Skocz do zawartości

Visual C++


VanGogh

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakichś prostych przykładów 3D do Visual C++ 2008 express edition ;) Przerabiałem megatutorial "od zera do gier kodera"ale te kody nie działają w visualu 2008 więc szukam jakich kolwiek przykładów. Prosze pomóżcie i nie piszcie postów żebym sie nie brał za takie rzeczy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to, że niektórym nie chce sie poprawnie zainstalować. Sporo ludzi miało z tym problem, wystarczy popatrzeć na zagraniczne fora. Wszystko sprowadza się do tego, że coś tam jest skaszanione ze ścieżkami. Trzeba poprzesuwać kilka plików, a w niektórym nieznacznie zmienić zawartość. Niestety, robiłem to już dość dawno, więc kompletnie nie pamiętam, co dokładnie trzeba było zrobić. ;( No, ale wszystko mi działa, więc teoretycznie do reinstalacji systemu nie mam sie czym martwić. =p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalożyłeś bardzo podobny temat na innym forum.. wiesz jakim i jak się to skończyło.. Jeżeli nie potrafisz nawet uruchomić przykładowych programów z megatutoriala, ktore są na prawdę prostę to branie się za pisanie 3d czy nawet gier 2d to samobójstwo. Postaraj się raczej samemu dociec co powoduje błędy i dlaczego nie możesz uruchomić tych programow.. albo podaj , które programy Ci nie chodzą? wszystkie? pierwszy, drugi? to je spr i może uda się rozwiązać twój problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...