Skocz do zawartości

SPARTAN


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra w miare rozpracowalem plan wydarzen :D

Gra wyjdzie prawdopodobnie w ciagu dwoch miesiecy, chociaz mysle ze moge sie zmiescic i w 30 dniach. Co juz uleglo zmianie - wszystkie grafiki spartana ktorym gramy + wszystkie efekty specjalne. Wymienie tez oczywiscie wszystkie pozostale sprity, ale i tak sie ciesze bo ze spartanem najwiecej roboty :) Dojdzie tez 1-2 nowych przeciwnikow, jakich - to zostaje narazie tajemnica (nawet dla mnie). Zmienilem calkowicie system nabijania punktow, jest bardziej elastyczny i zalezny od skilla zawodnika i jego taktyki. Kazda mapa bedzie miala osobny highscore online, bedzie tez tryb w ktorym przechodzimy wszystkie mapy pokolei bez odnawiajacej sie w miedzyczasie energi. Tutaj oczywiscie wymagane bedzie znacznie wiecej umiejetnosci zeby chocby przetrwac ale i wyniki mozna osiagnac nieporownywalnie wyzsze. Wspomnialem juz o 4 poziomach trudnosci i ich wplywie na zdobywane punkty? Dalej - muzyka, zmieniana dynamicznie od tego co sie aktualnie dzieje na ekranie, i do tego komponowana nie przeze mnei tylko kogos zdecydowanie bardziej odemnie utalentowanego (za kilka dni wrzuce filmiki do SJ z nowa muzyka, zobaczycie co mam na mysli :) ) Ale to tez bedzie narazie mala tajemnica, w kazdym razie calosc powinna brzmiec naprawde porzadnie

No i nowy cios. Chyba kazdemu kto ogladal film brakowalo slynnego spartanskiego buta ktory odrzuca przeciwnika na 2 metry (przy okazji przewracajac pozostalych), w nowym spartanie nie moze go zabraknac.

No i wiele zmian wplywajacych na klimat - krew wyglada zdecydowanie realistyczniej, ciemna tonacja i bass przeplatany krzykami zarzynanych sprawiaja ze wszystko staje sie znacznie bardziej brutalne, mroczne i widowiskowe, i inne - chociaz ze mechanika pozostala praktycznie ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 pytania

po 1sze..Planujesz zrobienie bossów?

Fajnie by było gdyby się walczyło np z tym kozakiem:

Chodzi oczywiście o przystojniaka który wchodzi w około 1.46

 

I dlaczego nie zrobisz więcej przeciwników?;>

Przecież..większa frajda jest gdy są bardziej zróżnicowani,a w 300 o ile pamiętam było tego sporo..;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecej przeciwnikow nie zrobie bo robie glownie souljah, nie zapominajmy co jest prawdziwa gra a co tylko fajna minigierka :) Szkoda mi po prostu czasu. I tez myslalem o tym chojraku ale chyba wlasnie wymysle przeciwnikow ktorych nie bylo w filmie. Moze nie tyle bossow, ale bardziej wymagajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Premierka spartana jak i wszystkich innych projektow sie troche przedluzy. Nie pomyslalbym ze tatuowanie jest tak zajmujace i ze klienci beda walic drzwiami i oknami, ale taka prawda, zabija mi caly czas prawie wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • Filar Społeczności

Propa, dochodzę do wniosku, że ty mnie hejtujesz.

 

Spartan to jedyna twoja gra, która mi się podoba, ponadto jest to moja ulubiona gra z całego gmc. Dodatkowo dziś pomimo, że grafika niezbyt estetyczna to znów pół godzinki sobie pograłem.

A ty robisz nadal te gierki, co już masz sporo tego typu na koncie, A SPARTANA NIE :(((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w spartanie nie ma juz wiele do zrobienia jedynie grafika, reszta jest wystarczajaco wporzo :) A grafiki nie poprawie dopuki nie skoluje nowego tabletu bo ten co mam posklejany tasma klejaca to mozna o kant dupy potluc :)

edit.

remake Tripa i SJ beda lepsze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale ja nie chce Tripa i SJ :(

 

Wszystko można poprawić, dodaj kupowanie nowego eq, ciekawsze miejsca, nie tylko w 300 zabawe, ale inne ciekawe takie bitwy znajdź itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wtedy to juz spartan nie bedzie :) W tej grze chodzi o prostote i nabijanie punktow, easy to learn hard to master. Tez lubie ta gre ale jednak wole robic rzeczy mniej casualowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

haha chętnie bym zobaczył spartana na komórce, ale nie mam ani gm studio, ani odpowiedniego telefonu, ani umiejętności do przenoszenia gier na komórki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...