Skocz do zawartości

Tapeta w menu


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

picasso@cmentary*.eu na przykład :]

 

Napisz, że zostało użyte bez zgody tego autora (napisz jakiego), a przy odrobinie nieszczęścia obniżą ci karę. ;]

 

* - Powinno być "cemetery".

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówię, że jeżeli tło lub obrazek ma licencję Public Domain, to możesz dać. Pełno jest takich na stronie Wikicommons czy jak to szło.

 

A ja mam inne pytanie. Czy jak dam np. zdjęcie jakiegoś zespołu do logosa strony lub gdzieś wykorzystam to zdjęcie, znalezione w Google, albo wyciągnięte z teledysku, lub zeskanowe z okładki płyty, to też będzie nie legalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurde, jak miałbym niby zrobić tego skina do jPortal dla kumpla XD ? Sądzę, że raczej jak bym dał fotkę zespołu, na nieoficjalną stronę tego zespołu, to raczej nic złego by się nie stało, ale wolę się upewnić :D .

 

PS. Public Domain napewno można, a wg. amerykańskiego prawa (nie wiem czy też wg. polskiego), to można umieszczać fragmenty transmisji telewizyjnych, teledysków itd. A jak jest w polsce :D ?

PS2. Tylko skąd znajdę zdjęcia Public Domain xD ? Chyba sam bym musiał zrobić widzę. Przecież do niemiec czy tam estonii nie wyjadę na koncert, żeby mieć fotkę do layouta <_< .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli bym skubnął fragment okładki to też :D ? Z merlin.pl chociażby :D , albo z innej strony z okładkami :D ?

 

PS. Macie tutaj zbiór zdjęć i rysunków na licencjach Some Rights Reserved i Public Domain:

http://commons.wikimedia.org/wiki/Main_Page

Jest w czym szukać :D . Szkoda, że nie ma tego, co potrzebuję do layouta. Jest tam też sporo muzyki poważnej i dźwięków. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tapeta jest zamieszczona na stronie autora to trzeba sie go zapytać o możliwość umieszczenia jej w grze a tym bardziej na pulpicie :lol: - jeśli tapeta jest na stronie z tapetami to można ja zamieścić w grze lecz trzeba w creditsach dodać ze grafika jest np.Moja i Innych (lub napisać nick lub imie danego autora).Jest to prawie tak samo podobne do umieszczania gry z internetu też pisze się że np.Info że jest innych autorów.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...