Skocz do zawartości

Zablokowane PowerXware 2 ;] Nowa technologia xD


fervi (Skovv)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Co mi się w tym nie podoba?

 

1) Piszesz, że to jest na bazie Wine, a wcale nie jest, ponieważ to JEST Wine.

2) Nie ulepszasz Wine, tylko dajesz żywcem jego źródła.

3) PowerXware powinno mieć w paczce tylko nakładkę, żadnych Wine i bibliotek trzecich, których nie modyfikujesz, a wiadomo że tego nie zrobisz, bo nie umiesz.

4) Ty po prostu żywcem bierzesz cudzą pracę, kopiujesz do PowerXware, często nie sprawdzając licencji.

5) Twój osobisty wkład w PowerXware jest znikomy - progs, parę skryptów, reszta rzeczy z neta.

4) Nakładka napisana jest w GM, co jest totalnym bezsensem i lameriadą. Przecież nie ma GM na linuksa.

6) Brak źródeł, a sam jęczysz na licencję innych bibliotek, bo Ty byś tylko chciał skopiować i podpisać się pod tym. Śmierdzi mi trollem.

7) Bezsensownie zaprojektowane ścieżki instalacji, łamiące podstawowe zasady rozmieszczania aplikacji w linuksie.

8) Obnosisz się z tym jakbyś stworzył jakieś cudo świata. Takie coś potrafi zrobić prawie każdy obeznany choć trochę w temacie w niecały weekend.

9) Pytasz się o jakieś podstawowe problemy na gmclanie, a potem dajesz rozwiązania do PowerXware. Bez gmclanowiczów ten program by nie zaistniał.

btw. Zakazuję wszelkich podziękowań i odnośników do naszego serwisu. Nie chcę by w jakikolwiek sposób był kojarzony z tym projektem.

10) W ogóle cały ten projekt jest raczej nieprzydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może i jest Wine, ale z moimi dodatkami ;]

2. Mam do tego prawo, licencja nie zabrania!

3. Czemu ma mieć tylko nakładkę? Zauważ, że jak nie masz dostępu do root, to PowerXware, CrossOver i Cedega (tego ostatniego nie jestem pewien) powinien pójść. Nie ma tam, żadnych 3 bibliotek, tylko ulepszenia osób 3, których zmniejsze, bo nie działają, lub nie mają już po co być, bo je zastąpiłem.

4. Jakiej licencji? Wine jest na GNU GPL? jest, dałem CVS na powerxware.ad2.pl, reszta jest na opensource (ROS Explorer)

5. Może jest znikomy, ale wkładam wiele siły w ten projekt, aby coś z niego wyrosło

6. Może nie ma, ale będzie, to się przeniesie

7. Mnie wkurza, że Micro$hit zastrzegło sobie prawo do bibliotek, a z Linuxa chcą wziąść system pakietów ... pozatym Micro$hit musi udostępnić, bo była pewna sprawa

8. Może i bezsensowne, ale Ranmus oczywiście nie sprawdza jak to robi CrossOver czy Cedega, bo to lepsze projekty no nie?

9. Jak tak bardzo lubisz to rób, a nie kozaka zgrywasz i flusia xD

10. Może i nie powstał, jednak to jest taka wymiana, ja w czymś pomogę i ktoś mi pomoże, kilku osobom pomogłem, chodźby wejść w GM (kilka chickenów), a Yoda, ty czy ktokolwiek inny pomógł mi wejść w GM-a

11. Może ten projekt jest nieprzydatny, to zależy od tego, kto chce używać. Czy w licencji napisałem "k**** ściągaj PowerXware, a nie wine, bo ci pysk o****"? Ściągasz jak chcesz, nikt nie każe używać, może kilku zwolenników będzie chciało PowerXware zamiast wine? Zresztą, aby mieć wine musisz mieć root (do instalacji) a do PowerXware niekoniecznie

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do instalacji wine nie musisz mieć roota i nie pierdol głupot, bo twoje słowa to żenada. Tak jak Ranmus napisał. Aplikacje na Linuksa z gory korzystają z idei rozmieszaczania swoich plikow. A ty odpierdalasz jakieś fiku miku z aplikacją w folderze użytkownika.

 

Acha, nie wiem jakto można być użytkownikiem Linuxa i nie mieć dostepu do roota. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może i jest Wine, ale z moimi dodatkami ;]

2. Mam do tego prawo, licencja nie zabrania!

3. Czemu ma mieć tylko nakładkę? Zauważ, że jak nie masz dostępu do root, to PowerXware, CrossOver i Cedega (tego ostatniego nie jestem pewien) powinien pójść. Nie ma tam, żadnych 3 bibliotek, tylko ulepszenia osób 3, których zmniejsze, bo nie działają, lub nie mają już po co być, bo je zastąpiłem.

4. Jakiej licencji? Wine jest na GNU GPL? jest, dałem CVS na powerxware.ad2.pl, reszta jest na opensource (ROS Explorer)

5. Może jest znikomy, ale wkładam wiele siły w ten projekt, aby coś z niego wyrosło

6. Może nie ma, ale będzie, to się przeniesie

7. Mnie wkurza, że Micro$hit zastrzegło sobie prawo do bibliotek, a z Linuxa chcą wziąść system pakietów ... pozatym Micro$hit musi udostępnić, bo była pewna sprawa

8. Może i bezsensowne, ale Ranmus oczywiście nie sprawdza jak to robi CrossOver czy Cedega, bo to lepsze projekty no nie?

9. Jak tak bardzo lubisz to rób, a nie kozaka zgrywasz i flusia xD

10. Może i nie powstał, jednak to jest taka wymiana, ja w czymś pomogę i ktoś mi pomoże, kilku osobom pomogłem, chodźby wejść w GM (kilka chickenów), a Yoda, ty czy ktokolwiek inny pomógł mi wejść w GM-a

11. Może ten projekt jest nieprzydatny, to zależy od tego, kto chce używać. Czy w licencji napisałem "k**** ściągaj PowerXware, a nie wine, bo ci pysk o****"? Ściągasz jak chcesz, nikt nie każe używać, może kilku zwolenników będzie chciało PowerXware zamiast wine? Zresztą, aby mieć wine musisz mieć root (do instalacji) a do PowerXware niekoniecznie

 

Fervi

 

 

 

Ad. punktu 8 - jesteś bardzo skromną osobą jeżeli swój syf porównujesz do CrossOver-a albo Cedegi

 

Ad. punktu 11 - jak już wcześniej koflet (błąd ksywy celowy) wspomniał

 

nie pierdol głupot

 

O ile Cedega i CrossOver jakieś zastosowanie mają - o tyle PowerXware NIE MA - bo praktycznie nic nowego (oprócz nazwy) nie wnosi. No chyba, że dla totalnych bezmózgów którzy chcą mieć wszystko klikane i nie umieją używać opcji --prefix w configure (z autoconf-a) - chcesz żeby oni byli użytkownikami Twojego oprogramowania ;p ?

 

Wiesz co Fervi - dam Ci dobrą życiową poradę DAJ SE SIANA

 

EOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fervi,daj sobie z tym spokoj jezeli tak to ma wygladac..a to co jest w obecnej wersji to kazdy noob w tydzien moze zrobic.Zacznij robic cos pozytecznego,pomoz w rozwoju wine(chyba ze nie umiesz),a nie zawracasz wszystkim dupe tym syfem.Jakbys chociaz jedna biblioteke sam od zera zaczal pisac (a nie kopiwac) to od razu by ci sie znudzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

ad 1. To nie jest Wine z dodatkami, ja jako dodatek rozumiem jakiś fragment integrujący się z podstawowym softem. U Ciebie nie ma żadnej intergracji, PowerXware to po prostu osobny program, który odpala inny (w tym przypadku Wine) i na tym kończy się kooperacja tych programów.

 

ad 2. Ale tym samym jesteś takim trollem linuksowym, brać garściami, nic od siebie. Poza tym nie masz godności, honoru? Ja bym tak nie mógł.

 

ad 3. Bla bla bla. Patrz post Kofela.

 

ad 4. Wiesz w ogóle co to jest CVS?

 

ad 5. Po co? Rób inny i nie marnuj sił na to coś. Już wiele osób tak Ci radziło, a Ty jak na złość...

 

ad 6. Nie ma a powinno być. O takie rzeczy dba się na starcie.

 

ad 7. Lol, Microsoft może sobie robić ze swoimi bibliotekami co chce. Tak samo jak Ty ze swoimi. Co Cię obchodzą ich biblioteki, trollu kodziany, co byś chciał wszystko za darmo. ;) Tak, a do Borka nie masz pretensji, że nie daje za free silnika Almory co? Może jeszcze wierzysz w teorie spiskowe jakoby cały Windows to jeden wielki przepisany linuks. Kod win 2000 wyciekł częściowo i niczego haniebnego nie znaleźli. Zresztą jesteś hipokrytą, spójrz co napisałeś odnośnie punktu 2.

 

ad 8. To są profesjonalne projekty. Nigdy nie zainstalowałbym na linuksie czegoś z niepewnego źródła.

 

ad 9. Napisałem wcześniej, że nie ma sensu coś takiego pisać. Zresztą masz typowo dziecinną linię obrony "nie? zrób lepsze". Krytycy filmowi jakoś nie muszą tworzyć filmów.

 

ad 10. Tylko, że Ty całe PowerXware chyba oparłeś na poradach innych.

ad 11. Taaa... widzę jak spamujesz fora linuksowe i jakoś przychylności twój program nie zbiera - wniosek jeden, czas zakończyć ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 8. To są profesjonalne projekty. Nigdy nie zainstalowałbym na linuksie czegoś z niepewnego źródła.

 

 

Taa, Ranmus wyznaje tą zasadę do tego stopnia iż zamiast apache albo innego lighttpd używa złego, okropnego ,komercyjnego, brudnego, smierdzącego spalonym królikiem* LiteSpeed

 

 

 

*joke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, jakbym używał projektów z pewnych źródeł, to bym od początku swojego życia miał Linuxa, Windows nie jest z pewnych źródłem, wogule nie wiadomo gdzie są źródła wingrozy ... ;]

 

No, może i bym zaczął, jednak co?

Na gry trzeba mieć grafika, a kogo obchodzi robienie grafiki dla Ferviego?

Dlatego PowerXware lubię, nie potrzebuje grafiki ... albo sam robie butony co było chyba do 1.8, albo znalazłem odpowiednią grafikę, co jest teraz

 

Jak znajdziesz grafika, który by robił dla mnie grafikę to mogę przestać PowerXware (nie musi być dobry, ale musi robić xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, jakbym używał projektów z pewnych źródeł, to bym od początku swojego życia miał Linuxa, Windows nie jest z pewnych źródłem, wogule nie wiadomo gdzie są źródła wingrozy ... ;]

 

No, może i bym zaczął, jednak co?

Na gry trzeba mieć grafika, a kogo obchodzi robienie grafiki dla Ferviego?

Dlatego PowerXware lubię, nie potrzebuje grafiki ... albo sam robie butony co było chyba do 1.8, albo znalazłem odpowiednią grafikę, co jest teraz

 

Jak znajdziesz grafika, który by robił dla mnie grafikę to mogę przestać PowerXware (nie musi być dobry, ale musi robić xD)

 

A czemu sam sobie grafiki nie zrobisz , gry takie w miare ( widok z lotu ptaka ) nie wymagaja nie wiadomo jakiej grafiki , a i przyjemnie sie robi takie gierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeciętnie w Windowsie występuje 5 błędów tam w linuxie 1-2, to wina licencji, gdyż jakby cały świat poprawiał te błędy, byłoby znacznie mniej (niedosłownie świat xD)

 

Jakby PowerXware miał tyle błędów co Wingroza to by się 30 minut włączał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam Wingroza, bo tyle błędów ma, że to groza i paranoja ;]

o_0 Ja jakoś żyje na Windowsie od początku i większych błędów nie zauważam. Jak się nie umie korzystać i zabezpieczać, to potem najlepiej powiedzieć że coś ma błędy. I Windows wcale mi się 30 minut nie włącza017.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Taa, Ranmus wyznaje tą zasadę do tego stopnia iż zamiast apache albo innego lighttpd używa złego, okropnego ,komercyjnego, brudnego, smierdzącego spalonym królikiem* LiteSpeed

*joke

No rzeczywiście, śmieszny joke... <_< Chodziło mi nie o źródła w sensie kodu źródłowego, tylko źródła pochodzenia. Litespeed używam dlatego, bo jest po prostu lepszy od lighttpd i apache razem wziętych, proste, prawda? Wcześniej używałem apache i były takie przeciążenia serwera, że szok. Poza tym w Litespeed płacisz za wersję Enterprise, masz profesjonalny support, dzwonisz itd. a w razie wykrytego błędu i załatania, sami się do Ciebie zgłaszają. Myślisz, że takie coś załatwi mi forum linuksiarzy?

 

I nie powiesz mi chyba, że będziesz na przykład instalował soft z paczek hostowany na rapidshare zamiast repozytoriów... genialny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiesz co Fervi, to po co w takim razie tworzysz PowerXware, po co chcesz mieć programy dla Windowsa? Po prostu odczep się od nich i używaj tylko i wyłącznie softu dla linuksa. Te programy są przeznaczone dla windowsiarzy, więc wara od nich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, ile przez swoje życie miałeś wirusów, ile razy miałeś blue deadów, ile razy przeinstalowowałeś system ...

Wirusów? Ledwie kilka bo jest coś takiego jak programy antywirusowe. Blue deadów? Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio. A przeinstalowanie systemu to inna sprawa. Nie musiłabym wiele razy, gdyby nie to, że sam se go zasyfiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz fervi, imo jesteś przykładem typowego dzieciaka-linuksiarza z klapkami na oczach, który wszędzie gdzie się da wciska hasła "Win$hit sux", "J**** Microsoft" itp., chociaż w zasadzie nie ma pojęcia, po co w ogóle to pisze. No, ale linuksowa propaganda głosi, że Windows jest cały zabugowany i w ogóle używają go sami lamerzy. Ta.

Jakby PowerXware miał tyle błędów co Wingroza to by się 30 minut włączał ...
Co ma piernik do wiatraka? ;/

 

Edit: Hm, odszedłem od komputera i nie zauważyłem, że już tyle postów nabiło.

Edit2: Co do ostatniego posta ferviego: ja przez ok. 8 lat używania Windowsa ANI RAZU nie miałem tak zwanego Blue Screena. Zdziwiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystkie jakie są dostępne na rynku

Blue Deadów kilka? to wystarczająco

 

Ty chyba masz komputer od miesiąca <hahaha>

 

Ja na linuxie problemów nie mam, mam słabego laptopa, a on pozwala wykorzystać całą moc, Windows u mnie przeznaczał 256 MB na samego siebie a 128 na inne aplikacje, więc to co on robił to tragedia .,..

 

Dlatego wolę korzystać z Linuxa, a gry i programy, które kupiłem odpalam na PowerXware (nie używam innych programów ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...