Skocz do zawartości

Parszywa Dwunastka Zapowiedź


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a Yoda i AoM czemu grafika jest brzydka na jakich podstawach te twierdzenia bo co ?! że ja robiłem dlatego brzydka??

Jest brzydka bo jest brzydka. Po prostu. Nie pasuje. Nie obchodzi mnie czy robiłeś ją ty, czy ktokolwiek inny. Grafika jest po prostu nieładna, nie pasuje i jest nieklimatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o argumenty czemu jest nie klimatyczna i czemu nie pasuję

LOL. Jak mam argumentować czemu nie pasuje? Bo nie pasuje. Jakbyśmy dalej szli taka drogą to by tak można bez końca.

 

Zresztą inni już napisali.

 

Za jaskrawa, kolorystyka źle dobrana, namieszane kolory, po prostu nieklimatyczna.

 

all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o grafice wypowiadać się nie będę ale jest średnia. Ja bym ci radził chociaż pogrubić fonta użytego do napisów broni granatów itp, albo (co lepsze) zrobić byś ładną ramkę ( czy coś w tym stylu) i po prostu jakoś spritami to pozapełniać było by dużo lepiej (no i może do tej ramki użyć image_alpha, żeby nie przeszkadzała w grze).

 

EDIT: Ej a da się z tej grze coś przesuwać bo pod screenem piszesz wielki bajzel ale to nie bajzel tylko ciała szwabów z krwią. Nie ma tam śladu bajzlu.

 

 

 

PhoenixPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o grafice wypowiadać się nie będę ale jest średnia. Ja bym ci radził chociaż pogrubić fonta użytego do napisów broni granatów itp, albo (co lepsze) zrobić byś ładną ramkę ( czy coś w tym stylu) i po prostu jakoś spritami to pozapełniać było by dużo lepiej (no i może do tej ramki użyć image_alpha, żeby nie przeszkadzała w grze).

 

EDIT: Ej a da się z tej grze coś przesuwać bo pod screenem piszesz wielki bajzel ale to nie bajzel tylko ciała szwabów z krwią. Nie ma tam śladu bajzlu.

PhoenixPL

 

będzie można przesuwać rzeczy ale na razie zamykam ten temat bo nie mam czasu na pierdoły muszę skończyć kod gry i poprawić grafikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chcę wam wszystkim powiedzieć że mam dosyć prób dyrygowania moimi projektami bo kuźwa ktoś mi powiedział że wy próbujecie bardziej wpłynąć na mój projekt niż mi pomóc

oto inteligentna wypowiedź Yody :

Grafika nie oddaje klimatu 2WŚ. Wygląda jak jakaś Zelda albo Myszka Miki the Game.

 

Poza tym grafika brzydka. A reszta to nie wiem.

to jedyne gry w jakie grałeś ???

Jest brzydka bo jest brzydka. Po prostu. Nie pasuje. Nie obchodzi mnie czy robiłeś ją ty, czy ktokolwiek inny. Grafika jest po prostu nieładna, nie pasuje i jest nieklimatyczna.

Yoda pokazał w tym cytacie że jego opinia i pomoc jaką powinien oferować nie jest subiektywna lecz podyktowana jego gustem i upodobaniami kolorystycznymi i graficznymi przepraszam że to mówię ale takie podejście do mojej czy czyjejkolwiek pracy to idealny przykład tego narzucania komuś swojego spojrzenia na sprawę a prościej mówiąc kierowaniem jego wizją w tym wypadku danej gry

 

Jaklub przestań sie łaskawie wpierdzielać w nie swoje sprawy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, lepiej zobacz co to jest Troll/Dziecko Neo... masz podobne zachowanie. Bez urazy, ale jeśli nie chcesz słuchać krytyki to wychodzi na to, że jest Trollem ("Moja gra jest sóper! Nie słucham! Lalalalalala!"). Dałeś screeny do oceny, a czepiasz się, że są oceniane.

 

BTW. Przyciemnij te dywany, bo rażą w oczy.

LolikZabijaka: jak nie masz argumentu do tego że grafika jest ładna to się zamknij !!! i tyle
Właśnie :<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik... Zauważ, że oni mają rację. Grałeś kiedyś w jakąś strzelankę z taką... bajkową kolorystyką? Zauważ, że w każdej strzelaninie kolory są ponure, szare, ogólnie jest ciemno. Grafika zawsze musi się trzymać klimatu. Zagraj w kilka porządnych strzelaninek, staraj zauważyć tą grafikę i spróbuj dopasować swoją do takiego klimatu gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy próbujecie bardziej wpłynąć na mój projekt niż mi pomóc

My Ci tylko radzimy co mógłbyś poprawić żeby Twoja gra była lepsza, czyli staramy Ci się pomóc :mellow:

przepraszam że to mówię ale takie podejście do mojej czy czyjejkolwiek pracy to idealny przykład tego narzucania komuś swojego spojrzenia na sprawę a prościej mówiąc kierowaniem jego wizją w tym wypadku danej gry

WTF? Co Ty pieprzysz człowieku ? :huh:

Pokazujesz nam do oceny, my oceniamy a Ty pretensje że to robimy? Coś z Tobą jest chyba nie tak... Jak nie chcesz ocen to zamknij temat, i nie pokazuj więcej niczego na forum i będzie po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LolikZabijaka: ja nie masz argumentu do tego że grafika jest ładna to się zamknij !!! i tyle

 

Napisałem w twoim stylu.

mam argument że jest ładna bo mnie się podoba i żaden palant nie zmieni u mnie tego nastawienia

 

poza tym robię tą grę dla siebie i wszystkich ZAINTERESOWANYCH tymże projektem, lecz nie robię tego dla kretynów którzy wszystko robią żeby przycisnąc cie do muru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam argument że jest ładna bo mnie się podoba i żaden palant nie zmieni u mnie tego nastawienia

Ale zdecydowanej większości nie. Widzisz, żeby robić ładną grafikę filtry i gimpowe efekty nie wystarczą - potrzebne są jeszcze umiejętności.

 

Jeśli reklamujesz grę mówiąc, że ma "ładnom" grafikę, argument "bo mi się podoba" nie wystarczy! Wystawiasz grę do oceny, to ją oceniamy. Ktoś mądry kiedyś powiedział "GMClan to nie kółko wzajemnych adoracji".

 

PS. Odkąd ocena to "wpierdzielanie się w nie swoje sprawy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dziwne tylko że mnie zawsze wystawiacie chamskie komentarze i oceny mimo że się staram i nie wiem czy po to aby mi pomóc czy po to aby mi dosrać

Każdy musiał zostać obrzucony gównem, żeby kiedyś wyrosnąć na kogoś. Ja też przeszedłem falę niepochlebnych opinii, żeby teraz czytać kupy raportów jako moderator. A jak się starasz, to weź pod uwagę te niepochlebne opinie - to klucz do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko on mówi - ja też Ci powiem: jak coś dajesz do oceny to zawsze to się spotka z krytyką. Krytykę powinieneś przyjąć i coś zrobić, żeby było coraz lepsze. Spójrz na temat z MAGI, na ostatnie posty. TeeGee dał kawałek soundtracka a potem menu, różne osoby powiedziały co o tym sądzą i poprzez wysłuchanie krytyki zaprezentował później lepszą wersję tego co wcześniej dał. Krytyka to nie jest wpierdzielanie się w tworzenie gry, tylko spostrzeżenie, co można by zmienić/poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolik, weź, powiem ci tylko tyle, że z takim nastawieniem/podejściem, będzie ci ciężko w życiu.

 

Weź to sobie do serca.

 

I jeszcze:

Yoda pokazał w tym cytacie że jego opinia i pomoc jaką powinien oferować nie jest subiektywna lecz podyktowana jego gustem i upodobaniami kolorystycznymi i graficznymi przepraszam że to mówię ale takie podejście do mojej czy czyjejkolwiek pracy to idealny przykład tego narzucania komuś swojego spojrzenia na sprawę a prościej mówiąc kierowaniem jego wizją w tym wypadku danej gry

No a jak grasz w jakąś grę to nie oceniasz jej według własnych odczuć? :/ Komuś może podobać się grafika w np. Almorze, komuś nie. Zadaniem twórcy jest porównać opinie, zastanowić się - co się bardziej podoba, co jest klapą.

 

Jeżeli oczywiście chce żeby gra odniosła jakiśtam sukces.

 

Tak btw, to sobie przeczysz: http://pl.wikipedia.org/wiki/Subiektywizm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolik: No niestety to prawda, w szkołach mnie tylko poniżano i oczerniano a dzięki temu teraz się zmieniłem i potrafię normalnie patrzeć na świat :P

Lepiej żeby Cię teraz kopano, niż później w przyszłości :P

jesteśmy z tobą! :* 3maj się! jak połowa polskiej młodzieży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już most o wiele lepiej jak dla mnie wygląda ;)

Pamiętasz Lolik jak pisałem że krzesła są za małe? Teraz to widać dokładniej o tutaj:

31437495dk4.png

spróbuj je powiększyć troszkę i będzie dobrze ;)

No i cienie też można dodać później, dzięki temu gra będzie lepiej wyglądała.

I coś widzę żę narazie plansza się nie rozrasta za bardzo, skreny ciągle ukazują te same miejsca, czyżby tworzenie gierki stanęło w miejscu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...