Skocz do zawartości

XenoN Core 0.7 - Shooter Game & Physic Example


Rekomendowane odpowiedzi

PsichiX a masz gdzies dokumentacje do tego silnika? (opis kazdego skryptu) tak jak miales to w Xenon Core Engine Basic

??

Dokumentacja w drodze. A wraz z nia dodatki i zmiany w przykladzie, w tym pomysl marmota - rozwalajace sie budynki :D

 

Ty to zamiast robić jakieś silniki to idź się poucz angielskiego

Fakt - z angielskim mi idzie nie najlepiej, ale sie ucze ;)

 

Wszedłem pod trójnoga, ten skoczył i się wbił w budynek i zginął ;p . Dziwne

Pewnie jeszcze strzelales plazma? to wszystko jasne - kolizje z dwoch systemow (nowego i starego) nie ida z soba w parze idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia! Wszystkim sie udaje na wierzowiec wskoczyc, tylko nie mi :blink: Heh, serio nie przewidzialem ze to bedzie mozliwe :jezor: Ktos jeszcze wymyslil jakies sztuczki? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie! :D Ostatnio popelnilem blad bo zuploadowalem stara wersje pelna bugow. Dzis daje nowa, w ktorej teraz poprawilem trójnoga i nie tylko. Link w pierwszym poscie i tu:

https://gmclan.org/up1105_4_XenoN_Core_0_7_...ooter_Game.html

 

WSAD - Move

Space - Jump

Left Mouse Button - Shot (bullet)

Right Mouse Button - Alternative shot (plasma)

Middle Mouse Button / CTRL - zoom

Shift - run

 

W "Nature" nic sie raczej nie zmienilo, a "City" zostalo nalezycie poprawione :)

Oceniajcie teraz ;D

 

Wersja odbugowana jest fajna. Nawet fajna jest minigierka w City. Jak zwykle w 3D i porządne, odbugowane. PsichiX, kiedyś zrób jakąś grę z twoim silnikiem ;). Żałuję, że nie mogę wstawić 5 gwiazdek :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez juz wczesniej zrobilem execa na inne forum :D :

https://gmclan.org/up1105_4_XenoN_Core_0_7_...er_Game_EX.html

 

A teraz dodaje obiecana dokumentacje. Ocencie czy czytelna, jasno objasniona i przystepna dla oka.

Link w pierwszym poscie i tu:

https://gmclan.org/up1105_2_XenoN_Core_v0_7...__Dokument.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mi się bardzo podoba, te roboty chyba ściągnołeś z filmu ;p Wojna Światów oglądał ktoś ? Tam są bardzo podobne roboty hehe xD

Ja spokojnie rozwailłem ich, fajny jest odrzut, jak ciągle wale to one sobie lecą w powietrzu hehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wzorowalem sie na filmie Wojna Światów.

@Propa: dobre porownanie, nie powiem xD

Hehe, widze ze ten temat jak i The Towers wciaz zyja. Ciesze sie z tego i mam dobrą wiadomość - nowa wersja jest jeszcze bardziej efektowna i szybsza. Co powiecie by do nowej wersji zrobic przyklad gry typu Spider-man? (chodzi o dobra animacje szkieletowa i ukazanie realnosci fizyki na przykladzie liny) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: o

Wszystko super jak dla mnie :D Żadnych bugów nie miałem. Trochę nie podoba mi się skakanie, jak gracz odbija się jak kulka ;p Dobry efekt zoom'a ;p Trochę też dziwny odrzut przy strzelaniu. No i to co wyżej wymienili jak np. ta trawa itp. Ale to taki szczegół ;p Chyba zbyt mocny odrzut przy plazmie ;p Ale ogólnie wszystko jest super ;p Oczywiście 5/5

No i na koniec mały hax ;p

hax.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden bug jak się wejdzie na dach wieżowca to automatycznie kolizje są zepsute tzn nie można po dachu chodzić, a jak się strzela to pociski wybuchają w momencie tworzenia instancji pocisków no i przeciwnik do nas nie strzela. Jak uda mi się jeszcze raz wskoczyć na dach to zrobi e screena.

 

bugbe3.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...