Skocz do zawartości

Swoje przyszle projekty


Davka

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi wam po glowe jakas gra badz program ktory byscie chcieli zrobic piszcie.

 

Ja zaczne

 

Nick Beer (Przypuszczalna nazwa)

 

Bedzie to gra ekonomiczna w ktorej zajmowac sie bedziemy handlowaniem piwa. Bedziemy je kupowac w gorzelni a sprzedawac na rynku (Narazie takie przypuszczenia). Aby urozmaicic gre chcialbym dodac bank- gdzie bralibysmy pozyczki. Chcialbym takze dodac ze beda co jakis czas wystepawac zdazenia- pozytywne jak i negatywne. Pozytywne np. Spadek ceny piwa w gorzelni badz duzy pobyt na piwo. Teraz krotko o fabule: Nick Beer (Orginalne nazwisko nie :P ) po smierci ojca postanowil pojsc w jego slady i zalozyc firme handlojaca piwem.

 

Edit: Chcialem jeszcze dodac ze te gre zaczolem juz robic jakies 2 dni temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rancio :D Nie podoba mi sie twoj projekt jest jakiś mdławy :P dorzuć trochę akcji, mordu i sexu to może zagram XD

Zamiast Beer mogłoby być Biiru XD tak bardziej po japońsku xD

 

Zrobie mocna dawke adrenaline pt. Catch The Beer od +18 moze byc ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A to ona bedzie 4D B)

Widzisz sygnaturę Ariyme? Wejdź we wskazany link, potem porównaj ze zdolnościami graficznymi Tymona a la invers i masz odpowiedź. Pisałem już Tymonowi by korzystał z chwili i się ostro poduczył z grafiki, a potem może ją spokojnie rzucić. :> Przecież nie będzie chyba robił tych obiadków do końca życia, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ariyme: Zgubiłaś literkę "t" w swojej sygnie (zgredzior.deviantart.com) :P

 

Jesli chodzi wam po glowe jakas gra badz program ktory byscie chcieli zrobic piszcie.

Chciałbym zrobić coś a'la Final Fantasy XII :w00t2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jak grałem w Demo FFXII to się zastanawiałem, jak w coś takiego można grać, przecież taki system walki nie przejdzie.

Po 100 godzinach gry zastanawiam się, jak można było grać kiedyś, czekając aż się wczytają walki :P

FFXII posiada chyba najlepsze intro z gier które oglądałem, a bynajmniej jest najbogatsze w uczucia... po prostu piękne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O właśnie, co do tematu:

 

Jesli chodzi wam po glowe jakas gra badz program ktory byscie chcieli zrobic piszcie.

 

Dwa własne projekty, które ciągle tliły mi się w głowie (i to jeszcze przed przystąpieniem do borkowego sojuszu):

 

1) Zrobić w końcu tą kiedyś Discordię, już nie chce mi się rozpisywać co to było, ale najstarsi gmclanowicze powinni kojarzyć.

 

2) Jakaś ambitna strzelanka na multi w izometrii 3D. Klimat postnuklearny, gotyckie miasta, magia & technologia, parę ras (ludzie, wampiry, wilkołaki, marines, cyborgi). Natchnienie:

http://images.google.pl/images?um=1&hl...aj+obraz%C3%B3w

Swoją drogą jakby tak zmodyfikować Infernal Warriors to od biedy wyjdzie coś bardzo podobnego.

 

 

ps. A co do finali, to szwagier mi podpierdzielił PS2 i słyszałem, że siostra się teraz zagrywa w FFXII. :( A jak wyjdzie FFXIII, to podpierdzielam kuzynowi PS3.

ps 2. Almora 2 > FF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Jakaś ambitna strzelanka na multi w izometrii 3D. Klimat postnuklearny, gotyckie miasta, magia & technologia, parę ras (ludzie, wampiry, wilkołaki, marines, cyborgi). Natchnienie:

http://images.google.pl/images?um=1&hl...aj+obraz%C3%B3w

Swoją drogą jakby tak zmodyfikować Infernal Warriors to od biedy wyjdzie coś bardzo podobnego.

Oooooooo! To by było dobre - swoją drogą podobne mi po głowie chodziło, ale bardziej jako RPG :) A moim projektem przyszłym i teraźniejszym jest ChaosLand ( www.chaosland.yoyo.pl ) - jakby co trailer: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=10721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja bym chciał zrobić Nemesis Crew w końcu no i jRPGM mi chodzi po głowie. Pewnie ten drugi projekt wcześniej wyjdzie, bo tam grafikę mam gotową :P Nemesis ostatnio przechodzi takie transformacje pomysłów, że powstała już z niego osobna gra strategiczna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...