Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To ja zapraszam do mojej szkoły, jak zobaczycie jakie tam chodzą dziewczyny, to już każda wam się będzie podobała byle nie te potwory tongue2.gif Ja bym wysłał większą część na operację plastyczną twarzy tongue2.gif

A ponoć liczy się wnętrze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam do poruszonego wcześniej przeze mnie wątku o aviku eve.

 

Nie wiedziałem że to kobieta negująca (coś w ten deseń xD).

Poczułem się nie tyle zgorszony co wstawiony pod niższą półeczkę w hierarchii... Ona może tylko dlatego, że jest kobietą, a my? Gdzie te równouprawnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aryime, Eve:

Będzie darcie włosów i walka w kisielu? Bo muszę się brać za pisanie magisterki i nie wiem czy tu jeszcze nie posiedzieć. :/

 

Nie bo jej jeszcze coś zrobie. Mam małe rączki ale silne. XD Pytania => Tymon. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...widzę wy też mnie nie rozumiecie,ja chcę być wolny,bo niby fajnie jest mieć laskę przytulasz się do niej,całujesz i w ogóle. Ale jak sobie pomyślę że mam z nią być np. miesiąc,ona zabujana po uszy a ja nie chcę być z jedną fajną laską i mówię jej sorry,ale no cóż...a to była moja dobra kumpela i super laska,później biorę inną i wychodzi na to że miałem już wszystkie moje znajome fajne laski i nie mogę mieć już więcej i też nie mam kumpelek fajnych,bo głupio by tak było gadać z laską którą się było i się ją rzuciło??

A tak to witanie na buziaki,przytulanie,spanie na jakiś wyjazdach jest i mi to nie przeszkadza xd

Teraz wiecie o co mi chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo głupio by tak było gadać z laską którą się było i się ją rzuciło??

A magiczne "zawsze możemy zostać przyjaciółmi" :P ?

A tak to witanie na buziaki,przytulanie,spanie na jakiś wyjazdach jest i mi to nie przeszkadza xd

Szczerze? Zupełnie inaczej się to wszystko odczuwa jak robisz to wszystko z osobą z którą jesteś razem, którą kochasz ;p . Przynajmniej ja mam takie odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
A ponoć liczy się wnętrze :rolleyes:

 

Ale poza odsysaniem tłuszczu nie znam innych metod operacji wnętrza, a niestety nie dość, że brzydkie to jeszcze pustaki <_< Ot, jest jedna która mi się tam nawet z tej całej gromadki bardzo podoba, ale na wyglądzie się kończy, bo to co ona nieraz mówi to jest wizja świata na poziomie dziesięciolatka, a w tym wszystkim jest tak uparta i zawzięta, że nie ma opcji przegadać jej, że się myli, do tego na wszystko co się da marudzi... zresztą jej chłopak też do inteligentnych nie należy i czasem sprawia wrażenie jakby był synem neandertalczyka.

Już o tej reszcie inteligentnych nie będę wspominał, ale jakoś tak w mojej szkole jest, że wnętrze z urodą nie idą w parze i jak jedno jest, to drugiego nie ma ani trochę.

 

Szczerze? Zupełnie inaczej się to wszystko odczuwa jak robisz to wszystko z osobą z którą jesteś razem, którą kochasz ;p . Przynajmniej ja mam takie odczucie.

Wiesz, niektórzy szukają tylko dziewczyn do "poturlania" się w łóżku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"zawsze możemy być przyjaciółmi" niby istnieje ale zawsze jest takie coś jak "trochę mi głupio..."

Szczerze? Zupełnie inaczej się to wszystko odczuwa jak robisz to wszystko z osobą z którą jesteś razem, którą kochasz ;p . Przynajmniej ja mam takie odczucie.

wiem,bo robi się to "odrobinę" namiętniej... ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...widzę wy też mnie nie rozumiecie,ja chcę być wolny,bo niby fajnie jest mieć laskę przytulasz się do niej,całujesz i w ogóle. Ale jak sobie pomyślę że mam z nią być np. miesiąc,ona zabujana po uszy a ja nie chcę być z jedną fajną laską i mówię jej sorry,ale no cóż...a to była moja dobra kumpela i super laska,później biorę inną i wychodzi na to że miałem już wszystkie moje znajome fajne laski i nie mogę mieć już więcej i też nie mam kumpelek fajnych,bo głupio by tak było gadać z laską którą się było i się ją rzuciło??

A tak to witanie na buziaki,przytulanie,spanie na jakiś wyjazdach jest i mi to nie przeszkadza xd

Teraz wiecie o co mi chodzi...

 

*umiera* :blink: mamy tu przykład narcystycznego orła białego xD Oj zostaniesz na starość sam, chyba że dojrzejesz ^^"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Nikas:

Okej, bądź sobie jaki jesteś, to Twoje życie przecież i jak masz powodzenie, to tylko dobrze o Tobie świadczy... Ale daaaamnnn, to są internetsy, siedzisz na gmclanie, gdzie większość userów to samce i zapodajesz lansiarskimi zdjęciami. My takich nie chcemy. Chłopa na to nie wyrwiesz... co najwyżej będziesz mógł pocałować kogoś piąchę. Zachowuj się normalnie i nie dziw się, że w tym momencie społeczność tego serwisu zjada Cię właśnie na śniadanie (za to pozerstwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP:ja poprostu mam takie fotki bo się podobają koleżankom xd ale postaram się dzisiaj zrobić normalną,czyli brzydką fotkę xd

sam nie będę,albo tego nie zrozumiałaś albo nie wiem...co w tym jest dziwnego że wole mieć dużo FAJNYCH kumpelek niż je mieć tak "bardziej"ale po pewnym czasie mają się skończyć?

dlatego CHCĘ BYĆ SAM I ŻADNA ARYIME MYŚLĄCA ŻE DO NIEJ ZARYWAM TEGO NIE ZMIENI!!

 

EDIT:

ranmus,mi tam na chłopach nie zależy,chyba że na "zostańmy przyjaciółmi" :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ranmus boi się, ze ktoś go zacznie podrywać :D

 

A co do Ariyme, to ona raczej nie uważa, że do niej zarywasz a co najwyżej sobie z Ciebie żartuje :P Ale co wy, dzieci, wiecie o życiu nas starszych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku Nikasa taka teoria jest dobra, ale jak będziesz np. w wieku Gnyska to już ci nie będzie wystarczać " mieć fajne koleżanki" :D Bo dobra koleżanka nie da ci..... chyba że jest NAPRAWDE dobra :] Ale jeszcze to nie jest istotne w twoim przypadku. Chyba. Więc na razie baw się dobrze :P

EDIT : ktoś mnie wyprzedził :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ranmus,mi tam na chłopach nie zależy,chyba że na "zostańmy przyjaciółmi" :lol::lol:
Pamiętasz co napisałeś w temacie "nasze fotki" a propos swoich ostatnich zdjęć? Wytłumaczyłeś się, że te pozowanie to dla dziewczyn. Rozumiem, że chodzi o twoje środowisko, a nie użytkowniczki gmclanu, prawda? W takim razie czemu je tutaj zarzucasz skoro nie jesteśmy ich grupą docelową? Hmmm.... Tak przy okazji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku Nikasa taka teoria jest dobra, ale jak będziesz np. w wieku Gnyska to już ci nie będzie wystarczać " mieć fajne koleżanki" biggrin.gif Bo dobra koleżanka nie da ci..... chyba że jest NAPRAWDE dobra emot11.gif Ale jeszcze to nie jest istotne w twoim przypadku. Chyba. Więc na razie baw się dobrze tongue2.gif

Ta teoria jest błędna, bo np. ja jestem niewiele starszy od Nikasa (bodajże z 2 lata), a dużo młodszy od Gnyska (bodajże z 5 lat), a raczej podzielam zdanie Gnyskowe. Zresztą, ja już mam, nie narzekam i nie szukam innej xP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd Google udostępniło Picasę, to nawet osoby kompletnie zielone w edycji grafiki powinny potrafić rozmazać tło z jej wykorzystaniem, a dokładniej z użyciem narzędzia Soft Focus w niej zawartym ;) . Dzięki temu, nawet starsi nie przeszkadzają, można ich rozmyć :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...