowizję, a dopiero ta reszta idzie do Insane.

Mi się nie podoba regulamin Insane, bo wg. niego nawet dawanie linków do youtube, czy wrzuty, jest już niezgodnością (są to w końcu linki do treści nie do końca legalnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A jaki dobry serwis z subdomenami mi polecacie? Tylko aby ceny za rok nie przekraczały 90zł brutto. :)

Za 90 zło brutto to masz już praktycznie całą domenę :P Na domenomania.pl (co prawda netto) w tej cenie masz już domenę .pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
linuxpl.com? :)
Odradzam.

 

Ja od siebie mogę polecić domenytanio.pl (należą do active24.pl)

 

@Pasterz:

Jeżeli chcesz przedłużanie jak najtaniej, to lepiej się zaopatrz w domenę globalną typu .com / .net / .org - zmieścisz się w granicy 50zł na rok. Polskie są niestety dwukrotnie droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...