Skocz do zawartości

Jakiego usera najbardziej lubicie?


Muximan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja lubie siebie - nie ma to jak mala dawka samouwielbienia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TuxMan płacze jak dostanie warna

 

Obrażasz mnie. Ja nie płaczę jak dostaję warna :angry: (ale i tak mam jednego warna więc nie czepiaj się) . Jeszcze jeden taki post i raportuję ;) (Do modów: Nie mam na celu zabawy w moderatora)

 

i wogole fajne fotki daje :D

 

Dziękuję. B)

 

 

@down

 

Mamy tu tylko jednego Ranmusa, nie dwóch ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażasz mnie. Ja nie płaczę jak dostaję warna (ale i tak mam jednego warna więc nie czepiaj się) . Jeszcze jeden taki post i raportuję (Do modów: Nie mam na celu zabawy w moderatora)

O to mi chodzi, ktos ci zwroci uwage, lub dosaniesz warna, lub ktos cos napisze o tobie to zaraz raportujesz, gnoisz zabijasz i dajesz "zdenerwowaną" emotke : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zapomnieliście o Dark Maximalu... mi ani jednego warna nie dał (chyba), wymyślił (w 1% z moją pomocą :D) Ligę 24 i nic do niego nie mam. Tymon raz dał mi niesłusznie warna, tak samo jak Choosen, więc powinienem mieć -10% ostrzeżeń XD ale to tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w gruncie rzeczy szanuję każdego rozsądnego użytkownika tego forum, szczególnie Ranmusa, który poświęcił mnóstwo czasu i pieniędzy na ten serwis, a w zamian dostał (mówiąc baaaardzo ogólnie) bandę bachorów z problemami emocjonalnymi i kilku 'dojrzałych' userów - stara gwardia + kilkanaście innych osób, np. propaganję (który może czasem nagina regulamin, ale wie, co robi ;)).

 

[żeby nie było - doceniam wkład również reszty adminki, panowie :)]

 

Nawiązując do tematu 'Galerii Treści' powiem, że nie za bardzo odpowiada mi Jaklub, Yoda na stanowisku moderatora. Nic osobistego, ale ci dwaj pierwsi chyba nie dorośli do tej funkcji (niestety to widać). Nie mam nic od Was, chłopaki, ale czasami wyłazi to Wasze jeszcze nieco 'zdziecinniałe' podejście do niektórych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gnyska nie lubię mam swoje powody Admini których otaczam szaczunkiem są Borek i Rammus

z Moderatorów to physix i Yoda

z userów propaganja

nie lubie jeszcze :

moderatora Beczo bo jest arogancki

Havestera (czy jak mu tam) bo się ciągle mądrzy

Neutralni:

Yoho czasem mnie wkurza ale ogólnie jest spoko

Rammus czasem jest fajny ale czasem lubi sie czepnąć o detale

murdalow tak jak Yoho

i to tyle mam nadzieję że tymi ocenami nikogo nie uraziłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

awiązując do tematu 'Galerii Treści' powiem, że nie za bardzo odpowiada mi Jaklub, Yoda na stanowisku moderatora. Nic osobistego, ale ci dwaj pierwsi chyba nie dorośli do tej funkcji (niestety to widać). Nie mam nic od Was, chłopaki, ale czasami wyłazi to Wasze jeszcze nieco 'zdziecinniałe' podejście do niektórych tematów.

Bo mamy inne upodobania/zdanie na niektóre tematy?

Jezus, praktycznie przez te komiksy, na gmclanie toczy się jakaś głupia wojna, sam nie wiem o co - wcześniej jakoś było dobrze i nikt o nic się nie czepiał. Moderator ma sprzątać. Tu nie ma znaczenia czy podchodzę do jakiegoś tematu inaczej niż 'starsi, dojrzali' userzy. Zwłaszcza iż na gmclanie, bardzo poważnych tematów to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo połączenia Yoda = moderator

kurde ja nie mam nic przeciwnko. Zgadzam sie z poprzednikami że w Twoich wypowiedziach czuć odrobine to 15 lat (co nie zmienia faktu ze ######sty respekt dla Ciebie) - ale na dobrą sprawe to co z tego :blink: :boxed: Nie liczy sie wiek tylko podejscie, ja mam 21 na karku i nie nadawałbym sie na moda ani troche, kwestia charakteru.

Co nie zmienia faktu że wiele wkrętów które wyłapią 'dorosli modowie/admini' i dlatego przymkna na to oko Ty i Jaklub pewnie nie zauważycie ;) życie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu 'Galerii Treści' powiem, że nie za bardzo odpowiada mi Jaklub, Yoda na stanowisku moderatora. Nic osobistego, ale ci dwaj pierwsi chyba nie dorośli do tej funkcji (niestety to widać). Nie mam nic od Was, chłopaki, ale czasami wyłazi to Wasze jeszcze nieco 'zdziecinniałe' podejście do niektórych tematów.

Wg. mnie mod jest od tego, żeby pilnował porządku na forum i jego poglądy (czyli to zdziecinniałe podejście) nie mają przy tym większego znaczenia. A Yoda to dobry mod, i nie wiem, gdzie widzisz to podejście (z całym szacunkiem do was).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówiąc 'nawiązując do Galerii Treści' miałem na myśli wątek, który się tam wytworzył. Na komiksy nie patrzę.

 

Po drugie jak dla mnie na stronie jest za dużo moderatorów, którzy po prostu zaczynają się kłócić między sobą (żebyście mnie nie zrozumieli po raz drugi - kłócić = podważać decyzje innych modów [w drobnych sprawach, takich jak zamknięcie tematu itp.] lub w innych sytuacjach zignorować coś, licząc na reakcję innego moda/admina).

 

A po trzecie 'zdziecinniałe' podejście do tematu to nie stosunek do konkretnych topiców na forum, tylko umiejętność rozpoznawania, za które posty powinno się karać warnem, a na które można przymknąć oko. Jak dla mnie z tym sobie średnio radzicie, bez urazy, meeen :).

 

I nie 'nas', tylko 'mnie' ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po trzecie 'zdziecinniałe' podejście do tematu to nie stosunek do konkretnych topiców na forum, tylko umiejętność rozpoznawania, za które posty powinno się karać warnem, a na które można przymknąć oko.

No ja to akurat warnów wystawiam jak na lekarstwo. Staram się być zrozumiałym, ale nie lubię też totalnie bezsensownych wypowiedzi. I na valhalli raczej przymykam oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po trzecie 'zdziecinniałe' podejście do tematu to nie stosunek do konkretnych topiców na forum, tylko umiejętność rozpoznawania, za które posty powinno się karać warnem, a na które można przymknąć oko.

Co jak co, ale na pewno obok kolejnego postu typu "rawr", "lol", "xD" nie przejdę obojętnie (a to się zdarza nie tylko w Valhalli).

Jak dla mnie z tym sobie średnio radzicie, bez urazy, meeen

Yep.

Po drugie jak dla mnie na stronie jest za dużo moderatorów, którzy po prostu zaczynają się kłócić między sobą (żebyście mnie nie zrozumieli po raz drugi - kłócić = podważać decyzje innych modów [w drobnych sprawach, takich jak zamknięcie tematu itp.] lub w innych sytuacjach zignorować coś, licząc na reakcję innego moda/admina).

Jak ja coś zamykam, to informuję innych modów, że jak im się to nie podoba, to niech otwierają, a co.

Po pierwsze mówiąc 'nawiązując do Galerii Treści' miałem na myśli wątek, który się tam wytworzył. Na komiksy nie patrzę.

Może po prostu złączyć to z Galerią Grafik i usunąć zbędne posty?

 

Ogólnie: Przydałby się jakiś regulamin dla modów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...