Skocz do zawartości

Jakiego usera najbardziej lubicie?


Muximan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moderator jako osoba odpowiedzialna powinna sama dobrze wiedzieć, korzystając z ogólnego regulaminu i własnej wiedzy, co podpada pod paragraf

Tak, ale jakoś wcale mnie nie bawi np. oglądanie moderatorskiej dyskusjii w czyimś poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja nie dyskutuję w postach, a moje wnioski mogą kogoś urazić. :jezor: Więc po co je publikować? By zarobić kolejnego warna?
Nie stawia się ostrzeżeń z powodów osobistych, chyba że jesteśmy świadkami ewidentnej, niesłusznej obrazy. Ty będąc moderatorem, powinieneś wiedzieć o tej regule. Gdybym rozdawał ostrzeżenia tylko za to, że kogoś nie lubię, wkurza mnie, źle o mnie pisze, to już większość użytkowników byłaby dawno pobanowana. Widzisz Jaklubie, właśnie o takie kwestie chodzi Jakimowi, że nie wszystko jesteście w stanie póki co ogarnąć, a twój poprzedni post jest niestety tego przykładem. Ja w ogóle nie powinienem moderatorom tłumaczyć tak oczywistych zasad postępowania.

 

Tak samo pisząc jakiś czas temu, że jakiś tam spam będziesz nam wypominał do końca istnienia tego serwisu (nawet nie pamiętam o co chodziło). Jeżeli będziesz tak postępował w życiu, to umrzesz jako nielubiany przez nikogo zgred. Zamiast myśleć o aktualnej sytuacji i co zrobić, by w przyszłości było lepiej, to Ty będziesz się rozczulał nad czymś, co było dawno temu i już praktycznie wszyscy na to zlewają. Pamiętaj, że jesteś jednym z moderatorów i piorąc ciągle te same brudy, robisz także pod siebie.

 

A jak już mam passę czepiania się byle kogo i o wszystko, to jeszcze uwaga do Yody. Jeżeli sam publicznie przyznajesz, że zawsze byłeś niemiły dla noobów, to coś jest nie tak. Kto Ci dał tego moderatora, że ja o tym dowiedziałem się dopiero po fakcie? Pamiętaj, że będąc na tym stanowisku musisz dawać przykład innym, a nie bawić się w gnojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawia się ostrzeżeń z powodów osobistych, chyba że jesteśmy świadkami ewidentnej, niesłusznej obrazy. Ty będąc moderatorem, powinieneś wiedzieć o tej regule. Gdybym rozdawał ostrzeżenia tylko za to, że kogoś nie lubię, wkurza mnie, źle o mnie pisze, to już większość użytkowników byłaby dawno pobanowana. Widzisz Jaklubie, właśnie o takie kwestie chodzi Jakimowi, że nie wszystko jesteście w stanie póki co ogarnąć, a twój poprzedni post jest niestety tego przykładem. Ja w ogóle nie powinienem moderatorom tłumaczyć tak oczywistych zasad postępowania.

 

Tak samo pisząc jakiś czas temu, że jakiś tam spam będziesz nam wypominał do końca istnienia tego serwisu (nawet nie pamiętam o co chodziło). Jeżeli będziesz tak postępował w życiu, to umrzesz jako nielubiany przez nikogo zgred. Zamiast myśleć o aktualnej sytuacji i co zrobić, by w przyszłości było lepiej, to Ty będziesz się rozczulał nad czymś, co było dawno temu i już praktycznie wszyscy na to zlewają. Pamiętaj, że jesteś jednym z moderatorów i piorąc ciągle te same brudy, robisz także pod siebie.

 

A jak już mam passę czepiania się byle kogo i o wszystko, to jeszcze uwaga do Yody. Jeżeli sam publicznie przyznajesz, że zawsze byłeś niemiły dla noobów, to coś jest nie tak. Kto Ci dał tego moderatora, że ja o tym dowiedziałem się dopiero po fakcie? Pamiętaj, że będąc na tym stanowisku musisz dawać przykład innym, a nie bawić się w gnojenie.

 

Orsonclapping.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stawia się ostrzeżeń z powodów osobistych, chyba że jesteśmy świadkami ewidentnej, niesłusznej obrazy. Ty będąc moderatorem, powinieneś wiedzieć o tej regule. Gdybym rozdawał ostrzeżenia tylko za to, że kogoś nie lubię, wkurza mnie, źle o mnie pisze, to już większość użytkowników byłaby dawno pobanowana. Widzisz Jaklubie, właśnie o takie kwestie chodzi Jakimowi, że nie wszystko jesteście w stanie póki co ogarnąć, a twój poprzedni post jest niestety tego przykładem. Ja w ogóle nie powinienem moderatorom tłumaczyć tak oczywistych zasad postępowania.

Dobra, był. Ale tak samo musicie się liczyć z tym, że czasami ci wyżsi rangą ode mnie robią czasami głupsze rzeczy. Zaraz o tym napiszę:

Tak samo pisząc jakiś czas temu, że jakiś tam spam będziesz nam wypominał do końca istnienia tego serwisu (nawet nie pamiętam o co chodziło). Jeżeli będziesz tak postępował w życiu, to umrzesz jako nielubiany przez nikogo zgred. Zamiast myśleć o aktualnej sytuacji i co zrobić, by w przyszłości było lepiej, to Ty będziesz się rozczulał nad czymś, co było dawno temu i już praktycznie wszyscy na to zlewają. Pamiętaj, że jesteś jednym z moderatorów i piorąc ciągle te same brudy, robisz także pod siebie.

Owszem, ale i tak, największych pomyłek się nie zapomina. Ten temat "Rozmowy niekontrolowane - Bring it on!" nadal jest przyklejony i wywyższony przez admina. Nadal mnie zastanawia, czym się różni on od tematu Ddusi (aka Pusi). Wciąż uważam, że nie ma czegoś takiego jak spam przyjemny, choćbyś Ty i cała ekipa go pisali (ze mną włącznie). To nadal mnie drażni, i drażnić będzie pewnie jeszcze długo.

No i od razu uprzedzę pytanie "To czemu go nie zdejmiesz?". Bo większość jest przeciw.

 

Ah. I jeszcze jedno @up: To jest właśnie ten wasz "spam przyjemny" (z całym szacunkiem dla Borka). Gif fajny, ale zero treści. To ma być ten przykład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat "Rozmowy niekontrolowane - Bring it on!" nadal jest przyklejony i wywyższony przez admina. Nadal mnie zastanawia, czym się różni on od tematu Ddusi (aka Pusi).
W "rozmowach" był odrazu temat pod >konkretne spamienie<, natomiast Ddusia założyła topic i na tym się skończyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie te same, bo "rozmowy" urosły do 18 stron, a temat Ddusi został zamknięty po kilku postach

Tak było. Ale i tak spam jest spamem. No i jeszcze przeszedł fuzję z tematem "dupy". Zacytuję pierwszy post z tematu Arimye:

Chyba muszę sobie zrobić ^^"

I mogę zanegować, że spam był na konkretny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mogę zanegować, że spam był na konkretny temat.
Niby tak. Ale weź teraz to na logikę - skoro pod tym postem jest kilkadziesiąt innych postów to napewno wcześniej musiał być podany jakiś temat ;x

 

A co do samego spamu - póki nie ma na stanowiskach moderatora odpowiednich ludzi to będzie tutaj ciągle to samo gówno, ot co lol.gif Znajdźcie osobę która myśli w tych sprawach jak Borek/Ranmus i siedziałaby 24/7 na GMClanie - byłby błysk lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Ale weź teraz to na logikę - skoro pod tym postem jest kilkadziesiąt innych postów to napewno wcześniej musiał być podany jakiś temat ;x

A może sobie znaleźli, bez ingerencji autorki tematu, sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie znaleźli, bo temat powstał ze "spamu" z "naszych fotek". Szukasz jakiegoś haka którego nie ma

No to widzisz, masz rację, ale ktoś, kto to zrobił, mógł wrzucić jakąś notkę. Nie zaglądam do tematu o fotkach, więc nie wiem. Ale - z drugiej stron - spam został wydzielony razem z tematem spamu, czyli zaczynano bez konkretów. :jezor: I tak później był totalny random w tym temacie, czyli - zniszczył się z czasem.

 

Btw. Proszę, znajdzcie na mnie haka, bo nie jestem w stanie dalej już dyskutować. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah. I jeszcze jedno @up: To jest właśnie ten wasz "spam przyjemny" (z całym szacunkiem dla Borka). Gif fajny, ale zero treści. To ma być ten przykład?

 

Wybacz, ale ten gif wyraża wszystko co chciałbym powiedzieć... Jest po prostu perfekcyjnie wykorzystany do danej sytuacji. Popieram Ranmusa i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie spamować, teraz uważam że 98% gmclanowiczów jest normalnych. Admini spamują, modzi spamują, większość userów spamuje, i dupa. 50% adminów łamie regulamin, to samo z modami. Geez, po co to? Przemówcie sobie do rozsądku, albo lepiej uderzcie głową w stół! Off-top, kłótnie, ku**a co za forum... Jest o GMC a nie GejMejkKlanie >.>

Nie lubie was ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie spamować, teraz uważam że 98% gmclanowiczów jest normalnych. Admini spamują, modzi spamują, większość userów spamuje, i dupa. 50% adminów łamie regulamin, to samo z modami. Geez, po co to? Przemówcie sobie do rozsądku, albo lepiej uderzcie głową w stół! Off-top, kłótnie, ku**a co za forum... Jest o GMC a nie GejMejkKlanie >.>

Nie lubie was ;/

Nawet byli redaktorzy mówią, że GMC nie jest tylko o Game Makerze. Jest też o tych, których łączy wspólne zainteresowanie (tworzenie gier).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A może po prostu to nie był tak naprawdę spam, drogi Jaklubie?

 

Spam to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem
Tamten wątek w temacie fotogalerii był spamem, bo nie dość, że nie na temat, to jeszcze zrobił ogólny śmietnik, dlatego też został wydzielony (o czym przecież wspomniałem w fotkach). Rozmowy niekontrolowane stając się niezależnym tematem straciły automatycznie miano "spamu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu to nie był tak naprawdę spam, drogi Jaklubie?

Nie był, definicje tak mówią, ale faktem jest, że admin użył kiedyś określenia "spam przyjemny".

Rozmowy niekontrolowane stając się niezależnym tematem straciły automatycznie miano "spamu".

Tak się stało. Ale czemu tak się stało - nie wiem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak się stało, bo tak chcieli admini i dużo użytkowników to poparło. Fajnie się wtedy pisało, w przeciwieństwie do tematu Ddusi, który stał na żenująco niskim poziomie. Dla Ciebie coś jest albo czarne albo białe - czas zmienić skalę oceny pewnych spraw, bo podziałkę to masz stanowczo za małą. Poza tym było, minęło, a to przecież Wy ciągniecie ten temat w nieskończoność, nie wiem po co.

 

Tak się stało. Ale czemu tak się stało - nie wiem. ;]
Kolejny przykład na to o czym wspomniał Jakim, a Wy się go czepiliście.

 

@Harvester: Admini nie łamią regulaminu, bo pod niego nie podlegają. Zresztą Ty też należysz do tego spammerskiego kółka własnej adoracji, więc nie zgrywaj teraz mądrego. Mam Cię na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym było, minęło, a to przecież Wy ciągniecie ten temat w nieskończoność, nie wiem po co.
Po pierwsze:

Jakie "wy"? To ja się uczepiłem.

Po drugie:

Dlaczego to ciągnę? Bo ten temat ciągle jest przyczepiony.

Kolejny przykład na to o czym wspomniał Jakim, a Wy się go czepiliście
Ja się go nie czepiłem, ale po prostu uważam, że niektóre poglądy na bycie modem większego wpływu nie mają.

 

I to by było na tyle z mojej strony, dalej kompromitować się nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...