Skocz do zawartości

Soulland Sybille


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie będzie wyglądać gra, gdy ktoś porozwala wszystkie drzewa i teren będzie ogołocony

Nie bój nic, taką moc jak na filmiku mają tylko Bogowie i Tytani.

 

A teraz zapraszam do pierwszego posta tego tematu - dodałem okrojony opis fabuły, oraz czego będzie się można spodziewać w Soullandzie. Wybaczcie że tak mało informacji - nie moge zdradzać za dużo, bo nie będzie tajemnic do odkrywania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie boj nic, bedziemy w posiadaniu conajmniej kilku dobrych serwerow (struktura gry tego wymaga), wlasnie sie rozgladamy ktore wybrac tak by nie byly za drogie a jak najlepiej spelnialy nasze wymagania :) Jednym slowem - staramy sie w kazdym calu by gra byla co najmniej swietna i skupila duza ilosc graczy ;P

 

PS. Co do beta testow - beda one dokladnie miesiac przed premiera gry. w czasie tego miesiaca gracze beda sie ksztalcic i rozwijac a w premiere gry bedzie wielki turniej walki w miescie Sythia, ktorego 6 zwyciezcow dostanie osobiscie od Ostatniego Przybysza 6 Kamieni Zywiolow i zostana Tytanami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no raczej beta-testy w zamierzeniu będą dla społeczności polskiej. w zamierzeniu, bo serwer będzie otwarty i każdy będzie mógł zagrać, ale reklamować bete Soullanda będę tylko tu na GMClanie, byście mieli większe szanse na zostanie Tytanami - taki ukłon w stronę społeczności GMClanu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły żywy gracz będzie mógł odwiedzić wszystkie z wymienionych miejsc, poza miastami Niebios i Podziemi. Co do Zaginionego Miasta, to lud Soullandów tak czy inaczej będzie musiał odnaleść Zaginione Miasto by przetrwać, a mapę do niego znajdą Tytani w Ogrodzie Niebios :) Poza tym Sybille w swoich ruinach chowa pewną tajemnicę, ważną dla całego ludu Soullandów..

Co do Przybysza, to powiem że również zostanie on wybrany spośród graczy, sam wybiorę odpowiednią osobę, gdyż Przybysz będzie posiadał ogromną władzę nad światem gry, będzie niemal wszechmogący. Ja nie będę mógł grać z przyczyn oczywistych - tylko ja znam wszystkie tajemnice świata gry i bylo by nie fair bo mógłbym ten plus wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet!

* Każdy z Tytanów będzie miał całkowitą kontrolę nad jednym z 6 żywiołów (ogień, woda, ziemia, wiatr, błyskawice, lód).

Ja bym proponował taki zestaw żywiołów:

- ogień

- woda

- ziemia

- wiatr (powietrze)

^ te żywioły są konieczne.

+ dwa z tych poniżej:

- kwintesencja (quintessence) - czyli elektryczność, ożywianie przedmiotów...

- metal

- eter - w sumie, to to samo co kwintesencja, ale w radiofonii jest taki tekst "nadajemy na eterze", więc można to rozumieć jako przesyłanie "myśli", a więc telepatia, psychomoc i takie tam bzdety :) Tytan/bóg, który miałby ten żywioł, mógłby być Najwyższym Sędzią, który wykrywa kłamstwa no i pazerne myśli ludzi.

Ale jeśli już wszystkie grafiki są zrobione pod tamte żywioły to spoko :D

 

E: Jeszcze cytat z wikipedii:

Wood parts earth;

Earth absorbs water;

Water quenches fire;

Fire melts metal;

Metal chops wood.

Nie proponuję umieszczania żywiołu drewna, ze względu na bezsensowność nazwy (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moc "Eter" to po prostu moc Psychiczna należąca do Przybysza i tylko do niego - dzięki niej jest on w stanie oddziaływać całkowicie na otoczenie (psychokineza i inne tego typu), właśnie też czytać w myślach (rozmowach graczy). Teraz ten gracz który zostanie Przybyszem będzie mógł się cieszyć nieograniczoną moca. Hehe, a spotkać Przybysza to będzie dla gracza widowisko ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie się umierało i reinkarnowało ? Skoro tak to czy chociaż umiejętności z poprzedniego wcielenia pozostaną ? Jeżeli nie to gracz będzie miał małe szanse na zabicie tytana który jest nieśmiertelny (Mam na myśli to że się nie starzeje więc może wbijać ciągle level) :)

 

Weźcie pod uwagę fakt że jeżeli ktoś zostanie tytanem i nagle odechce mu się grać, trzeba będzie coś zrobić :)

Dobrym rozwiązaniem byłoby sprawdzanie jaki czas temu gracz się zalogował. Jeżeli się nie zalogował w ciągu (nie wiem) tygodnia, to tytuł tytana jest zdejmowany.

 

Wytłumaczcie mi to :)

 

Jak to będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne zdolności będą przekazywane do następnego ciała. Co do bycia Tytanem to dam okres 2 tygodni, jeśli będzie tak że gracz będzie sie logowal raz na dwa tygodnie i to cyklicznie to najpierw mu wysle upomnienie a potem zdejmuje tytuł Tytana i dostanie go aktualnie najlepszy gracz. Nieśmiertelność Tytana tutaj tyczy się tylko jego zatrzymania postępu wieku, ale energia będzie jak u zwyklego gracza, tyle ze wszystkie statystyki będa zwielokrotnione (sila, energia, itp.) dzieki posiadaniu Kamienia Zywiolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czy mi się wydaje czy wszystkie mmorpg mają jednego bohatera wziętego z Almory Online nie pamiętam jak to było z silnikiem do rpg ale wydaje mi się że tam bohater był inny przynajmniej kolory bluzy można zmienić. A wracając gry fabuła ciekawa, ten film też nieźle wygląda. Czekam na demo (chociaż od kiedy wyszedł dział zapowiedzi tych gier demo coraz mniej bo każdy zapowie grę ludzie obejrzą screeny i filmiki i czekają na demo, ale autorzy myślą że skoro mają zapowiedź i zobaczyli już o co mniej więcej chodzi w grze to poczekają na pełną wersje). Ale gra ciekawa widać po filmach że demo już może wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz mnie za glupca ;p Serwer bedzie zdecydowanie pisany pod c++

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No to z niecierpliwoscia czekam na beta testy. Zapowiada sie ciekawie.

BTW Witam, to moj pierwszy post na tym forum. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po dłuższym czasie powracam, by pokazać wam filmik lecz niestety nie z samego Soullanda, a z prac nad jednym z modułów w nim wykorzystywanych. Mianowicie silnik XenoN Core dostał nowiutki system dynamicznego renderingu, na dodatek napisany w GM(!). Tak tak, to prawda, wcześniej w pełni dynamiczne blury, bloomy i inne HDR-y były marzeniem większości twórców gier GM. Zrobienie motion blura wiązało się z wyborem między jakością a szybkością działania, ale z nowym display-systemem XenoNa gra Soulland będzie mogła pochwalić się zaskakująco szybkimi efektami graficznymi (gdzie max fpsy nie spadają poniżej 100 w większości efektów)! :D Na filmiku poniżej możecie zobaczyć test tego modułu, jak działa jego początkowa wersja:

 

YouTube.pl (Nieco słabsza jakość filmu)

GMClan.org (Lepsza jakość filmu)

 

Oceniajcie jak Wam się podobają efekty, i czy myślicie że Soulland dzięki tym efektom przyciągnie uwagę :)

PS. Na filmikach nie ma nic z Soullanda, scena została przygotowana specjalnie na potrzeby testowania modułu. Jedynie prezentowane efekty zostaną dodane do Soullanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...