Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zauważę, że jak Ddusia (Pusia) założyła taki temat, został zamknięty. A jak taki temat założyła ariyme (starsza od Pusi, podejrzewam, że ariyme jest płci żeńskiej), to jest w porządku. Coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważę, że jak Ddusia (Pusia) założyła taki temat, został zamknięty. A jak taki temat założyła ariyme (starsza od Pusi, podejrzewam, że ariyme jest płci żeńskiej), to jest w porządku. Coś tu jest nie tak.

Ale to na prośbę adminów temat został założony z tego co pamiętam.

 

avatar-25265.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
to byłoby za łatwe.. ale kontynuuj
Chciałabyś co? Nie ma zabawy, o! :] Poza tym mam za mało danych i trafiłbym jeszcze kulą w płot. Zresztą jakbym nawet prawidłowo dokonał analizy twojej osobowości, to i tak na pewno się nie przyznasz tylko po to żeby zachować twarz, więc tym bardziej nie chce mi się produkować, niepotrzebnie zresztą. Pobądź jeszcze jakiś czas na gmclanie, to może się namyślę i wygarnę Ci to i owo. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zauważę, że jak Ddusia (Pusia) założyła taki temat, został zamknięty. A jak taki temat założyła ariyme (starsza od Pusi, podejrzewam, że ariyme jest płci żeńskiej), to jest w porządku. Coś tu jest nie tak.
A ja chciałbym zauważyć, że jest istotna różnica pomiędzy bezsensownym, głupim spamem, a całkiem przyjemnym i śmiesznym. Jeżeli te dwa tematy są dla Ciebie w tej samej kategorii, to gratuluję nietuzinkowego poczucia humoru. Polecam jeszcze raz poczytać posty Ddusi i porównać z tym wątkiem.

 

O! Właśnie biggrin.gif Jakiś Admin odciął i założył nowy temat ;3
Mój ci on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyjesz, wierzymy w Ciebie.

Dzięki :*

Dla mnie kwestia jest prosta. Na gmclanie jest ostatnio za dużo na GMCLANie jest dzieciaków, które po prostu nie umieją dokonać oceny pewnych spraw. Borek miał rację...

Nom, a ty chciałeś dać reklame serwisu na jakiejś tam "tibiarskiej" stronie...

( chociaż niektórzy starsi też wykazują cechy przedszkolaków :/ )

Celna uwaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zauważyć, że jest istotna różnica pomiędzy bezsensownym, głupim spamem, a całkiem przyjemnym i śmiesznym.

Uważam, że w sumie to to samo, tylko w lepszej, bardziej gramatycznej formie. Spam ZAWSZE będzie spamem. Czat nie wystarczy?

Polecam jeszcze raz poczytać posty Ddusi i porównać z tym wątkiem

No dobra, będę milczeć. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nom, a ty chciałeś dać reklame serwisu na jakiejś tam "tibiarskiej" stronie...
Tylko dla kasy (oraz byłby jakiś cień szansy, że wśród bandy dzieciaków pojawiłby się ktoś naprawdę dobry i dla takich osób warto prowadzić serwis).

 

Zresztą sam nie jesteś lepszy, najlepszego przykładu to Ty nie dajesz. Miałeś zapodać swoje zdjęcie, gdzie ono jest? A siedzisz ciągle tylko na Valhalli i piszesz te swoje wypociny. Ja jeszcze dzisiaj mam zamiar opublikować minimum jeden przykład dla GMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czat nie wystarczy?

Nie. Bo na czat nikt nie wchodzi ;/ ( oprócz kilku osób )

 

Do boju żołnierze!

 

oraz byłby jakiś cień szansy, że wśród bandy dzieciaków pojawiłby się ktoś naprawdę dobry i dla takich osób warto prowadzić serwis

Nie ma szans :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą sam nie jesteś lepszy, najlepszego przykładu to Ty nie dajesz. Miałeś zapodać swoje zdjęcie, gdzie ono jest? A siedzisz ciągle tylko na Valhalli i piszesz te swoje wypociny. Ja jeszcze dzisiaj mam zamiar opublikować minimum jeden przykład dla GMa.

Przepraszam tato, ale ja wiem, że gdybyście banowali, to zaczniecie ode mnie :) wtf? jakie zdjęcie, z reszta raz już dałem (o tu jest: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...mp;#entry136249 )

Z reszta co masz do Valhalli :F

I mam jeden kwadracik to się nie czepiaj : D

@down: c'mon!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...